O kolik setin vyhrála Ledecká a komu pomohly žluté karty? Otestujte svoji paměť

Sport Sport
25. 12. 2018 7:24
Uplynulý rok byl mimořádně bohatý na sportovní události. Od korejské olympiády přes tradiční hokejový šampionát a fotbalový svátek v Rusku až k šestému triumfu českých tenistek ve Fed Cupu. Zkuste si náš velký kvíz a poznáte, co vám nejvíce utkvělo v paměti. Každý ví, že má Ester Ledecká dvě olympijská zlata, ale co přihodíte navrch?
Načítám kvíz
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy