Drsný boj v kleci. Nurmagomedov uškrtil soupeře, pak slavil s papachou na hlavě

Ruský bojovník MMA Chabíb Nurmagomedov se do klece vrátil poprvé od slavného vítězství nad kontroverzní ikonou smíšených bojových umění Conorem McGregorem.
Jeho soupeřem v titulovém zápase organizace UFC byl třicetiletý Američan Dustin Poirier.
Rodák z Lousiany s přezdívkou "Diamant" šel do souboje s dosud neporaženým Dagestáncem s bilancí 25 vítězství, 5 proher.
Večer hostilo Abú Zabí, série UFC se do Spojených arabských emirátů vydala potřetí v historii a poprvé od roku 2014.
Rudolf Černík
8. 9. 2019 20:44
Podívejte se na snímky ze souboje série UFC, v němž Chabíb Nurmagomedov obhájil pás šampiona.

před 3 hodinami

Villarreal po obratu zdolal Eibar a poprvé v ligové sezoně vyhrál

Fotbalisté Villarrealu v nové sezoně španělské ligy poprvé zvítězili. "Žlutá ponorka" po úvodní nečekané remíze 1:1 s nováčkem Huescou tentokrát doma nezaváhala a Eibar ve druhém kole zdolala 2:1 po obratu.

Už v desáté minutě se poprvé prosadil domácí Gerard Moreno, ale branka španělského reprezentanta neplatila kvůli ofsajdu. Eibar vstoupil lépe do druhého poločasu a v 50. minutě mu zařídil vedení Kike.

Favorizovaný Villarreal však otočil skóre především díky aktivnímu Morenovi, který nejprve vyrovnal a v 71. minutě připravil vítězný gól ofenzivnímu spoluhráči Pacovi Alcácerovi.

Další útočník Iago Aspas zařídil dvěma brankami Celtě Vigo domácí vítězství 2:1 nad Valencií, za kterou skóroval Maxi Gómez. Getafe na svém stadionu zdolalo Pamplonu 1:0, když se v 54. minutě prosadil Jaime Mata.

Španělská fotbalová liga - 2. kolo:

Villarreal - Eibar 2:1 (63. Moreno, 71. Alcácer - 50. Kike), Getafe - Pamplona 1:0 (54. Mata), Vigo - Valencie 2:1 (13. a 57. Aspas - 46. Gómez).

před 4 hodinami

Draci Brno jsou podvaadvacáté baseballovými šampiony

Draci Brno se po třech letech vrátili na extraligový trůn a získali již 22. domácí titul. Ve čtvrtém finálovém utkání zdolali krále předchozích dvou ročníků Arrows Ostrava 4:1 a v baseballové Czech Series zvítězili 3:1 na zápasy.

Po páteční prohře na domácím hřišti rozhodli Draci čtvrté finále díky nadhazovači Ondřeji Furkovi. Mistr Evropy do 23 let z loňského roku odházel bez bodu sedm směn a zbylé dvě dokončil zkušený Martin Schneider.