McGregor znovu v ráži. V baru dal pěstí muži, který se odmítl napít jeho whiskey

Sport Sport
17. 8. 2019 15:55
Irský bouřlivák Conor McGregor se zase ukázal. Slavný bojovník MMA udeřil v Dublinu staršího muže, který se odmítl napít jeho whiskey, a v říjnu se před soudem bude zpovídat z útočného napadení.
Conor McGregor se svou whiskey
Conor McGregor se svou whiskey | Foto: Reuters

K incidentu došlo v irském pubu The Marble Arch došlo už v dubnu, až nyní se o něm však dozvěděla veřejnost poté, co se objevil i záznam z průmyslové kamery.

Jednatřicetiletý McGregor, nejslavnější bojovník prestižní série UFC, na něm nalévá do tří sklenek whiskey své značky Proper Twelve a jednu nabízí staršímu prošedivělému muži. Ten však jeho nabídku na drink odmítá.

Podle svědectví zdroje, který citoval deník Irish Mirror, měl pozvaný McGregorovi odvětit: "Nechci pít tuhle sračku, nechci tvůj drink."

Na to McGregor, který v baru nestrávil ani deset minut, zareagoval tvrdou ranou levačkou do obličeje muže. Ten pak na jeho chování podal stížnost k dublinskému soudu.

Záběry incidentu z průmyslové kamery:

McGregorův incident v baru | Video: Youtube.com

Kontroverzní bojovník čelí obvinění z menšího napadení poté, co úřad prokurátora rozhodl, že k obvinění existuje dostatek důkazů. McGregor bude vyzván, aby se dostavil k soudu a hájil se. Pokud bude uznán vinným, bude muset za přestupek zaplatit pokutu.

Pro McGregora to není první střet se zákonem. K jeho "nejslavnějším" výstřelkům patří rozbití skel rudlem u autobusu, v němž seděl jeho soupeř, z dubna 2018. Byl za to odsouzen k pěti dnům veřejně prospěšných prací a k návštěvě kurzů, jak zvládat vztek.

Letos v březnu sebral a zničil mobilní telefon muži, který se s ním chtěl vyfotit v Miami. Ir byl obviněn z násilné loupeže, k soudu ale nedošlo poté, co se s napadeným mimosoudně vyrovnal.

Loni v listopadu přišel na půl roku o řidičský průkaz a zaplatil pokutu ve výši tisíc eur za to, že jel ve svém autě rychlostí 154 km/h v místech, kde je povolená stovka.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

před 1 hodinou

Zarco se oficiálně stal nástupcem Abrahama v týmu Avintia

Francouzský motocyklista Johann Zarco bude definitivně od příštího roku jezdit v seriálu MotoGP za stáj Reale Avintia Racing, v níž po této sezoně skončil český jezdec Karel Abraham. Bývalý dvojnásobný mistr světa v kategorii Moto2 ukončil dosavadní spekulace oznámením, že se s týmem dohodl na roční spolupráci.

Devětadvacetiletý Zarco letošní sezonu v seriálu mistrovství světa začal v továrním týmu Red Bull KTM, v posledních třech závodech ale startoval za stáj LCR Honda Idemitsu. Příští rok vytvoří dvojici s Titem Rabatem.

Jediný český zástupce v královské třídě MotoGP Abraham v Avintii skončil, přestože měl ještě na příští rok platnou smlouvu. Vedení stáje mu ale na konci listopadu kontrakt nečekaně vypovědělo.

Další zprávy