P.S.: It's Coming Home! Neuvěřitelné. Fotbalová mánie v Anglii se vtělila do jedné písně

Michal Šenk Michal Šenk
11. 7. 2018 12:34
Není běžné, aby se atmosféra v zemi, minimálně ta fotbalová, vtělila do jedné písně. V Anglii se to podařilo.
Fanoušci na zápase Švédsko - Anglie na MS 2018
Video:

P.S.: It's Coming Home! Tato odhláška u e-mailu je posledním projevem fotbalové mánie na ostrovech. Zasvěcenci s ní prokazují to, že jsou v obraze o tom, co právě zemí za kanálem hýbe. A zasvěcencem je v těchto dnech v Anglii vlastně každý.

Reinkarnace písně kapely Lightning Seeds z roku 1996 s chytlavým refrénem o tom, že fotbal se vrací zpátky domů - "Football's coming home, it's coming home, it's coming home, it's coming…" (Anglie v roce 1996 hostila mistrovství Evropy ve fotbale a bylo to taky 30 let od posledního pořádného úspěchu - titulu mistrů světa), je v Anglii nyní všudypřítomná.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy