Premianty podzimu jsou Plzeň a Olomouc, Slavia byla průměrná. Letnou musí otřást zimní výbuch

Jiří Škuba František Typovský Jiří Škuba, František Typovský
6. 12. 2017 11:23
Rekordní premiant z Plzně, příjemná překvapení z Olomouce a Liberce. Naopak v Jihlavě nebo na Letné nebudou tabulku podzimní části HET ligy věšet na nástěnku. Podívejte se na vysvědčení jednotlivých týmů po základní části (dle klasické školní stupnice).
EL, Plzeň-Lugano: radost Plzně - Michael Krmenčík a Aleš Čermák
EL, Plzeň-Lugano: radost Plzně - Michael Krmenčík a Aleš Čermák | Foto: Tomáš Liška

Viktoria Plzeň

Známka: 1

Tahle rekordní podzimní jízda je v českém prostředí naprosto bezprecedentní. Viktoria Plzeň vyhrála patnáct ze šestnácti zápasů, dva body ztratila až v předposledním kole v Teplicích. V jejím útoku pálil nejlepší hráč soutěže Michael Krmenčík, celkem s přehledem postoupila do jarní části i v Evropské lize. A to vše i přes to, že měla mizerný rozjezd, když ve 3. předkole Ligy mistrů nepostoupila přes rumunskou FCSB.

 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 44 minutami

U Prostějova se zřítilo ultralehké letadlo, pilot na místě zemřel

Na pole mezi obcemi Olšany u Prostějova a Lutín se ve čtvrtek dopoledne zřítilo ultralehké letadlo. "Třiapadesátiletý pilot cizí státní příslušnosti pád stroje startujícího v zahraničí nepřežil," uvedl prostějovský policejní mluvčí František Kořínek s tím, že pilot v letadle cestoval sám. Příčiny a okolnosti budou vyšetřovat prostějovští kriminalisté ve spolupráci s Ústavem pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. V Olomouckém kraji jde za poslední týden o druhou nehodu ultralehkého letadla. Minulý čtvrtek ultralight havaroval na Šumpersku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy