Ladislav Krejčí

AC Milán zahájil ligovou sezonu porážkou v Udine, Zmrhal prožil vítězný debut
Zahraniční ligy

Zmrhal odehrál za Brescii závěrečných 19 minut zápasu v Cagliari. Jankto byl u porážky Sampdorie, Schick, Barák a Krejčí zůstali na lavičce.
V Turecku mají tristní bilanci. Sparťané přesto překvapují: jedeme si pro postup
Evropská liga

Fotbalisty Sparty čeká ve čtvrtek na hřišti Trabzonsporu odvetné utkání 3. předkola Evropské ligy.
Sparta získala talentovaného záložníka Krejčího z Brna
Česká liga

Fotbalová Sparta získala talentovaného záložníka Ladislava Krejčího z druholigového Brna.
Boloni stačila remíza na Laziu k jistotě záchrany, Krejčí odehrál jen nastavení

O dělbě bodů rozhodl ranou z trestného kopu Srb Sergej Milinkovič-Savič z Lazia, který před zápasem převzal cenu pro nejlepšího záložníka Serie A.
Krejčí asistoval u výhry Boloně. AS Řím je po výhře čtvrtý, Schick nehrál

Tým českého reprezentanta Patrika Schicka, který dnes zůstal jen na lavičce náhradníků, má na čtvrtém místě náskok dvou bodů na AC Milán a Bergamo.
Mihajlovič Krejčího v Boloni nechce, záložník se možná vrátí do české ligy

Český fotbalista Ladislav Krejčí uvažuje o změně klubu. V Boloni má sice ještě dva roky smlouvu, ale od klubu dostal povolení hledat si nové angažmá.
Boloňa padla proti Juventusu po gólu Dybaly, Jankto slavil se Sampdorií výhru

Jakub Jankto se vrátil do základní sestavy Sampdorie po dvou zápasech, naopak Ladislav Krejčí z Boloni si proti Ronaldovu Juventusu nezahrál.
Krejčí odehrál za Boloňu celý zápas, ale porážce nezabránil. Fiorentina remizovala

Fotbalisté Fiorentiny odvrátili v 15. kole italské ligy porážku na hřišti Sassuola v sedmé minutě nastavení.
Juventus vyhrál v Udine 2:0 a je nadále stoprocentní
Česká liga

Výhru 2:0 slaví také AS Řím, který po demolici Plzně vyhrál v Chievu.
AS Řím vstoupil do ligové sezony těsnou výhrou v Turíně. Schick odehrál čtvrthodinku

Fotbalisté AS Řím zvítězili v prvním kole Serie A na hřišti FC Turín 1:0 gólem Edina Džeka v závěru. Český útočník Patrik Schick hrál 15 minut.
Naděje pro Krejčího? Boloňa odvolala Donadoniho
Fotbal

U fotbalistů Boloni, mezi něž patří i záložník Ladislav Krejčí, skončil italský kouč Roberto Donadoni.
Barákovi v italské lize neuznali gól po poradě u videa, Udine prohrálo v Turíně

Udine prohrálo v 24. kole italské ligy na hřišti FC Turín 0:2. Českému záložníkovi Antonínu Barákovi neuznali rozhodčí gól po poradě u videa.
Neapol se po výhře vrátila do čela, milánský Inter neuspěl ani posedmé

Fotbalisté Neapole vyhráli ve 22. kole italské ligy nad Boloňou 3:1 a vrátili se na první místo.
AC Milán poprvé pod Gattusem prohrál, Juventus ztrácí po výhře v Boloni bod na čelo

AC Milán prohrál v sedmnáctém kole italské ligy na hřišti Hellasu Verona 0:3, Juventus se díky stejnému vítězství v Boloni posunul na druhé místo.
Simič potřetí v řadě nastoupil v základní sestavě a pomohl Crotone k vítězství na stadionu Boloni

Český obránce Stefan Simič nastoupil potřetí v řadě v italské lize v základní sestavě a fotbalistům Crotone pomohl ve 12. kole k vítězství 3:2 na…
Krejčí si na tréninku zlomil kost v obličeji a musel na operaci
Fotbal

Pětadvacetiletý Krejčí si zranění přivodil při srážce hlavou se spoluhráčem na tréninku.
Nová česká hvězda. Jankto zařídil gólem a dvěma asistencemi výhru Udinese

Ladislav Krejčí chyběl v boloňské základní sestavě, na hřiště šel až v závěru utkání.
Schick, Jankto i Krejčí nastoupili v základu. Jejích týmy ale v Serii A nevyhrály

Šlágr kola na hřišti Interu Milán zvládl mnohem lépe hostující AS Řím.
Boloňa s Krejčím doma podlehla Interu gólem z 81. minuty, Zeman začal drtivou výhrou

Fotbalista Boloni Ladislav Krejčí musel skousnout porážku od Interu Milán, který rozhodl v 81. minutě.
Hamšík s Mertensem sestřelili hatricky Boloňu. Neapol snížila náskok Juventusu na čele ligy
Fotbal

Ladislav Krejčí v dresu Boloni musel rozdýchat debakl od Neapole. Na výhře hostů z jihu Itálie se hattricky podílel Marek Hamšík a Dries Mertens.