Tabulka, výsledky a podzimní části Synot ligy 2014/2015

Sport Sport
14. 7. 2014 16:57
Tabulka a rozpis utkání Synot ligy v ročníku 2014/2015.

Tabulka:

1. Plzeň 16 12 2 2 33:12 38
2. Sparta 16 12 1 3 26:7 37
3. Jablonec 16 10 3 3 30:14 33
4. Mladá Boleslav 16 8 2 6 21:12 26
5. Ostrava 16 6 4 6 12:20 22
6. Teplice 16 5 6 5 24:20 21
7. Slovácko 16 6 3 7 25:24 21
8. Slavia 16 5 5 6 21:22 20
9. Dukla 16 5 5 6 18:24 20
10. Příbram 16 5 4 7 19:24 19
11. Jihlava 16 5 3 8 15:22 18
12. České Budějovice 16 4 6 6 15:30 18
13. Bohemians Praha 1905 16 5 2 9 20:26 17
14. Brno 16 4 4 8 17:24 16
15. Liberec 16 2 9 5 19:18 15
16. Hradec Králové 16 2 5 9 12:28 11

Rozpis jarní části Synot ligy najdete zde

Rozpis podzimní části sezony Synot ligy:

                                            1. kolo

pá 25.07.2014 18:00 Bohemians Praha 1905 AC Sparta Praha 1:2
pá 25.07.2014 20:15 FK Dukla Praha FC Baník Ostrava 0:0
so 26.07.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Zbrojovka Brno 2:0
so 26.07.2014 17:00 1.FK Příbram FC Viktoria Plzeň 2:2
so 26.07.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Teplice 0:0
so 26.07.2014 20:15 1.FC Slovácko SK Slavia Praha 1:2
ne 27.07.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FK Mladá Boleslav 0:1
ne 27.07.2014 20:15 SK Dynamo České Budějovice FC Slovan Liberec 1:1

                                            2. kolo

pá 01.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Baník Ostrava 3:1
so 02.08.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Hradec Králové 3:0
út 02.09.2014 18:00 FK Teplice SK Dynamo České Budějovice 2:0
so 02.08.2014 17:00 1.FC Slovácko Bohemians Praha 1905 4:1
so 02.08.2014 20:15 AC Sparta Praha FC Vysočina Jihlava 3:0
ne 03.08.2014 17:00 FC Slovan Liberec 1.FK Příbram 0:0
ne 03.08.2014 17:00 FK Mladá Boleslav FK Dukla Praha 0:1
ne 03.08.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FK Baumit Jablonec 3:1

                                            3. kolo

pá 08.08.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava Bohemians Praha 1905 1:2
pá 08.08.2014 20:15 FC Baník Ostrava FK Teplice 1:1
so 09.08.2014 17:00 FK Baumit Jablonec 1.FC Slovácko 1:1
so 09.08.2014 17:00 FK Dukla Praha FC Zbrojovka Brno 1:1
so 09.08.2014 20:15 1.FK Příbram AC Sparta Praha 0:1
ne 10.08.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Mladá Boleslav 0:0
ne 10.08.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FC Viktoria Plzeň 0:4
ne 10.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Slovan Liberec 4:1

                                            4. kolo

pá 15.08.2014 18:00 FC Slovan Liberec FK Dukla Praha 0:0
pá 15.08.2014 20:20 AC Sparta Praha FC Baník Ostrava 0:1
so 16.08.2014 17:00 1.FC Slovácko FC Vysočina Jihlava 2:0
so 16.08.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 FK Baumit Jablonec 1:2
so 16.08.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno SK Dynamo České Budějovice 2:2
so 16.08.2014 17:00 FK Mladá Boleslav 1.FK Příbram 4:1
so 16.08.2014 20:15 FK Teplice SK Slavia Praha 2:1
ne 17.08.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FC Hradec Králové 4:0

                                            5. kolo

pá 22.08.2014 18:00 FC Baník Ostrava FC Zbrojovka Brno 1:0
pá 22.08.2014 20:15 FK Teplice FC Slovan Liberec 2:2
so 23.08.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FK Mladá Boleslav 2:1
so 23.08.2014 17:00 1.FK Příbram Bohemians Praha 1905 2:3
so 23.08.2014 17:00 FC Hradec Králové 1.FC Slovácko 2:0
so 23.08.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Vysočina Jihlava 2:0
so 23.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Viktoria Plzeň 1:0
ne 24.08.2014 20:15 FK Dukla Praha AC Sparta Praha 1:0

