Smeče, skoky, česká radost. Tak finišovaly souboje na pláži v "Ocelovém městě"

I když nedělní počasí nebylo v Ostravě zrovna plážové, beach volejbalistek i jejich mužští kolegové bojovali na písku v areálu v Dolní oblasti Vítkovic o každý míč.
Na Ostrava Beach Open potvrdil pozici nasazené jedničky český pár Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová.
K velké radosti početných domácích fanoušků Češky ve finále zvítězily nad kanadským párem Heather Bansleyová, Brandie Wilkersonová 17:21, 21:15, 15:13.
Pod bývalými vysokými pecemi se dařilo i českým mužům.
I když Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem (na snímku) nevyužili v utkání o třetí místo sedm mečbolů, dosáhli v areálu v Dolní oblasti Vítkovic životního úspěchu.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
25. 6. 2018 10:31
Prohlédněte si fotografie z vyvrcholení turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu v Ostravě,který v kategorii žen skončil triumfem českého páru Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Poslanci jednali o změnách v rozpočtu, navrhují přesuny za 279 miliard

Poslanci ve středečním druhém čtení návrhu státního rozpočtu na příští rok navrhli přesuny uvnitř rozpočtu v celkovém objemu zhruba 279 miliard korun. Je to víc než loni, kdy navrhli přesunout asi 177 miliard korun. Navržené přesuny představují zhruba 15 procent plánovaných výdajů rozpočtu. O všech návrzích a o rozpočtu jako o celku rozhodnou poslanci při jeho závěrečném schvalování 16. prosince. Poslance bude čekat hlasování o stovce návrhů.

Návrh rozpočtu počítá se schodkem 320 miliard. Nepočítá ale s dopady schváleného daňového balíčku, který podle dosavadních předpokladů připraví veřejné rozpočty asi o 130 miliard korun.

Poslanci chtějí přidávat peníze na sociální služby, školy nebo třeba na kulturu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy