Fotbal: Argentina - Mexiko on-line

24. 6. 2006 11:54
Sledujte v sobotu od 21 hodin on-line přenos osmifinálového utkání MS mezi Argentinou a Mexikem . Poradí si favorizovaní Argentinci s nevyzpytatelnými Mexičany?

Dnešní on-line přenos končí, děkujeme za pozornost. Zítra od 17:00 sledujte zápas Anglie - Ekvádor.

Soupeřem Argentiny ve čtvrtfinále bude tým Německa.

120. Utkání skončilo. Argentina porazila Mexiko 2:1.

119. Mexičan Fonseca dostal žlutou kartu.

118. Mexičan Torrado dostal žlutou kartu za faul na Messiho.

116. Mexiko se snaží o útočnáý tlak, ale Argentinci velmi dobře brání.

112. Žlutou kartu dostal Argentinec Sorin.

Argentinec Maximiliano Rodriguez (v modrobílém) dává gól v prodloužení zápasu s Mexikem.

107. Mexičan Zinha se ve středu pole dostal k míči a polotechnickou střelou zamířil vedle pravé tyče argentinské branky.

106. Začala druhá část nastavení.

105.+1 Skončila první část nastavení.

105. Bude se přidávat jedna minuta.

98. Argentina vede 2:1. Sorin našel křižnou přihrávkou Rodrigueze. Ten si míč okamžitě zpracoval a krásnou střelou zamířil jej do pravého horního rohu Sánchezovy branky.

95. Uktání dospělo do neurovnané fáze, Mexičané poctivě brání a Argentina tak nemá šanci rozvinout útok.

91. Začala první část nastavení.

Bude následovat prodloužení 2x15 minut. Musí se odehrát celé, neplatí pravidlo zlatého ani stříbrného gólu. Pokud ani po prodloužení rozhodnutí nepadne, přijdou na řadu penalty.

90.+3. Skonačila základní hrací doba. Argentina hraje s Mexikem 1:1.

90.+2. Argentinec Messi sice skóroval, ale branka padla z postavení mimo hru.

89. Budou se nastavovat 3 minuty.

86. Pineda obehrál Argentince Scaloniho a pak poslal míč na hlavu Fonseky, který však akci k brankovému závěru nedotáhl.

84. V argentinském dresu nastoupil Messi, jenž vystřídal Saviolu.

82. Mexičan Castro dostal žlutou kartu.

76. Dvojité střídání v týmu Argentiny: z hřiště odešel Crespo, místo něj naběhl Tevez. Místo Cambiassa přišel Aimar.

74. Mexičana Moralese vystřídal Zinha.

73. Hra je čím dál tím neuspořádanější. Mírnou převahu v držení míče mají Argentinci (52%).

67. Guardado se rychle poroučel ze hřiště, v mexickém dresu jej nahradil Pineda.

65. Guardado se vrátil na hřiště.

63. Na zemi zůstal ležet Mexičan Guargdado, který se zranil při souboji s Rodriguezem. Zdravotníci jej odnesli na nostíkách.

Mexičan Francisco Fonseca (v zeleném) faulovaný Gabrielem Heinzem z Argentiny.

59. Gólman Sanchez opět Mexičany udržel. Vykryl výbornou střelu Savioly na roh.

57. Z přihrávky z přímého volného kopu vystřelil Argentinec Rodrigeuz, mexický gólman míč rukama poslal nad břevno.

54. Velká šance Mexičanů. Borgetti se ocitl sám před argentinským brankářem, ale nedokázal jej prostřelit.

52. Hra se rázně přitvrdila, rozhodčí Busacca odpískal už šest faulů.

46. Začal druhý poločas.

Argentinský tým opět v hledišti podpořil bývalý vynikající hráč Diego Maradona.

45.+2. Konec prvního poločasu, Argentina hraje s Mexikem 1:1.

45.+1. Argentinec Heinze dostal žlutou kartu za tvrdý faul na Fonseku.

45. Budou se nastavovat dvě minuty.

38. První mexické střídání: odešel Pardo, jeho nahradil Torrado.

37. Mexičan Morales nahodil míč před argentinskou branku. Gólmanovi míč téměř z rukou ukopl Borgetti a Abbondanzieri měl co dělat, aby jej ukořistil zpět.

32. Na zemi zůstal ležet Mexičan Salcido, který si při dobíhání míče špatně šlápnul. Po chvili však vstal a pokračuje v zápase.

Mexičan Jared Borgetti (v zeleném) si právě v souboji s Hernanem Crespem z Argentiny dává vlastní gól.

25. Mexičan Borgetti vypálil z oblasti pokutového kopu, gólman Abbondanzieri vytáhnul míč nad břevno.

Mexičan Rafael Marquéz slaví svůj gól v zápase s Argentinou.

23. Cambiasso opět našel svého argentinského spoluhráče Crespa ideálně na hranici ofsajdu. Ten šel sám na gólmana Mexika Sáncheze, přehodil si ho, ale míč šel mimo tyče.

17. Argentinec Cambiasso našel perfektně na velké vápně Crespa, ale Marquéz do jeho střely vložil nohu.

Hlavičkový souboj Mexičana Rafaela Marqueze (v zeleném) a Hernana Crespa z Argentiny.

10. Argentina vyrovnala na 1:1. Riquelme kopal roh a míč si do branky hlavou sklepl Mexičan Borgetti. Jako autor gólu je oficálně uváděn Crespo.

6. Mexiko vede 1:0 Přímý volný kop prodloužil Mendéz hlavou před levou polovinu argentinské banky, kdy byl Marquéz, který skóroval.

2. Po rohovém kopu se Mexičan Borgetti v hlavičkovém souboji téměř dostal do šance, bránící hráč mu vzal míč na poslední chvíli a zamířil nad břevno vlastní branky.

1. Utkání začalo.

Po ní následovala hymna mexická.

Jako první zazněla argentinská hymna.

Oba celky už přišly na hřiště stadionu v Lipsku, který se tímto utkáním s MS rozloučí.