                                            6. kolo

pá 29.08.2014 18:00 FC Zbrojovka Brno FK Teplice 1:1
pá 29.08.2014 20:15 FC Vysočina Jihlava SK Dynamo České Budějovice 0:0
so 30.08.2014 17:00 1.FC Slovácko 1.FK Příbram 4:1
so 30.08.2014 17:00 FC Slovan Liberec FC Baník Ostrava 6:0
so 30.08.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Hradec Králové 1:1
so 30.08.2014 20:15 FK Mladá Boleslav SK Slavia Praha 2:1
ne 31.08.2014 15:45 AC Sparta Praha FK Baumit Jablonec 2:0
ne 31.08.2014 17:00 FC Viktoria Plzeň FK Dukla Praha 2:1

                                            7. kolo

pá 12.09.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Zbrojovka Brno 1:3
so 13.09.2014 17:00 FK Dukla Praha Bohemians Praha 1905 0:1
so 13.09.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice 1.FC Slovácko 2:2
so 13.09.2014 17:00 1.FK Příbram FK Baumit Jablonec 1:4
so 13.09.2014 17:00 FC Baník Ostrava FK Mladá Boleslav 1:0
so 13.09.2014 17:00 FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava 0:3
so 13.09.2014 20:15 FK Teplice AC Sparta Praha 0:0
po 15.09.2014 19:00 FC Slovan Liberec FC Viktoria Plzeň 1:1

                                            8. kolo

pá 19.09.2014 20:15 FK Mladá Boleslav FK Teplice 3:0
so 20.09.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava 1.FK Příbram 0:1
so 20.09.2014 17:00 1.FC Slovácko FK Dukla Praha 5:1
so 20.09.2014 17:00 FK Baumit Jablonec SK Dynamo České Budějovice 0:0
so 20.09.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Slovan Liberec 1:0
so 20.09.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 SK Slavia Praha 2:0
ne 21.09.2014 15:45 FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 2:0
ne 21.09.2014 17:00 AC Sparta Praha FC Hradec Králové 3:1

                                            9. kolo

pá 26.09.2014 20:15 FK Teplice 1.FC Slovácko 4:0
so 27.09.2014 14:00 SK Dynamo České Budějovice 1.FK Příbram 0:3
so 27.09.2014 15:00 FK Dukla Praha FC Vysočina Jihlava 4:1
so 27.09.2014 15:00 FC Baník Ostrava Bohemians Praha 1905 1:0
so 27.09.2014 15:00 FC Zbrojovka Brno FC Viktoria Plzeň 2:3
so 27.09.2014 15:00 FC Hradec Králové FK Baumit Jablonec 0:2
so 27.09.2014 18:00 SK Slavia Praha AC Sparta Praha 0:2
ne 28.09.2014 17:30 FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav 0:0

                                            10. kolo

pá 03.10.2014 20:15 FK Baumit Jablonec FK Dukla Praha 6:0
so 04.10.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava SK Slavia Praha 1:0
so 04.10.2014 17:00 1.FK Příbram FC Hradec Králové 1:0
so 04.10.2014 17:00 FK Mladá Boleslav FC Zbrojovka Brno 5:1
so 04.10.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 SK Dynamo České Budějovice 3:0
so 04.10.2014 20:15 1.FC Slovácko FC Baník Ostrava 1:2
ne 05.10.2014 15:30 AC Sparta Praha FC Slovan Liberec 1:0
ne 05.10.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FK Teplice 1:0

                                            11. kolo

út 28.10.2014 20:15 FK Dukla Praha 1.FK Příbram 0:0
pá 17.10.2014 20:15 FC Baník Ostrava FC Vysočina Jihlava 0:0
so 18.10.2014 17:00 FC Slovan Liberec 1.FC Slovácko 2:2
so 18.10.2014 17:00 FK Teplice Bohemians Praha 1905 4:1
so 18.10.2014 17:00 FC Hradec Králové SK Dynamo České Budějovice 2:3
so 18.10.2014 17:00 SK Slavia Praha FK Baumit Jablonec 2:3
so 18.10.2014 20:15 FC Zbrojovka Brno AC Sparta Praha 1:3
ne 19.10.2014 15:45 FK Mladá Boleslav FC Viktoria Plzeň 0:3

                                            12. kolo

pá 24.10.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Zbrojovka Brno 2:0
pá 24.10.2014 18:00 SK Dynamo České Budějovice SK Slavia Praha 1:1
pá 24.10.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 FC Slovan Liberec 2:4
so 25.10.2014 17:00 1.FK Příbram FC Baník Ostrava 3:1
so 25.10.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Dukla Praha 2:4
so 25.10.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FK Teplice 4:2
so 25.10.2014 20:15 1.FC Slovácko FC Viktoria Plzeň 0:1
ne 26.10.2014 15:45 AC Sparta Praha FK Mladá Boleslav 1:0

                                            13. kolo

so 01.11.2014 15:00 FK Dukla Praha SK Dynamo České Budějovice 3:1
so 01.11.2014 17:00 FC Baník Ostrava FC Hradec Králové 2:1
ne 02.11.2014 15:45 FC Slovan Liberec FK Baumit Jablonec 0:1
pá 31.10.2014 20:15 FK Mladá Boleslav Bohemians Praha 1905 1:0
so 01.11.2014 17:00 SK Slavia Praha 1.FK Příbram 3:2
so 01.11.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň AC Sparta Praha 2:0
so 01.11.2014 17:00 FK Teplice FC Vysočina Jihlava 2:3
so 01.11.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FC Slovácko 0:1

                                            14. kolo

so 08.11.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FC Baník Ostrava 1:0
pá 07.11.2014 20:15 FK Dukla Praha SK Slavia Praha 2:2
ne 09.11.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Viktoria Plzeň 2:1
pá 07.11.2014 18:00 1.FK Příbram FK Teplice 1:1
ne 09.11.2014 17:00 1.FC Slovácko AC Sparta Praha 0:2
ne 09.11.2014 15:00 FC Hradec Králové FC Slovan Liberec 0:0
so 08.11.2014 20:15 FK Baumit Jablonec FK Mladá Boleslav 1:0
po 10.11.2014 19:00 Bohemians Praha 1905 FC Zbrojovka Brno 0:0

                                            15. kolo

pá 21.11.2014 20:15 FK Mladá Boleslav 1.FC Slovácko -:-
so 22.11.2014 17:00 FC Slovan Liberec FC Vysočina Jihlava -:-
so 22.11.2014 17:00 AC Sparta Praha SK Dynamo České Budějovice -:-
so 22.11.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FK Příbram -:-
so 22.11.2014 17:00 FK Teplice FK Dukla Praha -:-
so 22.11.2014 20:15 FC Baník Ostrava FK Baumit Jablonec -:-
ne 23.11.2014 15:45 FC Viktoria Plzeň Bohemians Praha 1905 -:-
ne 23.11.2014 18:00 SK Slavia Praha FC Hradec Králové -:-

                                            16. kolo

pá 28.11.2014 18:00 SK Dynamo České Budějovice FK Teplice -:-
pá 28.11.2014 20:15 FC Baník Ostrava SK Slavia Praha -:-
so 29.11.2014 17:00 FK Dukla Praha FK Mladá Boleslav -:-
so 29.11.2014 17:00 1.FK Příbram FC Slovan Liberec -:-
so 29.11.2014 17:00 FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno -:-
so 29.11.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 1.FC Slovácko -:-
ne 30.11.2014 14:30 FC Vysočina Jihlava AC Sparta Praha -:-
ne 30.11.2014 17:15 FK Baumit Jablonec FC Viktoria Plzeň -:-

                                            1. kolo

pá 25.07.2014 18:00 Bohemians Praha 1905 AC Sparta Praha 1:2
pá 25.07.2014 20:15 FK Dukla Praha FC Baník Ostrava 0:0
so 26.07.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Zbrojovka Brno 2:0
so 26.07.2014 17:00 1.FK Příbram FC Viktoria Plzeň 2:2
so 26.07.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Teplice 0:0
so 26.07.2014 20:15 1.FC Slovácko SK Slavia Praha 1:2
ne 27.07.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FK Mladá Boleslav 0:1
ne 27.07.2014 20:15 SK Dynamo České Budějovice FC Slovan Liberec 1:1

                                            2. kolo

pá 01.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Baník Ostrava 3:1
so 02.08.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Hradec Králové 3:0
út 02.09.2014 18:00 FK Teplice SK Dynamo České Budějovice 2:0
so 02.08.2014 17:00 1.FC Slovácko Bohemians Praha 1905 4:1
so 02.08.2014 20:15 AC Sparta Praha FC Vysočina Jihlava 3:0
ne 03.08.2014 17:00 FC Slovan Liberec 1.FK Příbram 0:0
ne 03.08.2014 17:00 FK Mladá Boleslav FK Dukla Praha 0:1
ne 03.08.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FK Baumit Jablonec 3:1

                                            3. kolo

pá 08.08.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava Bohemians Praha 1905 1:2
pá 08.08.2014 20:15 FC Baník Ostrava FK Teplice 1:1
so 09.08.2014 17:00 FK Baumit Jablonec 1.FC Slovácko 1:1
so 09.08.2014 17:00 FK Dukla Praha FC Zbrojovka Brno 1:1
so 09.08.2014 20:15 1.FK Příbram AC Sparta Praha 0:1
ne 10.08.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Mladá Boleslav 0:0
ne 10.08.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FC Viktoria Plzeň 0:4
ne 10.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Slovan Liberec 4:1

                                            4. kolo

pá 15.08.2014 18:00 FC Slovan Liberec FK Dukla Praha 0:0
pá 15.08.2014 20:20 AC Sparta Praha FC Baník Ostrava 0:1
so 16.08.2014 17:00 1.FC Slovácko FC Vysočina Jihlava 2:0
so 16.08.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 FK Baumit Jablonec 1:2
so 16.08.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno SK Dynamo České Budějovice 2:2
so 16.08.2014 17:00 FK Mladá Boleslav 1.FK Příbram 4:1
so 16.08.2014 20:15 FK Teplice SK Slavia Praha 2:1
ne 17.08.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FC Hradec Králové 4:0

                                            5. kolo

pá 22.08.2014 18:00 FC Baník Ostrava FC Zbrojovka Brno 1:0
pá 22.08.2014 20:15 FK Teplice FC Slovan Liberec 2:2
so 23.08.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FK Mladá Boleslav 2:1
so 23.08.2014 17:00 1.FK Příbram Bohemians Praha 1905 2:3
so 23.08.2014 17:00 FC Hradec Králové 1.FC Slovácko 2:0
so 23.08.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FC Vysočina Jihlava 2:0
so 23.08.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Viktoria Plzeň 1:0
ne 24.08.2014 20:15 FK Dukla Praha AC Sparta Praha 1:0

                                            6. kolo

pá 29.08.2014 18:00 FC Zbrojovka Brno FK Teplice 1:1
pá 29.08.2014 20:15 FC Vysočina Jihlava SK Dynamo České Budějovice 0:0
so 30.08.2014 17:00 1.FC Slovácko 1.FK Příbram 4:1
so 30.08.2014 17:00 FC Slovan Liberec FC Baník Ostrava 6:0
so 30.08.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Hradec Králové 1:1
so 30.08.2014 20:15 FK Mladá Boleslav SK Slavia Praha 2:1
ne 31.08.2014 15:45 AC Sparta Praha FK Baumit Jablonec 2:0
ne 31.08.2014 17:00 FC Viktoria Plzeň FK Dukla Praha 2:1

                                            7. kolo

pá 12.09.2014 20:15 SK Slavia Praha FC Zbrojovka Brno 1:3
so 13.09.2014 17:00 FK Dukla Praha Bohemians Praha 1905 0:1
so 13.09.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice 1.FC Slovácko 2:2
so 13.09.2014 17:00 1.FK Příbram FK Baumit Jablonec 1:4
so 13.09.2014 17:00 FC Baník Ostrava FK Mladá Boleslav 1:0
so 13.09.2014 17:00 FC Hradec Králové FC Vysočina Jihlava 0:3
so 13.09.2014 20:15 FK Teplice AC Sparta Praha 0:0
po 15.09.2014 19:00 FC Slovan Liberec FC Viktoria Plzeň 1:1

                                            8. kolo

pá 19.09.2014 20:15 FK Mladá Boleslav FK Teplice 3:0
so 20.09.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava 1.FK Příbram 0:1
so 20.09.2014 17:00 1.FC Slovácko FK Dukla Praha 5:1
so 20.09.2014 17:00 FK Baumit Jablonec SK Dynamo České Budějovice 0:0
so 20.09.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Slovan Liberec 1:0
so 20.09.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 SK Slavia Praha 2:0
ne 21.09.2014 15:45 FC Viktoria Plzeň FC Baník Ostrava 2:0
ne 21.09.2014 17:00 AC Sparta Praha FC Hradec Králové 3:1

                                            9. kolo

pá 26.09.2014 20:15 FK Teplice 1.FC Slovácko 4:0
so 27.09.2014 14:00 SK Dynamo České Budějovice 1.FK Příbram 0:3
so 27.09.2014 15:00 FK Dukla Praha FC Vysočina Jihlava 4:1
so 27.09.2014 15:00 FC Baník Ostrava Bohemians Praha 1905 1:0
so 27.09.2014 15:00 FC Zbrojovka Brno FC Viktoria Plzeň 2:3
so 27.09.2014 15:00 FC Hradec Králové FK Baumit Jablonec 0:2
so 27.09.2014 18:00 SK Slavia Praha AC Sparta Praha 0:2
ne 28.09.2014 17:30 FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav 0:0

                                            10. kolo

pá 03.10.2014 20:15 FK Baumit Jablonec FK Dukla Praha 6:0
so 04.10.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava SK Slavia Praha 1:0
so 04.10.2014 17:00 1.FK Příbram FC Hradec Králové 1:0
so 04.10.2014 17:00 FK Mladá Boleslav FC Zbrojovka Brno 5:1
so 04.10.2014 17:00 Bohemians Praha 1905 SK Dynamo České Budějovice 3:0
so 04.10.2014 20:15 1.FC Slovácko FC Baník Ostrava 1:2
ne 05.10.2014 15:30 AC Sparta Praha FC Slovan Liberec 1:0
ne 05.10.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň FK Teplice 1:0

                                            11. kolo

út 28.10.2014 20:15 FK Dukla Praha 1.FK Příbram 0:0
pá 17.10.2014 20:15 FC Baník Ostrava FC Vysočina Jihlava 0:0
so 18.10.2014 17:00 FC Slovan Liberec 1.FC Slovácko 2:2
so 18.10.2014 17:00 FK Teplice Bohemians Praha 1905 4:1
so 18.10.2014 17:00 FC Hradec Králové SK Dynamo České Budějovice 2:3
so 18.10.2014 17:00 SK Slavia Praha FK Baumit Jablonec 2:3
so 18.10.2014 20:15 FC Zbrojovka Brno AC Sparta Praha 1:3
ne 19.10.2014 15:45 FK Mladá Boleslav FC Viktoria Plzeň 0:3

                                            12. kolo

pá 24.10.2014 18:00 FC Vysočina Jihlava FC Zbrojovka Brno 2:0
pá 24.10.2014 18:00 SK Dynamo České Budějovice SK Slavia Praha 1:1
pá 24.10.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 FC Slovan Liberec 2:4
so 25.10.2014 17:00 1.FK Příbram FC Baník Ostrava 3:1
so 25.10.2014 17:00 FC Hradec Králové FK Dukla Praha 2:4
so 25.10.2014 17:00 FK Baumit Jablonec FK Teplice 4:2
so 25.10.2014 20:15 1.FC Slovácko FC Viktoria Plzeň 0:1
ne 26.10.2014 15:45 AC Sparta Praha FK Mladá Boleslav 1:0

                                            13. kolo

so 01.11.2014 15:00 FK Dukla Praha SK Dynamo České Budějovice 3:1
so 01.11.2014 17:00 FC Baník Ostrava FC Hradec Králové 2:1
ne 02.11.2014 15:45 FC Slovan Liberec FK Baumit Jablonec 0:1
pá 31.10.2014 20:15 FK Mladá Boleslav Bohemians Praha 1905 1:0
so 01.11.2014 17:00 SK Slavia Praha 1.FK Příbram 3:2
so 01.11.2014 20:15 FC Viktoria Plzeň AC Sparta Praha 2:0
so 01.11.2014 17:00 FK Teplice FC Vysočina Jihlava 2:3
so 01.11.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FC Slovácko 0:1

                                            14. kolo

so 08.11.2014 17:00 SK Dynamo České Budějovice FC Baník Ostrava 1:0
pá 07.11.2014 20:15 FK Dukla Praha SK Slavia Praha 2:2
ne 09.11.2014 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Viktoria Plzeň 2:1
pá 07.11.2014 18:00 1.FK Příbram FK Teplice 1:1
ne 09.11.2014 17:00 1.FC Slovácko AC Sparta Praha 0:2
ne 09.11.2014 15:00 FC Hradec Králové FC Slovan Liberec 0:0
so 08.11.2014 20:15 FK Baumit Jablonec FK Mladá Boleslav 1:0
po 10.11.2014 19:00 Bohemians Praha 1905 FC Zbrojovka Brno 0:0

                                            15. kolo

pá 21.11.2014 20:15 FK Mladá Boleslav 1.FC Slovácko 2:0
so 22.11.2014 17:00 FC Slovan Liberec FC Vysočina Jihlava 2:2
so 22.11.2014 17:00 AC Sparta Praha SK Dynamo České Budějovice 4:0
so 22.11.2014 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FK Příbram 1:0
so 22.11.2014 17:00 FK Teplice FK Dukla Praha 1:0
so 22.11.2014 20:15 FC Baník Ostrava FK Baumit Jablonec 1:2
ne 23.11.2014 15:45 FC Viktoria Plzeň Bohemians Praha 1905 2:1
ne 23.11.2014 18:00 SK Slavia Praha FC Hradec Králové 1:1

                                            16. kolo

pá 28.11.2014 18:00 SK Dynamo České Budějovice FK Teplice 2:0
pá 28.11.2014 20:15 FC Baník Ostrava SK Slavia Praha 0:0
so 29.11.2014 17:00 FK Dukla Praha FK Mladá Boleslav 0:2
so 29.11.2014 17:00 1.FK Příbram FC Slovan Liberec 1:0
so 29.11.2014 17:00 FC Hradec Králové FC Zbrojovka Brno 2:1
so 29.11.2014 20:15 Bohemians Praha 1905 1.FC Slovácko 1:2
ne 30.11.2014 14:30 FC Vysočina Jihlava AC Sparta Praha 0:2
ne 30.11.2014 17:15 FK Baumit Jablonec FC Viktoria Plzeň 1:2
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 8 hodinami

Házenkáři Španělska vyhráli na ME i pátý zápas a míří do semifinále

Házenkáři Španělska vyhráli na mistrovství Evropy i pátý zápas a jsou blízko postupu do semifinále. Dvojnásobní úřadující šampioni dnes ve svém druhém duelu ve čtvrtfinálové skupině v Bratislavě porazili Rusko těsně 26:25.

Španělé, kteří byli v základní skupině jediným přemožitelem českého týmu, byli dnes blízko první bodové ztrátě na turnaji. Rusko ve 41. minutě vedlo 22:18 a krátce před koncem měl ještě šanci vyrovnat ze sedmičky Igor Soroka, ale trefil tyč. Nejlepším střelcem vítězů byl se sedmi góly Agustín Casado.

Mistři Evropy z let 2018 a 2020 vedou tabulku skupiny II s plným počtem šesti bodů před čtyřbodovými Švédskem a Norskem. Vicemistři světa Švédové, kteří se dostali do čtvrtfinálové fáze po remíze s českým mužstvem v závěrečném utkání základní skupiny, porazili jednoznačně 28:18 poslední Polsko. Norsko zdolalo 28:23 koronavirem zdecimovaný tým Německa.

Mistrovství Evropy házenkářů - čtvrtfinálová skupina II v Bratislavě:

Rusko - Španělsko 25:26 (11:12), Polsko - Švédsko 18:28 (6:14), Německo - Norsko 23:28 (12:14).

Tabulka:

1. Španělsko 3 3 0 0 87:76 6
2. Norsko 3 2 0 1 92:77 4
3. Švédsko 3 2 0 1 85:73 4
4. Německo 3 1 0 2 76:80 2
5. Rusko 3 1 0 2 71:77 2
6. Polsko 3 0 0 3 72:100 0
Zdroj: ČTK
Další zprávy