Čeští skokané v Kuusamu osmí, vyhráli Němci

30. 11. 2012 19:17
Čeští skokané na lyžích obsadili v prvním závodu družstev této sezony osmé místo. Vítězství ve finském Kuusamu vybojovali Němci s těsným náskokem před Rakušany a třetími Slovinci.
Lukáš Hlava
Lukáš Hlava | Foto: Reuters

Praha - Čeští skokané na lyžích obsadili v prvním závodu družstev této sezony osmé místo.

Tým ve složení Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura a Lukáš Hlava prošel do druhého kola jako poslední postupující a svou pozici ve finálovém kole vylepšit už nedokázal. Na sedmé Finy ztratil 31,3 body.

Nejlepší výkony předvedl Hlava, 128 a 123 metrů.

Vítězství ve finském Kuusamu vybojovali Němci s těsným náskokem před Rakušany a třetími Slovinci. Německo triumfovalo po bezmála třech letech.