Premianty podzimu jsou Plzeň a Olomouc, Slavia byla průměrná. Letnou musí otřást zimní výbuch

Jiří Škuba František Typovský Jiří Škuba, František Typovský
6. 12. 2017 11:23
Rekordní premiant z Plzně, příjemná překvapení z Olomouce a Liberce. Naopak v Jihlavě nebo na Letné nebudou tabulku podzimní části HET ligy věšet na nástěnku. Podívejte se na vysvědčení jednotlivých týmů po základní části (dle klasické školní stupnice).
Liberecký Milan Kerbr slaví jeden ze svých tří gólů do sítě Jablonce.
Liberecký Milan Kerbr slaví jeden ze svých tří gólů do sítě Jablonce. | Foto: ČTK

Slovan Liberec

Známka: 1-

Pořád a dokola. V Liberci sestaví kádr, který hraje o pohárové příčky, následuje výprodej a bolestné skládání nového týmu, který se zase postupně vydrápe až do horních pater tabulky. Momentálně se Slovan nachází na vrchu sinusoidy, sehranému duu Jan Nezmar a Jindřich Trpišovský se podařilo s týmem vybojovat čtvrtou příčku po podzimu. Otázkou je, jak dlouho bude období hojnosti trvat, agenti už se poptávají na jména Vladimír Coufal, Milan Kerbr nebo Ondřej Kolář. A především: Slovan ztrácí svůj základní kámen, sportovní ředitel Nezmar odešel do pražské Slavie.

 

Právě se děje

před 54 minutami

Liberty Ostrava pokračuje s omezenou výrobou. Část zaměstnanců zůstane s nižší mzdou doma

Hutní společnost Liberty Ostrava pokračuje v provozu s omezenou výrobou, který zavedla v červenci mimo jiné kvůli vysokým cenám surovin a dovozu oceli ze zemí mimo Evropskou unii. Považuje ho za neférový. Nebude propouštět, ale část zaměstnanců, kteří už vyčerpali dovolenou, zůstane doma se sníženou mzdou. Odbory považují situaci za alarmující, nedávají ji ale za vinu vedení firmy, vnímají to jako evropský problém.

Zdroj: ČTK
Další zprávy