HC Oceláři Třinec

Český hokejový klub působící v Tipsport extralize. Byl založen roku 1929 a své domácí zápasy hraje v nové Werk Areně.

Třinec slavil mistrovský titul zatím pouze jednou a to v roce 2011. Je to největší úspěch v jeho historii.

V minulé sezoně 2015-16 sice Oceláři opět mocně posílili, ale nakonec byli rádi za předkolo play off. V něm vypadli se Zlínem, když rozhodlo až prodloužení pátého duelu. Trenérem je Vladimír Kýhos.

Uzavřít extraligu je hloupost. Ať manažeři nepřeplácejí hráče a ušetří, vyzývá Tlustý
Extraliga

Expert O2 TV a kladenský odchovanec Jiří Tlustý rozebírá extraligové dění. Jaromír Jágr byl podle něj natlačen k prezentaci názoru o uzavření soutěže.
Třinec vyhrál reprízu finále s vedoucím Libercem 4:3, Brno si doma pohlídalo Plzeň
Extraliga

Třinečtí hokejisté zdolali doma ve 38. kole extraligy v repríze posledního finále Liberec 4:3.
Rolinek zápolil s emocemi a obavami, zda Pardubicím pomůže. Chce jít příkladem
Extraliga

Poprvé od 15. září nastoupil v pardubickém dresu útočník Tomáš Rolinek. Do Dynama se před koncem základní části vrátil, aby pomohl odvrátit sestup.
Liberec rozdrtil Plzeň, Plekanec s Brnem v Kladně nebodoval. Wolski už má sedm gólů
Extraliga

Liberec si upevnil vedení v hokejové extralize. Jágrovo Kladno zvládlo souboj proti Plekancově Kometě a Wolski má po čtyřech zápasech sedm gólů.
Ligu mistrů hanili, nyní hrají o vyrovnání maxima. Chceme do finále, zní z Hradce
Hokej

Výborný Mazanec v bráně, pevná defenziva a fanoušci v zádech. Hradec věří, že výhru 3:1 ze Stockholmu promění v postup do finále Ligy mistrů.
Překonal hrůzné zranění, v Číně ho ničily cesty. Chci být zase šťastný, hlásí Wolski
Extraliga

Dlouhá léta měl Třinec zájem o služby Wojtka Wolského, Kanaďana s polským jménem i původem. Bývalý útočník NHL vysvětluje, proč na nabídku kývl.
Pokud se nepoučíme, máme minimální šanci, říká Varaďa. Na Silvestra opláchl fanouška
MS v hokeji

Třinec bez kouče Varadi podlehl Kanadě 0:4, čeští junioři s Varaďou na MS prohráli s Kanadou 2:7. Trenér se stihl pozdravit s jedním z fanoušků.
Třinec sehnal zvučnou posilu. Přichází kanadský útočník Wolski
Extraliga

Kanadský útočník Wojtek Wolski posílil hokejisty Třince.
Favorit Ocelářům nedal šanci. Třinec prohrál ve finále Spenglerova poháru s Kanadou
Hokej

Hokejisté Třince při svém úspěšném tažení na Spenglerově poháru na celkový triumf nedosáhli a podlehli ve finále Kanadě 0:4.
Třinec udolal v prodloužení Ambri a čeká ho finále Spengler Cupu
Hokej

Hokejisté Třince zvítězili v semifinále Spenglerova poháru v Davosu nad švýcarským celkem Ambri-Piotta 3:2 v prodloužení.
Třinec je v semifinále prestižního Spengler Cupu. Oceláři zdolali ruskou Ufu 3:2
Hokej

Oceláři budou hrát v pondělí večer o finále se švýcarskou Ambri-Piottou.
Třinec se na Spenglerově poháru poprvé radoval, zdolal Davos 4:1
Hokej

Navzdory úvodní prohře s Kanadou 1:4 si tak udrželi naději na první místo ve skupině Cattini a přímý postup do semifinále.
Nepovedený úvod Spenglerova poháru. Třinec podlehl Kanadě
Hokej

Hokejisté Třince vstoupili do Spenglerova poháru v Davosu porážkou s výběrem Kanady 1:4.
Rozpačitá generálka juniorů: Lauko byl zavařený jak okurky. Mnoho chyb, uznal Varaďa
MS v hokeji

Výkon z poslední přípravy proti Slovensku by českým juniorům na favority MS nestačil. Před slabou návštěvou v Třinci zapnuli až v druhé půlce zápasu.
Jubileum hokejového romantika Martince. Vzpomíná a lituje: V Dynamu se to zvrtlo
Reprezentace

Vladimír Martinec slaví sedmdesátku. V rozhovoru vzpomíná na formování legendárního útoku a slavné triumfy, mluví o současné situaci v Pardubicích.
Sparta skolila Plzeň v prodloužení, tři extraligové zápasy musely rozhodnout nájezdy
Hokej

Po reprezentační přestávce se naplno rozjela hokejová extraliga. Sparta ve šlágru kola porazila Plzeň 2:1 po prodloužení.
Kometa po ostudě v Pardubicích znovu slaví. Po výhře nad mistrem poskočila do šestky
Extraliga

Hokejisté brněnské Komety porazili v předehrávce osmadvacátého kola úřadujícího mistra z Třince 4:1.
Fanoušky na nás poštvali bývalí hráči, tvrdí Janecký. Na lavičku už se nikdy nevrátí
Extraliga

Z oblíbeného baviče a pardubické legendy Janeckého se pro část fanoušků stala krysa a šedá eminence klubu. V pondělí skončil spolu s Bělohlavem.
Kometa znovu padla, hradecký gólman Mazanec má čtvrtou nulu. Liberec je už druhý
Extraliga

Na šesti stadionech se v pátek bojuje o body ve 25. kole hokejové extraligy.
Tristní návštěvy v hokejové Lize mistrů. Více diváků chodí i na nižší soutěže
Hokej

V prvních zápasech čtvrtfinále hokejové Ligy mistrů se žádný stadion nenaplnil ani z padesáti procent. Divácký nezájem dále tíží evropskou soutěž.