Tabulka, výsledky a rozpis utkání Gambrinus ligy 2013/2014

Sport Sport
7. 2. 2014 9:57
Tabulka a rozpis utkání Gambrinus ligy v ročníku 2013/2014.

Aktuální kolo:

                                  30. kolo

so 31.05.2014 18:00 Bohemians Praha 1905 FC Viktoria Plzeň 0:0
so 31.05.2014 18:00 FC Zbrojovka Brno FK Baumit Jablonec 1:0
so 31.05.2014 18:00 AC Sparta Praha FC Vysočina Jihlava 4:1
so 31.05.2014 18:00 FC Baník Ostrava SK Slavia Praha 2:0
so 31.05.2014 18:00 1. FC Slovácko FK Teplice 0:2
so 31.05.2014 18:00 FC Slovan Liberec SK Sigma Olomouc 1:1
so 31.05.2014 18:00 1.SC Znojmo FK Dukla Praha 0:2
so 31.05.2014 18:00 1.FK Příbram FK Mladá Boleslav 3:1


Tabulka:

1. Sparta 30 25 4 1 78:19 79
2. Plzeň 30 19 9 2 64:21 66
3. Mladá Boleslav 30 14 8 8 54:38 50
4. Liberec 30 14 6 10 37:46 48
5. Teplice 30 13 7 10 51:35 46
6. Slovácko 30 11 7 12 43:40 40
7. Dukla 30 10 8 12 35:37 38
8. Jihlava 30 10 7 13 45:50 37
9. Brno 30 10 7 13 32:42 37
10. Ostrava 30 8 11 11 33:43 35
11. Jablonec 30 9 7 14 43:53 34
12. Příbram 30 9 7 14 34:49 34
13. Slavia 30 8 6 16 24:51 30
14. Bohemians Praha 1905 30 7 9 14 26:40 30
15. Olomouc 30 7 8 15 42:60 29
16. Znojmo 30 6 9 15 32:49 27

Rozpis jarní části sezony Gambrinus ligy:

(přehled odehraných duelů podzimní části zde)

                                17. kolo

pá 21.02.2014 20:15 FK Dukla Praha FK Teplice 3:1
so 22.02.2014 14:00 1.SC Znojmo FC Vysočina Jihlava 0:0
so 22.02.2014 16:00 1.FK Příbram Bohemians Praha 1905 1:0
so 22.02.2014 17:00 1. FC Slovácko FK Baumit Jablonec 1:0
so 22.02.2014 20:15 SK Sigma Olomouc SK Slavia Praha 5:1
ne 23.02.2014 15:00 FC Baník Ostrava FC Viktoria Plzeň 1:2
ne 23.02.2014 19:00 FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav 2:2
po 24.02.2014 18:00 AC Sparta Praha FC Zbrojovka Brno 4:0

                                 18. kolo

pá 28.03.2014 20:15 SK Slavia Praha FK Dukla Praha 2:1
so 01.03.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 AC Sparta Praha 1:2
ne 02.03.2014 15:00 FK Teplice SK Sigma Olomouc 4:0
ne 02.03.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Slovan Liberec 2:3
ne 02.03.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Baník Ostrava 1:0
ne 02.03.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FK Příbram 1:0
ne 02.03.2014 19:00 FC Viktoria Plzeň 1.SC Znojmo 3:2
po 03.03.2014 18:00 FK Mladá Boleslav 1. FC Slovácko 2:0

                                  19. kolo

pá 07.03.2014 20:15 FC Slovan Liberec FC Zbrojovka Brno 1:0
so 08.03.2014 14:30 1.SC Znojmo FK Baumit Jablonec 4:0
so 08.03.2014 15:00 FC Baník Ostrava 1.FK Příbram 1:1
so 08.03.2014 15:50 FK Dukla Praha FC Vysočina Jihlava 0:3
so 08.03.2014 17:00 1. FC Slovácko Bohemians Praha 1905 1:0
ne 09.03.2014 17:00 SK Sigma Olomouc FK Mladá Boleslav 1:1
ne 09.03.2014 20:15 AC Sparta Praha FC Viktoria Plzeň 1:0
po 10.03.2014 18:15 FK Teplice SK Slavia Praha 1:0

                                20. kolo

pá 14.03.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava FK Teplice 1:1
pá 14.03.2014 20:15 SK Slavia Praha 1.SC Znojmo 2:1
so 15.03.2014 20:15 1.FK Příbram AC Sparta Praha 0:1
ne 16.03.2014 15:00 FK Baumit Jablonec SK Sigma Olomouc 2:1
ne 16.03.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Slovan Liberec 1:0
ne 16.03.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Baník Ostrava 0:0
ne 16.03.2014 19:00 FC Viktoria Plzeň 1. FC Slovácko 0:0
po 17.03.2014 18:00 FK Mladá Boleslav FK Dukla Praha 1:0

                                  21. kolo

pá 21.03.2014 20:15 FC Slovan Liberec FK Baumit Jablonec 3:0
so 22.03.2014 15:00 1.SC Znojmo Bohemians Praha 1905 0:0
so 22.03.2014 17:00 1. FC Slovácko FC Zbrojovka Brno 5:0
so 22.03.2014 18:00 FK Dukla Praha 1.FK Příbram 1:1
so 22.03.2014 16:45 FC Baník Ostrava AC Sparta Praha 1:1
ne 23.03.2014 17:00 SK Sigma Olomouc FC Viktoria Plzeň 1:2
ne 23.03.2014 17:00 SK Slavia Praha FC Vysočina Jihlava 1:2
po 24.03.2014 18:00 FK Teplice FK Mladá Boleslav 0:1

                                22. kolo

pá 28.03.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava SK Sigma Olomouc 5:0
pá 28.03.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 FC Baník Ostrava 0:0
so 29.03.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FC Slovan Liberec 6:0
so 29.03.2014 16:00 1.FK Příbram 1. FC Slovácko 3:2
ne 30.03.2014 15:00 FK Baumit Jablonec FK Teplice 1:1
ne 30.03.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FK Dukla Praha 2:1
ne 30.03.2014 19:00 AC Sparta Praha 1.SC Znojmo 3:0
po 31.03.2014 18:00 FK Mladá Boleslav SK Slavia Praha 3:1

                                 23. kolo

pá 04.04.2014 20:15 FK Teplice 1.FK Příbram 1:0
so 05.04.2014 16:00 FC Slovan Liberec FC Baník Ostrava 3:2
so 05.04.2014 20:15 FK Dukla Praha FC Viktoria Plzeň 0:3
ne 06.04.2014 17:00 1.SC Znojmo FC Zbrojovka Brno 1:1
ne 06.04.2014 17:00 SK Sigma Olomouc Bohemians Praha 1905 2:1
ne 06.04.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FK Mladá Boleslav 2:1
po 07.04.2014 19:00 1. FC Slovácko AC Sparta Praha 0:1
út 08.04.2014 18:30 SK Slavia Praha FK Baumit Jablonec 0:0

                                 24. kolo

pá 11.04.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 FK Teplice 3:1
so 12.04.2014 15:00 AC Sparta Praha SK Slavia Praha 3:0
so 12.04.2014 16:00 1.FK Příbram FC Slovan Liberec 3:1
so 12.04.2014 17:00 FC Baník Ostrava 1. FC Slovácko 0:1
ne 13.04.2014 15:00 FC Viktoria Plzeň FC Vysočina Jihlava 1:1
ne 13.04.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FK Dukla Praha 1:3
ne 13.04.2014 17:00 FK Mladá Boleslav 1.SC Znojmo 5:1
po 14.04.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno SK Sigma Olomouc 2:0

