Fotbal

West Ham živil na Anfield Road naději na senzaci. Souček kvůli zranění nedohrál
Zahraniční ligy

Tomáš Souček střídal v zápase na hřišti Liverpoolu v 47. minutě kvůli zranění. West Ham se pak dostal do vedení, ale nakonec lídrovi podlehl 2:3.
Vrbův tým bude hrát kvůli koronaviru Evropskou ligu před prázdným stadionem
Evropská liga

Čtvrteční odveta 2. kola Evropské ligy mezi fotbalisty Interu Milán a Ludogorce Razgrad se bude hrát kvůli obavám z šíření koronaviru bez diváků.

Břečka dal první gól za Kasimpasu a poprvé v turecké lize vyhrál

Obránce Tomáš Břečka vstřelil první gól za Kasimpasu, kam přestoupil v lednu z Jablonce. Český fotbalista otevřel skóre dnešního utkání turecké ligy proti Denizlisporu, nad kterým jeho tým zvítězil 2:0. Pro Břečku to byla první výhra v soutěži, které se dočkal na šestý pokus. Dosud se mohl s Kasimpasou radovat z vítězství pouze v jednom pohárovém utkání.

Břečka se trefil ve 22. minutě. Po standardní situaci jeho hlavičku gólman Denizlisporu ještě vyrazil, ale na dorážku českého stopera už nestačil.

Kasimpasa, které chyběl zraněný David Pavelka, vyhrála v ligové soutěži poprvé od 14. prosince po sedmi zápasech. Na předposledním místě tabulky ztrácí dva body na 15. příčku, která zajišťuje záchranu.

Dělba bodů v ligové dohrávce. Baník vytěžil z tlaku proti Jablonci jen remízu
Česká liga

Fotbalisté Ostravy remizovali v dohrávce 22. kola první ligy s Jabloncem 1:1. Oba góly padly v úvodu, v nastavení byl vyloučen hostující Jan Krob.
Problém pro Real a Belgii. Hazard si obnovil zranění a může chybět nejméně tři měsíce

"Bílý balet" zatím délku Hazardovy absence neoznámil. Pouze uvedl, že bude chybět v Lize mistrů proti Manchesteru City i v následném El Clásicu.
Běžící muž Souček okouzlil trenéry. Něco podobného ve West Hamu neviděli šest let

Manažer West Hamu David Moyes velebí běžecký výkon Tomáše Součka proti Manchesteru City.
Cesta na karneval volná. Neymar se nechal vyloučit, v Riu by nechyběl pošesté v řadě

Brazilský útočník týmu Paris SG si v duelu francouzské ligy proti Bordeaux nechal dát v nastavení druhou žlutou kartu za zbytečný faul.
Ještě ráno jsem to připomínal, litoval Kotal. Duel se Sigmou rozhodl propadnutý míč
Česká liga

Podle trenéra Sparty Václava Kotala rozhodlo zápas s Olomoucí to, že Pražané nebyli efektivní při standardních situacích.

Vaclík kvůli zranění chytal jen poločas, Sevilla porazila Getafe

Brankář Sevilly Tomáš Vaclík odchytal v 25. kole španělské fotbalové ligy proti Getafe kvůli zranění pouze první poločas. Podle klubového webu si česká reprezentační jednička řekla o vystřídání kvůli potížím s pravým kolenem. Rozsah zranění ukáže až vyšetření.

Sevilla zvítězila 3:0 a posunula se na čtvrté místo. V lize vyhrála po třech zápasech a celkově po pěti soutěžních utkáních. Díky lepšímu skóre se před Sevillu po výhře 3:1 nad Villarrealem dostalo Atlético Madrid..

"Nevíme, co přesně se stalo. Doufáme, že to nebude nic vážného," řekl na tiskové konferenci trenér Sevilly Julen Lopetegui. Jeho tým čeká ve čtvrtek domácí odveta 2. kola Evropské ligy s rumunskou Kluží. První zápas skončil 1:1.

Vítězný gól andaluského celku zaznamenal dvě minuty před koncem první půle Lucas Ocampos. Další zásahy přidali po pauze Fernando a Jules Koundé. Místo Vaclíka do druhé půle naskočil Bono.

Atlético prohrávalo od 16. minuty, kdy se trefil Paco Alcácer. Do přestávky srovnal Ángel Correa a obrat dokonal v 64. minutě Koke. Pojistku přidal o deset minut později Joao Felix.

Granada zvítězila v Pamploně i díky dvěma trefám Darwina Machíse 3:0, Alavés zdolal po obratu Bilbao 2:1 a Valladolid si poradil s posledním Espaňolem Barcelona 2:1. Katalánský tým hrál od 25. minuty bez vyloučeného Davida Lopéze.

Španělská fotbalová liga - 25. kolo:

Pamplona - Granada 0:3 (4. a 28. Machís, 41. Foulquier), Alavés - Bilbao 2:1 (28. Pérez z pen., 90.+1 Ely - 17. García), Valladolid - Espaňol Barcelona 2:1 (77. Ramírez, 83. Guardiola - 90.+3 Embarba z pen.), Getafe - FC Sevilla 0:3 (43. Ocampos, 67. Fernando, 75. Koundé),  Atlético Madrid - Villarreal 3:1 (40. Correa, 64. Koke, 74. Felix - 16. Alcácer).

Zmrtvýchvstání se nekoná. Sparta s novým koučem padla v Olomouci a klesá tabulkou
Česká liga

Sparta ani s novým trenérem Václavem Kotalem neuspěla a prohrála v Olomouci 0:1. V tabulce ji předskočily České Budějovice.
Lazio dál stíhá Juventus, program Serie A decimuje strach z koronaviru
Fotbal

Fotbalisté Lazia Řím zvítězili v 25. kole italské ligy na hřišti FC Janov 3:2 a ze druhé pozice ztrácejí nadále jen bod na vedoucí Juventus Turín.
Manchester United zdolal Watford 3:0, Arsenal přestřílel Everton

Fotbalisté Manchesteru United porazili v 27. kole anglické ligy předposlední Watford 3:0.

Ausgburg s Koubkem prohrál v německé lize v Leverkusenu

Fotbalisté Augsburgu s Tomášem Koubkem v brance prohráli ve 23. kole německé ligy na hřišti Leverkusenu 0:2. Čtrnáctý Augsburg nevyhrál potřetí za sebou.

Koubka nejprve překonal v 25. minutě zblízka Moussa Diaby a po téměř hodině hry přízemní střelou z hranice vápna Nadiem Amiri. Do utkání nezasáhli Koubkovi čeští spoluhráči stoper Marek Suchý, který zůstal jen na lavičce, a zraněný záložník Jan Morávek.

Leverkusen vyhrál ve třetím utkání po sobě a bodově se dotáhl na čtvrtý Mönchengladbach, který drží poslední místo zaručují účast v Lize mistrů. Borussia má však zápas k dobru. Na vedoucí Bayern Mnichov ztrácí oba celky šest bodů.

Wolfsburg rozstřílel patnáctou Mohuč 4:0 a díky třetímu vítězství z posledních čtyř kol se posunul na sedmou pozici. Dvakrát se mezi střelce zapsal záložník Renato Steffen.

Německá fotbalová liga - 23. kolo:

Leverkusen - Augsburg 2:0 (25. Diaby, 59. Amiri), Wolfsburg - Mohuč 4:0 (45. a 68. Steffen, 21. Brekalo, 49. Gerhardt).

Budějovická jízda pokračuje, Dynamo vyhrálo i ve Zlíně. Karviná přejela Teplice
Česká liga

České Budějovice v nedělním duelu 22. kola Fortuna:ligy porazily Zlín 3:2, Karviná vyhrála nad Teplicemi 3:0.
Starý dobrý kanonýr Messi. Hvězda čtyřmi góly rozdrtila Eibar a Barca vede ligu

Lionel Messi zařídil čtyřmi góly ve 25. kole španělské fotbalové ligy Barceloně výhru nad Eibarem 5:0.
Gól v jedenáctém zápase po sobě. Ronaldo vyrovnal rekord italské ligy

Cristiano Ronaldo se v italské lize trefil v jedenáctém zápase v řadě a vyrovnal rekord Serie A.