Boje o titul
Datum a čas | fáze | soupeři | místo | výsledek |
24.6. 17:00 | osmifinále | Německo - Švédsko | Mnichov | 2:0, on-line ZDE |
24.6. 21:00 | osmifinále | Argentina - Mexiko | Lipsko | 2:1, p.p. on-line ZDE |
25.6. 17:00 | osmifinále | Anglie - Ekvádor | Stuttgart | 1:0, on-line ZDE |
25.6. 21:00 | osmifinále | Portugalsko - Nizozemsko | Norimberk | 1:0, on-line ZDE |
26.6. 17:00 | osmifinále | Itálie - Austrálie | Kaiserslautern | 1:0, on-line ZDE |
26.6. 21:00 | osmifinále | Švýcarsko -Ukrajina | Kolín n. R. | 0:0, 0:3 na penalty, on-line ZDE |
27.6. 17:00 | osmifinále | Brazílie - Ghana | Dortmund | 3:0, on-line ZDE |
27.6. 21:00 | osmifinále | Španělsko - Francie | Hannover | 1:3, on-line ZDE |
30.6. 17:00 | čtvrtfinále | Německo - Argentina | Berlín | 1:1, 4:2 na penalty, on-line ZDE |
30.6. 21:00 | čtvrtfinále | Itálie - Ukrajina | Hamburk | 3:0, on-line ZDE |
1.7. 17:00 | čtvrtfinále | Anglie - Portugalsko | Gelsenkirchen | 0:0, 1:3 na penalty, on-line ZDE |
1.7. 21:00 | čtvrtfinále | Brazílie - Francie | Frankfurt | 0:1,on-line ZDE |
4.7. 21:00 | semifinále | Německo - Itálie | Dortmund | 0:2, p.p., on-line ZDE |
5.7. 21:00 | semifinále | Portugalsko - Francie | Mnichov | 0:1, on-line ZDE |
8.7. 21:00 | o 3. místo | Německo - Portugalsko | Stuttgart | 3:1, on-line ZDE |
9.7. 20:00 | finále | Itálie - Francie | Berlín | 1:1, 5:3 na penalty on-line ZDE |
Základní skupiny
Skupina A
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
9.6. 18:00 | Německo - Kostarika | Mnichov | 4:2 |
9.6. 21:00 | Polsko - Ekvádor | Gelsenkirchen | 0:2 |
14.6. 21:00 | Německo - Polsko | Dortmund | 1:0 |
15.6. 15:00 | Ekvádor - Kostarika | Hamburk | 3:0 |
20.6. 16:00 | Ekvádor - Německo | Berlín | 0:3 |
20.6. 16:00 | Kostarika - Polsko | Hannover | 1:2 |
Konečná tabulka
1. Německo 3 3 0 0 8:2 9
2. Ekvádor 3 2 0 1 5:3 6
3. Polsko 3 1 0 2 2:4 3
4. Kostarika 3 0 0 3 3:9 0
Pozn.: Německo a Ekvádor postupují do osmifinále.
Skupina B
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
10.6. 15:00 | Anglie - Paraguay | Frankfurt | 1:0 |
10.6. 18:00 | Trinidad a Tobago - Švédsko | Dortmund | 0:0 |
15.6. 18:00 | Anglie - Trinidad a Tobago | Norimberk | 2:0 |
15.6. 21:00 | Švédsko - Paraguay | Berlín | 1:0 |
20.6. 21:00 | Švédsko - Anglie | Kolín n. R. | 2:2 |
20.6. 21:00 | Paraguay - Trinidad a Tobago | Kaiserslautern | 2:0 |
Konečná tabulka:
1. Anglie 3 2 1 0 5:2 7
2. Švédsko 3 1 2 0 3:2 5
3. Paraguay 3 1 0 2 2:2 3
4. Trinidad a Tob. 3 0 1 2 0:4 1
Pozn.: Anglie a Švédsko postupují do osmifinále.
Skupina C
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
10.6. 21:00 | Argentina - Pobřeží slonoviny | Hamburk | 2:1 |
11.6. 15:00 | Srbsko a Černá Hora - Nizozemsko | Lipsko | 0:1 |
16.6. 15:00 | Argentina - Srbsko a Černá Hora | Berlín | 6:0 |
16.6. 18:00 | Nizozemsko - Pobřeží slonoviny | Stuttgart | 2:1 |
21.6. 21:00 | Nizozemsko - Argentina | Frankfurt | 0:0 |
21.6. 21:00 | Pobř. slonoviny - Srbsko a Č. Hora | Mnichov | 3:2 |
Konečná tabulka:
1. Argentina 3 2 1 0 8:1 7
2. Nizozemsko 3 2 1 0 3:1 7
3. Pobřeží slonoviny 3 1 0 2 5:6 3
4. SČH 3 0 0 3 2:10 0
Pozn.: Argentina a Nizozemsko postupují do osmifinále.
