McGregor znovu v ráži. V baru dal pěstí muži, který se odmítl napít jeho whiskey

Sport Sport
17. 8. 2019 15:55
Irský bouřlivák Conor McGregor se zase ukázal. Slavný bojovník MMA udeřil v Dublinu staršího muže, který se odmítl napít jeho whiskey, a v říjnu se před soudem bude zpovídat z útočného napadení.
Conor McGregor se svou whiskey
Conor McGregor se svou whiskey | Foto: Reuters

K incidentu došlo v irském pubu The Marble Arch došlo už v dubnu, až nyní se o něm však dozvěděla veřejnost poté, co se objevil i záznam z průmyslové kamery.

Jednatřicetiletý McGregor, nejslavnější bojovník prestižní série UFC, na něm nalévá do tří sklenek whiskey své značky Proper Twelve a jednu nabízí staršímu prošedivělému muži. Ten však jeho nabídku na drink odmítá.

Podle svědectví zdroje, který citoval deník Irish Mirror, měl pozvaný McGregorovi odvětit: "Nechci pít tuhle sračku, nechci tvůj drink."

Na to McGregor, který v baru nestrávil ani deset minut, zareagoval tvrdou ranou levačkou do obličeje muže. Ten pak na jeho chování podal stížnost k dublinskému soudu.

Záběry incidentu z průmyslové kamery:

McGregorův incident v baru | Video: Youtube.com

Kontroverzní bojovník čelí obvinění z menšího napadení poté, co úřad prokurátora rozhodl, že k obvinění existuje dostatek důkazů. McGregor bude vyzván, aby se dostavil k soudu a hájil se. Pokud bude uznán vinným, bude muset za přestupek zaplatit pokutu.

Pro McGregora to není první střet se zákonem. K jeho "nejslavnějším" výstřelkům patří rozbití skel rudlem u autobusu, v němž seděl jeho soupeř, z dubna 2018. Byl za to odsouzen k pěti dnům veřejně prospěšných prací a k návštěvě kurzů, jak zvládat vztek.

Letos v březnu sebral a zničil mobilní telefon muži, který se s ním chtěl vyfotit v Miami. Ir byl obviněn z násilné loupeže, k soudu ale nedošlo poté, co se s napadeným mimosoudně vyrovnal.

Loni v listopadu přišel na půl roku o řidičský průkaz a zaplatil pokutu ve výši tisíc eur za to, že jel ve svém autě rychlostí 154 km/h v místech, kde je povolená stovka.

 

Právě se děje

před 36 minutami

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy