Opakovaný zápas bez branek, vítězná série Příbrami skončila

28. 10. 2014 22:11
Fotbalisté Dukly Praha v dohrávce 11. kola první ligy doma remizovali 0:0 s Příbramí a ukončili její čtyřzápasovou vítěznou sérii pod trenérem Pavlem Tobiášem.
Vítězná série Příbrami pod koučem Tobiášem skončila na Dukle.
Vítězná série Příbrami pod koučem Tobiášem skončila na Dukle. | Foto: ČTK

Praha - Fotbalisté Dukly Praha v dohrávce 11. kola první ligy doma remizovali 0:0 s Příbramí a ukončili její čtyřzápasovou vítěznou sérii pod trenérem Pavlem Tobiášem. Zápas byl v pátek 17. října předčasně ukončen kvůli výpadkům světel na Julisce, na druhý pokus se na dejvickém stadionu vše obešlo bez technických problémů.

Dukle vedle dlouhodobě zraněného Vorla chyběl i jeho tradiční stoperský partner Štetina, který pykal za čtyři žluté karty. Ve středu obrany tak zaskočili mladíci Jeřábek s Polomem.

První možnost měla ve 12. minutě Příbram. Po rohu propadl míč k Hájovskému, jehož ukrytou střelu musel brankář Rada vyrazit. Další minuty pak dlouho nabízely jen boj mezi oběma šestnáctkami.

Dukla častěji držela míč, ale poprvé ohrozila soupeřovu branku až v poslední minutě první půle. Ránu Marka Hanouska nadvakrát chytil gólman Boháč.

Příbram vstoupila do druhé půle lépe a hrozila především ze standardních situací. Po jedné z nich Zápotočného hlavičku vyrazil dobře postavený Rada. Dukla odpověděla Bergerovou zblokovanou střelou a dvěma nepřesnými pokusy střídajícího Považance.

Na druhé straně z dálky minul Fillo a 734 mrznoucích diváků v ochozech dál marně čekalo na strhující fotbal. Dukla tak i v sedmém vzájemném utkání v nejvyšší soutěži udržela neporazitelnost. Příbram alespoň počtvrté z posledních pěti ligových utkání uhájila čisté konto.