Skupina D
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
11.6. 18:00 | Mexiko - Írán | Norimberk | 3:1 |
11.6. 21:00 | Angola - Portugalsko | Kolín n.. R. | 0:1 |
16.6. 21:00 | Mexiko - Angola | Hannover | 0:0 |
17.6. 15:00 | Portugalsko - Írán | Frankfurt | 2:0 |
21.6. 16:00 | Portugalsko - Mexiko | Gelsenkirchen | 2:1 |
21.6. 16:00 | Írán - Angola | Lipsko | 1:1 |
Konečná tabulka
1. Portugalsko 3 3 0 0 5:1 9
2. Mexiko 3 1 1 1 4:3 4
3. Angola 3 0 2 1 1:2 2
4. Írán 3 0 1 2 2:6 1
Pozn.: Portugalsko a Mexiko postupují do osmifinále.
Skupina E
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
12.6. 18:00 | USA - Česko | Gelsenkirchen | 0:3, on-line ZDE |
12.6. 21:00 | Itálie - Ghana | Hannover | 2:0 |
17.6. 18:00 | Česko - Ghana | Kolín n. R. | 0:2, on-line ZDE |
17.6. 21:00 | Itálie - USA | Kaiserslautern | 1:1 |
22.6. 16:00 | Česko - Itálie | Hamburk | 0:2, on-line ZDE |
22.6. 16:00 | Ghana - USA | Norimberk | 2:1, on-line ZDE |
Konečná tabulka
1. Itálie 3 2 1 0 5:1 7
2. Ghana 3 2 0 1 4:3 6
3. ČR 3 1 0 2 3:4 3
4. USA 3 0 1 2 2:6 1
Pozn.: Itálie a Ghana postupují do osmifinále.
Skupina F
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
12.6. 15:00 | Austrálie - Japonsko | Kaiserslautern | 3:1 |
13.6. 21:00 | Brazílie - Chorvatsko | Berlín | 1:0 |
18.6. 15:00 | Japonsko - Chorvatsko | Norimberk | 0:0 |
18.6. 18:00 | Brazílie - Austrálie | Mnichov | 2:0 |
22.6. 21:00 | Japonsko - Brazílie | Dortmund | 1:4 |
22.6. 21:00 | Chorvatsko - Austrálie | Stuttgart | 2:2 |
Konečná tabulka
1. Brazílie 3 3 0 0 7:1 9
2. Austrálie 3 1 1 1 5:5 4
3. Chorvatsko 3 0 2 1 2:3 2
4. Japonsko 3 0 1 2 2:7 1
Pozn.: Brazílie a Austrálie postupují do osmifinále.
Skupina G
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
13.6. 15:00 | Korea - Togo | Frakfurt | 2:1 |
13.6. 18:00 | Francie - Švýcarsko | Stuttgart | 0:0 |
18.6. 21:00 | Francie - Korea | Lipsko | 1:1 |
19.6. 15:00 | Togo - Švýcarsko | Dortmund | 0:2 |
23.6. 21:00 | Togo - Francie | Kolín n. R. | 0:2 |
23.6. 21:00 | Švýcarsko - Korea | Hannover | 2:0 |
Konečná tabulka:
1. Švýcarsko 3 2 1 0 4:0 7
2. Francie 3 1 2 0 3:1 5
3. Korea 3 1 1 1 3:4 4
4. Togo 3 0 0 3 1:6 0
Skupina H
Datum a čas | soupeři | místo | výsledek |
14.6. 15:00 | Španělsko - Ukrajina | Lipsko | 4:0 |
14.6. 18:00 | Tunisko - Saúdská Arábie | Mnichov | 2:2 |
19.6. 18:00 | Saúdská Arábie - Ukrajina | Hamburk | 0:4 |
19.6. 21:00 | Španělsko - Tunisko | Stuttgart | 3:1 |
23.6. 16:00 | Saúdská Arábie - Španělsko | Kaiserslautern | 0:1 |
23.6. 16:00 | Ukrajina - Tunisko | Berlín | 1:0 |
Konečná tabulka
1. Španělsko 3 3 0 0 8:1 9
2. Ukrajina 3 2 0 1 5:4 6
3. Tunisko 3 0 1 2 3:6 1
4. Saúdská Arábie 3 0 1 2 2:7 1
Pozn.: Španělsko a Ukrajina postupují do osmifinále.