Motorismus

Fenomén MotoGP Márquez se upsal Hondě do roku 2024
Motocykly

Osminásobný mistr světa silničních motocyklů Marc Márquez ze Španělska bude i nadále hájit barvy továrního týmu Repsol Honda v královské kategorii Mot
Trump odstartoval závod, který se dojel až druhý den. Zakončila ho divoká bouračka
Motorismus

Donald Trump v neděli slavnostně odstartoval legendární závod NASCAR. Jenže kvůli dešti se podnik Daytona 500 protáhl do druhého dne.
"Zdraví je prvořadé." Třetí cestu slovenského týmu do Le Mans zhatil koronavirus
Motorismus

"V týmu mám lidi ze sedmi zemí. Thajsko je po Číně druhým nejvíce postiženým státem," uvedl šéf týmu a pilot v jedné osobě Miro Konôpka.
Zkrácenou Švédskou rallye vyhrál poprvé Brit, Evans vedl invazi Toyoty
Rallye

Elfyn Evans v Toyotě vyhrál Švédskou rallye. Druhý podnik světového šampionátu v rallye byl kvůli nedostatku sněhu výrazně zkrácen.
Nejdřív uchladit, pak vyhrávat. Mercedes ukázal monopost, který má zase lámat rekordy
Formule 1

Stáj formule 1 Mercedes dnes na okruhu v Silverstonu představila nový vůz, se kterým bude Lewis Hamilton útočit na rekordy Michaela Schumachera.
Formule 1 ujela před koronavirem. Velká cena Číny se v dubnu neuskuteční
Formule 1

FIA s promotérem odložili klání na neurčito a v nabitém kalendáři mistrovství světa by rádi pro jeden z 22 závodů sezony našli nový termín.
Marquez mě může dohnat, míní legendární sběratel titulů mistra světa Agostini
Motocykly

Giacomo Agostini má ve své sbírce pohár na každý den v roce. Patnáctinásobný mistr světa silničních motocyklů nezahálí ani v 77 letech.
Ferrari ukázalo nový monopost F1, jeho zbraní má být radikální design
Formule 1

Tým Ferrari představil v úterý večer v atraktivních kulisách divadla ve městě Reggio Emilia nový monopost formule 1 SF 1000.
Fanoušci NASCAR přejí Trumpovi, v seriálu se znovu objeví jeho předvolební auto
Motorismus

Do Chevroletu s číslem 47 a nápisem "Trump Pence 2020" usedne 56letý veterán Joe Nemechek, rekordman v počtu startů v rámci všech podniků NASCAR.
Grosjean je rád, že banku vyměnil za formuli 1. Rychlý kuchař chce zkusit i Dakar
Formule 1

Jedním z vzácných hostů vyhlášení ankety Zlatý volant byl pilot F1 Romain Grosjean. Přečtěte si exkluzivní rozhovor pro deník Aktuálně.cz.
Talentovaný rallyekrosař Skočdopole míří za svým snem v týmu mistra světa
Motorismus

Šestnáctiletý český automobilový závodník Dan Skočdopole bude v letošním roce startovat v rallyekrosovém šampionátu RX2 International Series.
Prokop získal počtvrté Zlatý volant. Nejlepší žena bude letos asi řídit jen kočárek
Motorismus

Automobilový jezdec Martin Prokop vyhrál počtvrté v kariéře Zlatý volant. Tomáš Enge byl slavnostně uveden do nově vytvořené Síně slávy.
Mareš si na švédském sněhu a ledu splní svůj světový rallyový sen
Rallye

Filip Mareš po zisku titulu juniorského mistra Evropy postoupí o stupínek dál, v půlce února bude ve Švédsko rallye debutovat ve světovém šampionátu.
Schumacher pojede za českou stáj. Charouz získal pro formuli 3 Michaelova synovce
Motorismus

Český tým Charouz Racing System pokračuje v angažování jezdců slavných jmen, ve formuli 3 angažuje Davida Schumachera.
Jezdec MotoGP Iannone má po pozitivním testu dál zastavenou činnost
Motocykly

Italský motocyklový jezdec Andrea Iannone má nadále zastavenou závodní činnost kvůli pozitivnímu dopingovému testu.