Litvínov vítá exotickou posilu. Přišel rodák z Nigérie, který rozjel aféru s trenéry
Extraliga

Má kolumbijského rodáka Edwina Hedberga a teď přivedl Litvínov bojující o záchranu ještě Akima Aliua, hráče s ukrajinsko-nigerijskými kořeny.
Uzavřít extraligu je hloupost. Ať manažeři nepřeplácejí hráče a ušetří, vyzývá Tlustý
Extraliga

Expert O2 TV a kladenský odchovanec Jiří Tlustý rozebírá extraligové dění. Jaromír Jágr byl podle něj natlačen k prezentaci názoru o uzavření soutěže.
Do pěti deseti let budeme nejlepší v Česku, věří Jágr po náboru dětí na Kladně
Extraliga

Hokejovou ikonu a hrajícího majitele Rytířů Kladno Jaromíra Jágra potěšil velký zájem o nábor dětí.
Liberec rozdrtil Plzeň, Plekanec s Brnem v Kladně nebodoval. Wolski už má sedm gólů
Extraliga

Liberec si upevnil vedení v hokejové extralize. Jágrovo Kladno zvládlo souboj proti Plekancově Kometě a Wolski má po čtyřech zápasech sedm gólů.
Jágr: Bojím se dne, kdy peníze nepřijdou. Víc než uzavření extraligy řeší financování
Extraliga

Hokejista a majitel kladenského klubu Jaromír Jágr odmítl, že by stál za iniciativou o uzavření extraligy, i když by se mu nebránil.
Zlín porazil Pardubice i díky gólům Köhlera, Godla nulou uťal bodovou sérii Liberce
Extraliga

Zlín zdolal ve 33. kole extraligy doma poslední Pardubice. Kladno porazilo Liberec a ukončilo sérii 16 zápasů, v nichž Bílí Tygři bodovali.
Revoluce v rozjeté soutěži? Část klubů chce už letos uzavřít extraligu
Extraliga

Změny v soutěži podle Sportu aktivně podporují například majitel Kladna Jaromír Jágr, šéf Litvínova Jiří Šlégr nebo vedení Hradce Králové.
Jágr vyhlíží návrat do sestavy. Chtěl by hrát na Štěpána proti Vítkovicím
Extraliga

Hrající majitel hokejistů Kladna v rozhovoru pro klubový web prozradil, že po zranění z konce listopadu už trénuje.
Liberec potřetí zdolal Spartu, Gulaš řídil jasnou výhru Plzně
Extraliga

Hokejová extraliga pokračovala v pátek na šesti stadionech 28. kolem hokejové extraligy.
Sparta skolila Plzeň v prodloužení, tři extraligové zápasy musely rozhodnout nájezdy
Hokej

Po reprezentační přestávce se naplno rozjela hokejová extraliga. Sparta ve šlágru kola porazila Plzeň 2:1 po prodloužení.
Kometa znovu padla, hradecký gólman Mazanec má čtvrtou nulu. Liberec je už druhý
Extraliga

Na šesti stadionech se v pátek bojuje o body ve 25. kole hokejové extraligy.
Jágr o bezmoci za komunismu: Lidi, kteří dřeli, ani nedostali příležitost
Extraliga

Hvězdný útočník Jaromír Jágr i přes zranění z konce pátečního domácího duelu se Zlínem nechyběl v dresu Kladna dnes v Olomouci.
Nula není podstatná, důležitá je výhra, míní gólman Rytířů Godla
Extraliga

První čisté konto v české extralize vychytal slovenský gólman ve službách hokejistů Kladna Denis Godla.
Vítkovice čtyřmi góly otočily zápas s Kometou. Kváča a Godla vychytali první nulu
Extraliga

Hokejisté Vítkovic udolali v 18. kole extraligy Brno 4:3 po nájezdech, přestože už prohrávali o tři góly.
Už nejsem ten Jágr před 20 lety, litovala legenda. A přesto zařídila rekordní kulisu
Extraliga

Po klání na Spartě se 47letý Jaromír Jágr necítil jako hrdina. Poslední vteřiny při porážce 2:6 strávil na trestné lavici.
17 220. Jágr rekordně vyprodal O2 arenu, pro výhru si ale došla jistá Sparta
Extraliga

Sparta si v domácím extraligovém duelu bez problémů poradila s Kladnem, které ve vyprodané O2 areně porazila hladce 6:2.
Češi vyrazili na prokletý turnaj. Trenér se nebál neokoukaných tváří, těší Tlustého
Reprezentace

Svěřenci Miloše Říhy odletěli na turnaj, jehož kletbu překonali Češi jen jednou. Expert O2 TV a bývalý útočník Jiří Tlustý byl v roce 2012 u toho.
Hokejová Sparta je znovu mocná. Vedení se konečně trefilo do posil, těší Richtra
Extraliga

Posily se Spartě povedly. Michal Řepík, Vladimír Růžička nebo David Tomášek se stali tahouny týmu, který stráví první přestávku na čele extraligy.