Ukrajinec Gusev proměnil. Ukrajina vyhrála penalty 3:0.

Ukrajincům stačí jedna úspěšná penalta a postupují.

Švýcar Cabanas také nedal. Švýcarsko - Ukrajina 0:2.

Ukrajinec Rebrov dal. Švýcarsko - Ukrajina 0:2.

Švýcar Barnetta nastřelil břevno. Švýcarsko - Ukrajina 0:1.

Ukrajinec Milevkyj dal. Švýcarsko - Ukrajina 0:1.

Švýcar Streller také nedal. Švýcarsko - Ukrajina 0:0.

Ukrajinec Ševčenko nedal. Švýcarsko - Ukrajina 0:0.

První kopou Ukrajinci.

Kopat se bude do branky, za níž jsou švýcarští fanoušci.

První série budou po pěti hráčích na obou stranách, pak už po jednom.

130.+1. Konec prodloužení. Švýcarsko hraje s Ukrajinou 0:0. Rozhodnou pokutové kopy.

120. Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu.

120. Na zemi zůstal ležet pro změnu Ukrajinec Šelajev.

116. Švýcar Lustrinelli nahradil spoluhráče Freie.

115. Švýcar Streller se dostal v soupeřově pokutovém území do šance jeden na jednoho proti Gusinovi. Zkusil vystřelit, ale Gusin jej čistě odzbrojil. Oba hráči skončili na zemi.

114. U pomezní čásry se připravuje nastopit Švýcar Lustrinelli hrající za Spartu. Je to poslední zástupce české nejvyšší soutěže na šampionátu.

110. Poslední střídaní Ukrajinců. Voronina nahradil Milevskyj.

107. Švýcar Wicky se důrazně prodral přes tři hráče do ukrajinského pokutového území, ale šanci si nevytvořil.

106. Začala druhá část prodloužení.

Týmy si teď vymění strany. Hráči se šli občerstvit k lavičkám.

105.+1 Skončila první část prodloužení.

105. Bude se nastavovat jedna minuta.

100. Švýcar Vogel pálil z velkého vápna, ale jeho přízemní střela našla jen náruč brankáře Šovkovského.

100. Aktivitu nyní převzali hráči Švýcarska, Ukrajinci se stáhli na svoji polovinu a důsledně brání.

96. Švýcar Frei se v pokutovém území dožadoval penalty za údajnou ruku bránícího ukrajinského hráče.

93. Ukrajince Vorobeje nahradil Rebrov.

91. Začala první část prodloužení.

Bude následovat prodloužení 2x15 minut. Musí se odehrát celé, neplatí pravidlo zlatého ani stříbrného gólu. Pokud ani po prodloužení rozhodnutí nepadne, přijdou na řadu penalty.

90.+3. Skončil druhý poločas, Švýcarsko hraje s Ukrajinou 0:0.

90. Budou se nastavovat tři minuty.

88. Oba týmy nyní myslí hlavně na obranu a čekají na prodloužení. Diváci pískají.

85. Ukrajinec Voronin se ve švýcarském pokutovém území potýkal se třemi bránícími hráči. Snažil si vymodlit penaltu, ale sudí zůstal neoblomný.

83. Magnin se snažil vyprovokovat švýcarské příznivce, kteří skutečně své povzbuzování výrazně vystupňovali.

79. Švýcar Barnetta sestřelil na ukrajinském velkém vápně Vaščuka, který zůstal na zemi. Faul kartou potrestán nebyl.

75. Ukrajinec Kaliničenko opustíl hřiště, vystřídal jej Rotan.

75. Gusin si naběhl na míč z rohového kopu a jeho pokus lízl levou tyč švýcarské branky.

73. Magnin vyzkoušel pozornost ukrajinského brankáře Šovkovského střelou kousek nad břevno.

67. Ukrajinec Ševčenko si nejprve zpracoval míč rukou, což rozhodčím uniklo, pak se uvolni a nečekanou střelou zamířil kousek od levé Zuberbühlerovy branky.

64. Švýcarské střídání: Streller nahradil Yakina.

64. Nesmačnyj dopajdal zpět na plochu a bude se snažit zápas dohrát.

62. Ukrajinec Nesmačnyj byl tvrdě atakován Cabanasem a v bolestech zůstal na zemi.

59. Švýcar Barnetta dostal žlutou kartu za faul na Nesmačného.

Švýcaří Philipp Degen (vlevo) a Tranquillo Barnetta (16) diskutují s Andrijem Nesmačným z Ukrajiny.

52. Agilní Ukrajinec Voronin pálil ze střední vzdálenosti z otočky, jeho střela brankáři Zuberbühler příliš starostí nenadělala.

50. Švýcaří se snaží kombinovat, ale Ukrajinci je drží stále kolem půlící čáry.

46. Začal druhý poločas.

Švýcar Frei (v červeném) překonává ukrajinskou zeď, aby posléze nastřelil břevno.

45.+1. Skončil první poločas. Švýcarsko hraje s Ukrajinou 0:0.

45. Bude se nastavovat jedna minuta.

42. Ukrajinec Nesmačnyj se po kontaktu se dvěma Švýcary dočkal ošetřování na trávníku a musel za postranní čáru. Záhy byl připraven vrátit se do hry.

Švýcar Johan Djourou a Andrij Voronin z Ukrajiny (ve žlutém) bojují na zemi o míč.

38. Hra je dost rozháraná, více z ní mají Švýcaři, kteří dominují i v držení míče (55%).

33. Předčasné střídání v týmu Švýcarska: zraněného Djuroa nahradil Grichting.

31. Švýcaři se nedokáží vyrovnat s ukrajinskou osobní hrou a napadáním, které jim velmi kazí kombinace.

24. Švýcaři nastřelili břevno.Frei střílel z přímého kopu kousek od pokutového území a trefil břevno pár centimetrů od spojnice s pravou tyčí. Brankář Šovkovskij jen bezmocně přihlížel.

21. Ukrajinci nastřelili břevno. Ševčenko si hlavou naskočil na míč vyslaný z přímého kopu. Balón se od země odrazil do břevna Zuberbühlerovy branky.

Švýcar Philipp Degen (vlevo) v boji o míč s Andrejem Ševčenkem z Ukrajiny.

13. Po špatné přihrávce Timoščuka vypálil Švýcar Wicky z asi dvaceti metrů a jeho střelu musel Šovkovskij krýt akrobatickým zákrokem.

11. Týmy se oťukávají. Za prvních deset minut byly k vidění jen dva neslané nemastné střelecké pokusy Švýcarů.

4. Oba týmy se sehrávají a zatím jim vázne kombinace.

Fanoušci před zápasem Švýcarska s Ukrajinou.