Fotbal Česko - Itálie on-line

22. 6. 2006 0:00
Ve čtvrtek 22. června od 16:00 sledujte on-line zápas skupiny E fotbalového MS Česko - Itálie . Souběžně budou zařazovány aktuální vstupy z duelu USA - Ghana . Vybojují si čeští fotbalisté postup?
Fotbalisté Česka pózují před utkáním s Itálií.
Fotbalisté Česka pózují před utkáním s Itálií. | Foto: Reuters

Utkání USA - Ghana: Konec utkání, Ghana vyhrála 2:1. Stala se tak druhým postupujícím ze skupiny E do osmifinále, kde ji nejspíše čeká Brazílie.

Utkání USA - Ghana: Skončila 90. minuta, bude se nastavovat dalších pět. Ghana vede 2:1.

93. Konec. Česko prohrálo s Itálií 0:2 a z mistrovství světa je vyřazeno.

Český fotbalista Marek Jankulovski (vpravo) a Alberto Gilardino z Itálie bojují o míč.

92. Utkání se už jen dohrává.

91. Rozhodčí nastavuje tři minuty.

87. Česká ofsajdová past sklapla na prázdno. Dva Italové se řítili zcela osamoceni na Čecha. Inzaghi českého brankáře překonal blafákem a v pohodě posla míč do branky.

87. Inzaghi dal gól. Itálie vede 2:0.

86. Nedvěd zatáhl míč do vápna po pravé straně, nacentroval, jenže Heinz se k hlavičce nedostal.

Utkání USA - Ghana: 80. minta, nic se nezměnilo, Ghana stále vede 2:1.

85. Plašil příliš nezaměstnal Buffona střelou z dálky.

83. Pirlo s Inzaghim po rychlém kontru zcela vyšachovali českou obranu. Druhý jmenovaný ve vyložené šanci hlavou netrefil branku.

81. Plašil byl faulován v blízkosti šestnáctky. Nedvěd však zahrál přímý kop jen do Buffonovy náruče.

Český fotbalista Pavel Nedvěd (vlevo) a Andrea Pirlo z Itálie bojují o míč.

Utkání USA - Ghana: V 75. je i přes útočnou snahu Američanů stav nezměněný, Ghana vede 2:1.

80. Český útok znovu skončil na zformované italské defenzivě. Čechům se vůbec nedaří průnik do pokutového území soupeře.

79. Štajner ztratil míč před šestnáctkou Italů, z rychlého kontru se ocitl v ofsajdu Barone.

77. Střídání Česka: Odešel Kováč, přišel Heinz.

77. Totti po delší době vystřelil, ale rána z třicet metrů mu vůbec nesedla.

Situace, v níž dal Ital Marco Materazzi gól do sítě českého brankáře Petra Čecha.

73. Střídání Itálie: odešel Camoranesi, přišel Barone.

72. V mlýnici padl Gattuso a je odnášen za postranní čáru.

Utkání USA - Ghana: V 65. minutě Američan McBride tyč.

70. Pěknou kombinaci Čechů zakončuje po uvolnění po ose Jankulovski a Štajner Nedvěd ranou z dvacet metrů, kterou Buffon vyrazil.

69. Italové v těchto chvílích na hřišti dominují.

69. Nedůraznému útoku českého týmu se Italové ubránili.

67. Inzaghi se dostal po špatném odkopu Rozehnala do Plašila k míči před brankou, ale mířil vedle.

66. Šance Italů. Gattusovu střelu nejprve zablokoval Kováč, ze strany však ještě pálil Totti. Čech byl připraven.

64. Střídání Česka: odešel Baroš, přišel Jarolím.

Utkání USA - Ghana: V 60. mintě vede Ghana stále 2:1 a jistí si tak spolu s Italy postup.

64. Camoranesi nebezpečně hlavičkoval po rohu Tottiho. Míč naštěstí pro Čechy skončil vedle branky.

63. Rosický unikal svým typickým způsobem, jenže pokazil přihrávku na Baroše.

Zamyšlený český kouč Karel Brückner (vlevo) při zápase s Itálií.

61. Baroš si vyskočil na vysoký míč, pověsil se do vzduchu, ale v blízkosti branky vysoko přestřelil.

60. Střídání Itálie: odešel Gilardino, přišel Inzaghi.

60. Nedvěd zakončil akci střelou do Cannavara.

58. Rozehnal zastavil rychlý protiútok Italů.

58. Postupný útok Čechů zkazil nepřesnou přihrávkou Rosický.

Italský brankář Gianluigi Buffon při obranném zákroku proti útoku českého reprezentanta Milana Baroše (v bílém).

56. Italové rozehráli zajímavě přímý kop. Totti rozehrál na Pirla na hranici šestnáctky, ten posunul na Canavara, který z první pálil nad.

55. Jankulovski stáhl unikajícího Gilardina na levé straně velkého vápna.

53. Nedvěd nasprintoval do volného prostoru, převzal přihrávku od Štajnera, ale střelou z šestnáctky Buffona nepřekonal.

53. Totti vypálil z pětadvaceti metrů. Čech s velkými problémy vytěsnil na roh.

51. Češi z rohu nic nevytěžili. Naopak se museli bránit rychlému protiútoku soupeře. Čecha nakonec nejvíce vystrašila nepovedená malá domů Rozehnala.

Rozhodčí Benito Archundia ukazuje červenou kartu českému hráči Janu Polákovi (v bílém).

Utkání USA - Ghana: Začal druhý poločas. Ghana vede 2:1.

51. Jankulovského přetažený centr odhlavičkoval italský zadák na roh.

49. Kováč výtečně zastavil na hranici šestnáctky rozběhnutého Tottiho.

47. Rosický dlouhým pasem našel nabíhajícího Baroše, který o míč přišel.

46. Střídání Česka: odešel Poborský, přišel Štajner.

46. Druhý poločas duelu Česko - Itálie byl zahájen.

Utkání USA - Ghana: Skončil první poločas, Ghana vede 2:1.

Utkání USA - Ghana: Ghana vede 2:1. Češi tak musí Itálii bezpodmínečně porazit. Ve druhé minutě nastavení proměnil penaltu kapitán Appiah.

45+2. První poločas skončil. Česko prohrává s Itálií 0:1 a hraje o deseti.

Utkání USA - Ghana: Ghana bude kopat penaltu.

46. Polák dostává druhou žlutou kartu v zápase a následně červenou a je vyloučen.

46. Nedvěd vysunul do šestnáctky Baroše. Český forvard se obtáčel kolem bránícího hráče, ale k zakočení se nedostal.

45. Nastavují se dvě minuty.

Utkání USA - Ghana: Američané srovnali na 1:1. Za této situace by českým hráčům stačila k postupu remíza. Ve 43. minutě se trefil Dempsey.

45. Italové mají momentálně častěji míč na kopačkách a kontrolují hru.

43. Ze hry se postupem času vytrácí Milan Baroš.

Marco Materazzi se raduje ze svého gólu v české síti.

41. Rosso neúspěšně hledal osamoceného Gilardina před Čechovou brankou.

40. Češi se ubránili rohu squadry azurri.

39. Další z řady smrtících brejků Italů vykryl Kováč. Italové jsou ale po ztrátě míče Čechů velmi nebezpeční z protiútoků.

Utkání USA - Ghana: Ve 35. minutě je stav nezměněn Ghana vede 1:0.

Fotbalisté Ghany se radují z gólu v síti USA.

37. Nedvěd získal míč ve středu hřiště, vyměnil si míč s Barošem, ale střela z pětadvaceti metrů mu vůbec nesedla.

36. Česká obrana velmi dobře zachytila dvě brejkové situace Italů.

35. Žlutou kartu dostává Polák za faul na unikajícího Camoranesiho.

33. Češi se poměrně snadno dostávají před šestnáctku Italů, nedaří se jim však vytvořit si střeleckou příležitost.

32. Nedvěd rozehrál přímý kop na krátko na Poborského, ten vyslal na Buffona jen málo razantní střelu.

31. Gattuso dostává žlutou kartou za faul na Nedvěda.

Utkání USA - Ghana: Ve 29. minutě Ghaňan Pimpong mířil těsně vedle americké branky. Stav 1:0 pro Ghanu zůstává

29. Český tým se oklepal z inkasované branky a dál pokračuje v útočném snažení.

Utkání USA - Ghana:Ve 26. minutě platí stav 1:0.

26. Gól. Materazzi si vyskočil nejvýš na Tottiho rohový kop a hlavou k tyči přes bránícího Poláka posílá Italy do vedení 1:0.

25. Italové si vypracovali první nebezpečný závar, ale celou akci zakončil nevýraznou hlavičkou z dálky Gattuso.

24. Kováč zaváhal při odkopu v šestnáctce. Čech musel řešit složitou situaci vyboxováním míče.

23. Rosický kroužil kolem šestnáctky, ale ke střele se nedostal.

Utkání USA - Ghana: Ghana dala ve 22. minutě gól a vede 1:0. To znamená, že český tým nyní musí zvítězit. Střelcem byl Draman.

21. Český tým pokračuje v aktivním napadání.

20. Rychlý útok Itálie zastavuje Tottiho hra rukou.

18. Poborský poslal do Buffonovy náruče lehký centrovaný míč.

18. U české lavičky se rozcvičuje Štajner.

17. Střídání Itálie: odešel Nesta, přišel Materazzi.

16. Nedvědovu pumelici z dálky Buffon jen vyrazil, stejně jako dorážku dotírajícího Jankulovského.

15. Nedvědův rohový kop trefil jen italského hráče, Češi ale zůstávají u míče.

Utkání USA - Ghana: V 15. minutě platí stav 0:0. Nejlepší výchozí pozici tak mají nadále Italové a Češi.

14. Baroš se šikovně probíjel v šestnáctce přes Nestu a vybojoval roh.

Na zápas přišla také přítelkně italského brankáře Gianluigi Buffona, česká modelka Alena Šeredová.

14. Češi jsou zatím v utkání aktivnější.

13. Poborský je zpět ve hře.

12. Polák přistrčil míč za šestnáctkou Nedvědovi. Ten pálil z první a protáhl Buffona k pravé tyči.

11. Postupný útok Italů končí na české stoperské dvojici. Poborský je ošetřován za postranní čarou.

Na zápas s Itálií přijely tisíce českých příznivců.

9. Baroš se dostával do velké šance po pravé straně po dlouhém pasu od Nedvěda. Baroš si však nezpracoval míč na malém vápně ideálně.

8. Grygera zblokoval na roh centr Grossa.

7. Totti si nebezpečně nabíhal na centr z levé strany na malé vápno, ale na míč nedosáhl.

5. Po Tottiho standardní situaci se pokusili Italové o útok po levé straně, ale o míč se připravili nepřesnou přihrávkou.

4. Poborský rozehrál první rohový kop Česka. Vysoký míč před branku nikoho z českých hráčů nenašel.

Rozcvičení českých fotbalistů před utkáním s Itálií.

3. Češi od začátku aktivně napadají a odebírají Italům míč už ve středu pole.

2. Při rychlém českém kontru po levé straně byl faulován Nedvěd.

Utkání USA - Ghana: Zápas začal. V současné situace by postupovala Itálie a Česko.

1. Češi začali postupým útokem, který skončil Barošovým útočným faulem.

1. Utkání Česko - Itálie bylo zahájeno.

Jako první zaznívá česká státní hymna.

Na stadion v Hamburku přicházejí obě mužstva.

Základní sestavy:

ČR: Čech - Grygera, Kováč, Rozehnal, Jankulovski - Poborský, Rosický, Polák, Nedvěd, Plašil - Baroš. Trenér: Brückner.
Itálie: Buffon - Zambrotta, Nesta, Cannavaro, Grosso - Perrotta, Pirlo, Gattuso, Camoranesi - Totti, Gilardino. Trenér: Lippi.

Milan Baroš na rozcvičení před zápasem s Itálií.

V druhém utkání si reprezentanti zkomplikovali situaci porážkou s Ghanou 0:2 - více ZDE

V prvním zápase na MS porazili čeští fotbalisté USA 3:0 - více ZDE.

Zápas skupiny E fotbalového MS Česko - Itálie se hraje ve čtvrtek 22. června od 16:00.