Fotbal Německo - Argentina on-line

30. 6. 2006 0:00
V pátek 30. 6. od 17:00 sledujte on-line čtvrtfinále MS mezi Německem   a Argentinou . Dokáže se domácí tým vyrovnant s útočnou hrou Jihoameričanů?
Německý fotbalista Lukas Podolski (vpravo) děkuje svému spoluhráči Miroslavu Klosemu za to, že mu připravil druhý gól ve švédské síti. | Foto: Reuters

On-line přenos z prvního čtvrtfinále skončil. Děkujeme vám za pozornost.

V semifinále se Německo střetne s lepším z dvojice Ukrajina - Itálie.

Cambiosso střílí jen do Lehmanna. Německo vítězí na penalty a postupuje do semifinále MS.

Borowski s přehledm poslal míč k tyči. Německo vede 4:2.

Rodriguez s velkým štěstím snižuje na 2:3. Lehmann střelu vystihl.

Podolski proměňuje, Německo vede 3:1.

Ayalův pokutový kop k tyči Lehmann lapil, Německo vede 2:1.

Ballack nedal brankaři šanci, Německo vede 2:1.

Cruz svůj penaltový pokus proměnil střelou pod břevno, 1:1.

Neuville proměnil, Německo vede 1?0.

Penaltový rozstřel začnou Němci, jmenovitě Neuville.

120. Konec prodloužení. Německo - Argentina 1:1, rozhodovat se bude v penaltovém rozstřelu.

120. Po Rodriguezově přímém kopu se k hlavičce dralo trio Argentinců, ale k míči se nedostalo.

118. Rychlý kontr Německa zakončil špatným centrem Lahm. Na druhé straně pálil z protiútoku nad Tevez.

117. Pěknou akci Německa zakončil z úhlu do náruče argentinského gólmana Odonkor.

114. Friedrich dostává žlutou kartu za faul zezadu.

114. Coloccini se dostal k míči za šestnáctkou a střelu bez přípravy poslal vedle levé tyče.

112. Cruz hlavičkoval po rohu Rodrigueze nad branku. Argentinci jsou ve druhém prodloužení aktivnější.

110. Podolski se prodíral argentinskou obranou, rozhodčí Michel píská útočný faul.

Němec Miroslav Klose slaví svůj vyrovnávací gól v zápase s Argentinou.

109. Rodriguezův roh německá obrana odvrátila.

106. Tevez se z velké dálky opřel do balonu, Lehmann byl připraven.

106. Druhé prodloužení začalo.

106. Konec prvního prodloužení.

105. Gonzáles pálil zpoza šestnáctky po akci Argentinců metr nad.

104. Argentinci se pokoušeli projít sérií krátkých narážeček středem pokutového území Německa, ale neúspěšně.

101. Metzelder tísněn obráncem hlavičkoval po rohovém kopu nad.

99. Po rozehrání standardní situace Němců odpískal sudí Michel útočný faul Ballackovi.

96. Němci teď na čas přimáčkli Argentince k jejich pokutovému území.

96. Za faul loktem dostává žlutou kartu Cruz.

94. Tevez se těžce sbírá po souboji. Je ošetřován za postranní čarou.

92. Hra se na začátku prodloužení vrací do stejných kolejí jako v prvním poločase. Převládá defenziva.

91. Prodloužení začalo.

90. Konec základní hrací doby. Německo - Argentina 1:1. Následovat bude prodloužení na dvakrát patnáct minut.

Argentinský kapitán Juan Pablo Sorin se sklání nad zraneným gólmanem Roberto Abbondanzierim, který musel být v zápase s Německem střídán.

90. + 4. Žlutá karta pro Odonkora za faul zezadu na Cambiassa.

90.+ 2. Lehmann si bez problémů po rohu vyskočil pro míč.

90. + 2. Frings odhlavičkoval Cruzův centr na roh.

90. Nastavují se 4 minuty.

89. Krásná akce Argentinců. Cruz načechral míč Gonzalesovi na malé vápno, ten zakončil hlavou, ale akci přerušilo ofsajdové postavení Teveze.

88. Rodriguez padá ve vápně, ale dostává žlutou kartu od sudího za filmování.

85. Střídání Německa: Odešel Klose, přišel Neuville.

85. Němci se dál tlačí do zakončení. V závěru jsou nebezpečnějším týmem.

81. Ballack nacentroval na malé vápno na hlavu Klosemu, kterého nestíhal Sorin, a německý forvard poslal hlavou míč do sítě.

81. Gól. Klose 1:1.

Argentinec Roberto Ayala (v modrém) hlavou skóruje do branky Německa.

80. Ve velké šanci se ocitl Klose, ale na malém vápně si přišlápl míč a podklouzl.

79. Střídání Argentiny: Odešel Crespo, přišel Cruz.

78. Střídání Německa: Odešel Shweinsteiger, přišel Borowski.

76. Podolského přímý kop z dvaceti metrů zblokovala argentinská zeď.

73. Pěkná akce Argentiny. Po přihrávce Teveze střílel z hranice šestnáctky do boční sítě Rodriquez.

72. Další střídání Argentiny. Odešel Riquelme, přišel Cambiasso.

71. Střídání Argentiny: Do branky se dostává rezervní gólman Franco.

69 Brankář Argentiny Abbondanzieri se drží po předchozím souboji ve vápně za břišní svaly a žádá si vystřídání.

67. Němci dál tlačí. Schweinsteigerův roh, tentokrát zprava, adresáta v německém dresu nenašel.

63. Další roh rozehrál znovu Scweinsteigwer. Argentinský brankář nezasáhl ideálně, k míči se dostal za malým vápnem Ballack, ale jeho střela o zem mířila nad.

63. Schweinsteigrovu rohovému kopu se Argentinci bez větších potíží ubránili.

62. Střídání Německa: Odešel Schneider, přišel Odonkor.

Německá fanynka přišla na zápas s Argentinou v dresu, který měla namalovany přímo na svém těle.

61. Němci v posledních chvílích dostávají Argentince pod tlak, ale do střelecké příležitosti se nedostávají.

60. Podolskému přímý kop z nebezpečné pozice vůbec nesedl, míč letěl vysoko nad.

60. Mascherano dostává žlutou kartu za faul před šestnáctkou.

57. Ballackovou nepřesnou přihrávkou skončil postupný útok Německa.

54. Rychlý protiútok Argentinců ztroskotal na zbytečných kličkách před německou šestnáctkou.

52. Němci zcela změnili taktiku. Ve více hráčích se razantně tlačí do útoku.

49. Ayala si parádně naskočil na roh Riqelmeho zprava a hlavou se prosadil přes mnohem vyššího Kloseho.

49. Gól, Ayala. Argentina vede 1:0.

48. Tevez z hranice šestnáctky pálí vysoko nad.

47. S Podolského přímým kopem si argentinský gólman poradil.

47. Sorin stáhl před pokutovým územím Fridricha a dostává žlutou kartu.

46. Druhý poločas utkání Německo - Argentina byl zahájen.

45. Konec prvního poločasu. Argentina - Německo 0:0.

Argentinec Gabriel Heinze v hlavičkovém souboji s Michaelem Ballackem z Německa (vzadu).

45.+1. Schweinsteigerův přímý kop z blízkosti rohového praporku nikoho ze spoluhráčů nenašel. Vzápětí sudí odpískal konec první půle.

45. Riquelme vysouval na dálku Crespa do vápna. Argentinský útočník byl však pokrytý.

42. Statistika držení míče vyznívá jednoznačně ve prospěch Argentiny v poměru 62:38 procentům.

39. Pohlednou akci Argentinců zazdil Tevez přílišným sólováním v šestnáctce. Němci se ubránili.

37. Po přímém kopu Riquelmeho před branku odpískal sudí faul argentinského hráče ve zdi.

Němec Philipp Lahm (v bílém) se snaží zastavit Carlose Teveze z Argentiny.

34. Opatrná hra z obou stran pokračuje.

30. Hraje se převážně mezi šestnáctkami. Obě mužstva si výborně pokrývají útoky soupeře a drží útočníky mimo dostřel branky.

27. Crespo se prosazoval v šestnáctce Německa. Sudí Michel však viděl dotyk ruky při zpracování míče.

21. Argentinci jsou aktivnější, častěji mají míč na kopačkách. Němci však po získání míče přechází do nebezpečných rychlých kontrů.

19. Sorin vystřihl obránci Německa jesle na levé straně v šestnáctce, Mertesacker znovu odkopl na roh.

18. Po Schweinsteigerově přímém kopu se odrazil míč za šestnáctku k Mertesackerovi, ten pálil nad.

16. Velká šance Německa. Schneider našel na malém vápně Ballacka, německý kapitán však namířil hlavičku vedle branky.

12. Diváci pískají. Německé mužstvo bylo kompletně zalezlé na svojí polovině a vyčkávalo na útok Argentiny.

10. Na přímý kop z pětatřiceti metrů rozehraný Riquelmem nikdo z Argentinců nedosáhl.

9. První rohový kop. Riquelmeho roh na bližší tyč Němci bez problémů odvracejí.

8. První střela přímo na branku. Podolského střelu ze standardky zlikvidoval nejistým zákrokem na dvakrát argentinský gólman.

7. Heinze fauloval Kloseho třicet metrů od branky. Němci budou zahrávat přímý kop.

6. Argentinská obrana zastavila první německý pokus o postupný útok.

Argentinský fanoušek s maskou v národních barvách v hledišti před zápasem s Německem.

5. Od začátku zápasu jsou aktivnějším týmem Argentinci.

3. Podolski dostává žlutou kartu za faul.

2. První standardní situaci Argentiny rozehrál Riquelme. Útok Argentinců zastavil ofsajd.

1. Utkání Německo - Argentina bylo zahájeno.

Hráči se stavějí za transparent s nápisem: "Řekni ne rasismu".

Před státními hymnami přednesli kapitáni obou mužstev prosbu k fanouškům, aby se vyvarovali rasistických projevů.

Rozhodčí: Michel (Slovensko) - Slyško (Slovensko), Balko (Slovensko)

Základní sestavy:

Německo:  Lehmann -Friedrich, Metzelder, Mertesacker, Lahm - Schneider, Frings, Ballack, Schweinsteiger - Klose, Podolski
Argentina: Abbondanzieri - Coloccini, Ayala, Heinze, Sorín, Gonzáles -Mascherano, Riquelme - Rodriguez, Tevez, Crespo

Argentina v osmifinále zdolala Mexiko až v prodložení 2:1 - více ZDE.

Němci v osmifinále přehráli Švédsko 2:0 - více čtěte ZDE.

Čtvrtfinále Německo - Argentina se hraje v pátek 30. června od 17:00 v Berlíně.