FK Teplice

FK Teplice

Fotbalový tým založený v roce 1945. Synot ligu sice nikdy nevyhrál ale dvakrát triumfoval v Poháru ČMFS v letech 2003 a 2009. Stadion Na Stínadlech má kapacitu 18 221 diváků.

Teplice se ukázaly i v pohárové Evropě, kde je pro ně zatím největším úspěchem 3. kolo Poháru UEFA z roku 2004. V sezoně 2015-16 ovšem patřilo klubu v ligové tabulce až dvanácté místo.

Tým od sezony 2016-17 na lavičce vede kouč Daniel Šmejkal, který nahradil Davida Vavrušku.

Prvoligové celky v MOL Cupu nezaváhaly a jsou v osmifinále
Fotbal

Dva góly vítězů dal střídající útočník Muris Mešanovič, který tak částečně napravil zahozenou penaltu ze sobotního prvoligového zápasu na Slavii.
Teplice díky trefě Mareše porazily v předehrávce Bohemians
Česká liga

Fotbalisté Teplic zvítězili v 11. kole Fortuna:ligy nad Bohemians 1:0. Nerozhodný stav trval 80 minut, pak udeřil Mareš a jediná branka rozhodla.
Opava remizovala s Libercem 1:1 a zůstává na dně. Karviná zaskočila Příbram
Česká liga

Cenné tři body vybojovali v Příbrami fotbalisté Karviné. V 10. kole Fortuna:Ligy vyhráli díky brankám Smrže a Ndefeho 2:0.

Teplice dostaly pokutu 20 tisíc za pyrotechniku v hledišti

Teplický fotbalový klub dostal od disciplinární komise pokutu 20.000 korun za pyrotechniku v hledišti při domácím utkání 8. kola s Karvinou (0:0). S dalšími pěti kluby, Zlínem, Spartou, Slavií, Slováckem a Ostravou, disciplinárka zahájila řízení vesměs za nesportovní chování fanoušků v 9. kole, v případě Zlína ale i kvůli rasismu.

Komise také udělila obligátní tresty zákazu startu v jednom soutěžním utkání za červené karty, kterou v minulém kole obdrželi českobudějovický Tomáš Sivok a plzeňský Lukáš Hejda. Oba přijdou o vzájemný sobotní duel na jihu Čech.

Mladá Boleslav nečekaně padla v Teplicích, dvěma góly ji sestřelil Mareš
Česká liga

Jakub Mareš se dvěma brankami postarali o vítězství Teplic nad Boleslaví ve středeční dohrávce 4. kola Fortuna:ligy.
Boleslavské pušky jsou k neutišení, šesti góly zdrtily bezmocnou Příbram
Česká liga

Liberec doma v devátém kole fotbalové Fortuna:Ligy remizoval s Teplicemi 1:1.
Slavia hlásí další posily, na hostování přišli Hora s Takácsem
Česká liga

Do Slavie míří před startem Ligy mistrů dvě posily, Ladislav Takács a Jakub Hora.
Baník ukončil vítěznou sérii Slovácka, Sigma přehrála Teplice
Česká liga

Fotbalisté Ostravy zvítězili v 7. ligovém kole nad Slováckem jasně 3:0. Doma uspěla i Olomouc, která porazila Teplice 2:0.
Už jsme neměli tolik sil, prohlásil plzeňský kouč Vrba po ztrátě v Teplicích
Česká liga

Svěřenci trenéra Pavla Vrby nevyhráli v lize už třetí utkání v řadě.
Džeko do Interu nejde, překvapivě prodloužil smlouvu s AS Řím
Zahraniční ligy

Edin Džeko bude nadále konkurentem Patrika Schicka.
Video Zlínu nepřálo. O výhře nad Teplicemi rozhodl až v závěru
Česká liga

O osudu pátého kola Fortuna:Ligy mezi Zlínem a Teplicemi rozhodla až osmdesátá sedmá minuta, kdy se prosadil domácí Janetzký.
Boleslav se vrátila z EL později, zápas v Teplicích byl odložen
Česká liga

Výprava Boleslavi dorazila zpět do Česka až po osmé hodině večer, tedy přibližně o 16 hodin později oproti původnímu plánu.
Baník doháněl celý zápas ztrátu. Teplice se ubránily a slaví první výhru
Česká liga

Fotbalisté Teplic slaví hubenou výhru na hřišti ostravského Baníku. Jedinou branku utkání vstřelil ve třetí minutě Patrik Žitný.
Slavia zářila v Teplicích. Stanciu se trefil po pár minutách, Ševčík má tři asistence
Česká liga

Slavia vyhrála v Teplicích jednoznačně 5:1, získala tři body i ve druhém venkovním zápase v úvodu sezony a vede tabulku o skóre před Plzní a Opavou.
Spartu opouští Čivič a Vatajelu, Liberec získá útočníka Slavie
Česká liga

Prvoligové fotbalové kluby těsně před startem přípravy na nový ročník dotvářejí kádry pro další sezonu. Změny se ve středu děly i u pražských S.