                                  25. kolo

pá 18.04.2014 20:15 FC Vysočina Jihlava Bohemians Praha 1905 1:1
so 19.04.2014 16:00 FC Slovan Liberec 1. FC Slovácko 2:1
so 19.04.2014 16:00 1.SC Znojmo FC Baník Ostrava 0:4
so 19.04.2014 20:15 FK Mladá Boleslav FK Baumit Jablonec 3:2
ne 20.04.2014 17:00 SK Sigma Olomouc 1.FK Příbram 0:0
ne 20.04.2014 17:00 FK Teplice FC Zbrojovka Brno 0:1
ne 20.04.2014 19:00 FK Dukla Praha AC Sparta Praha 1:3
po 21.04.2014 16:30 SK Slavia Praha FC Viktoria Plzeň 0:2

                                 26. kolo

pá 25.04.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FK Teplice 3:0
so 26.04.2014 17:00 FC Baník Ostrava FK Dukla Praha 2:0
so 26.04.2014 19:00 1. FC Slovácko SK Sigma Olomouc 3:1
so 26.04.2014 20:15 AC Sparta Praha FC Slovan Liberec 4:1
ne 27.04.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FK Mladá Boleslav 1:1
ne 27.04.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Vysočina Jihlava 3:0
ne 27.04.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 SK Slavia Praha 0:1
po 28.04.2014 18:00 1.FK Příbram 1.SC Znojmo 1:1

                                  27. kolo

pá 02.05.2014 18:00 FK Dukla Praha 1. FC Slovácko 1:1
pá 02.05.2014 20:15 SK Slavia Praha 1.FK Příbram 3:0
so 03.05.2014 16:30 1.SC Znojmo FC Slovan Liberec 4:1
so 03.05.2014 20:15 FK Teplice AC Sparta Praha 3:1
ne 04.05.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Zbrojovka Brno 2:1
ne 04.05.2014 17:00 FK Mladá Boleslav Bohemians Praha 1905 1:0
ne 04.05.2014 19:00 FK Baumit Jablonec FC Viktoria Plzeň 2:2
po 05.05.2014 18:00 SK Sigma Olomouc FC Baník Ostrava 2:3

                                  28. kolo

pá 09.05.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 FK Dukla Praha -:-
so 10.05.2014 17:00 FC Baník Ostrava FC Vysočina Jihlava -:-
so 10.05.2014 18:00 1.FK Příbram FK Baumit Jablonec -:-
so 10.05.2014 18:00 FC Slovan Liberec FK Teplice -:-
so 10.05.2014 19:00 1. FC Slovácko 1.SC Znojmo -:-
ne 11.05.2014 16:45 AC Sparta Praha SK Sigma Olomouc -:-
ne 11.05.2014 17:00 FC Viktoria Plzeň FK Mladá Boleslav -:-
ne 11.05.2014 19:00 FC Zbrojovka Brno SK Slavia Praha -:-

                                   29. kolo

so 24.05.2014 18:00 SK Sigma Olomouc 1.SC Znojmo 2:0
so 24.05.2014 18:00 FK Dukla Praha FC Slovan Liberec 0:1
so 24.05.2014 18:00 SK Slavia Praha 1. FC Slovácko 1:1
so 24.05.2014 18:00 FK Teplice FC Baník Ostrava 0:0
so 24.05.2014 18:00 FK Mladá Boleslav AC Sparta Praha 0:4
so 24.05.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava 1.FK Příbram 3:0
so 24.05.2014 18:00 FC Viktoria Plzeň FC Zbrojovka Brno 1:1
so 24.05.2014 18:00 FK Baumit Jablonec Bohemians Praha 1905 1:2

                                  30. kolo

so 31.05.2014 18:00 Bohemians Praha 1905 FC Viktoria Plzeň -:-
so 31.05.2014 18:00 FC Zbrojovka Brno FK Baumit Jablonec -:-
so 31.05.2014 18:00 AC Sparta Praha FC Vysočina Jihlava -:-
so 31.05.2014 18:00 FC Baník Ostrava SK Slavia Praha -:-
so 31.05.2014 18:00 1. FC Slovácko FK Teplice -:-
so 31.05.2014 18:00 FC Slovan Liberec SK Sigma Olomouc -:-
so 31.05.2014 18:00 1.SC Znojmo FK Dukla Praha -:-
so 31.05.2014 18:00 1.FK Příbram FK Mladá Boleslav -:-
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 2 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy