Zbláznil se? Hvězdný McGregor nezápasil, ale vlétl do klece a předvedl nepříčetnou show

Sport Sport
11. 11. 2017 13:19
Conor McGregor, který nedávno úctyhodně, leč neúspěšně boxoval s mistrem v oboru Floydem Mayweatherem, znovu plní stránky světových novin. Předvedl totiž úlet, kvůli němuž mu hrozí potíže.
Conor McGregor
Conor McGregor | Foto: Reuters

Praha - Populární zápasník McGregor sledoval z hlediště duel MMA v irském Dublinu mezi Charliem Wardem, týmovým parťákem, a Johnem Redmondem.

Jelikož Ward zvítězil už v prvním kole, McGregor začal slavit. Jenže až příliš horlivě. Vletěl do oktagonu, což nesměl, a s gratulacemi doslova skočil na vítěze. Přestože od uznávaného rozhodčího Marca Goddarda pocítil zřetelnou výzvu k odchodu, neuposlechl a do sudího ještě strčil.

Místo vyhrazené pro boj nakonec opustil až díky úsilí několika mužů. To ale nebylo všechno.

McGregor začal za aplausu diváků rozhazovat rukama a směrem ke Goddardovi volal: "Je mi z tebe zle!" Největší rozruch vyvolal, když vylezl na klec a zřejmě praštil jednoho z mužů, kteří mají na starost řádný průběh zápasu.

Incident může 29leté irské hvězdně vynést tučnou pokutu, nelze vyloučit ani suspendaci.

 

Právě se děje

před 22 minutami

Třináct obětí při sebevražedném útoku v Kábulu

Nejméně 13 obětí včetně dětí a 30 zraněných si vyžádal sebevražedný atentát u školy v Kábulu. Zranění některých jsou vážná, takže počet obětí může vzrůst. Islamistické hnutí Tálibán odpovědnost za útok odmítlo. "Sebevražedný útočník se snažil dostat do školy, ale její ochranka si ho všimla. Poté se útočník odpálil v blízkosti školy," citovala agentura AFP afghánské ministerstvo vnitra. Dnešní útok se odehrál jen dva dny poté, co při náletu afghánské armády, který zasáhl náboženskou školu v severovýchodní provincii Tachár, zahynulo nejméně 12 lidí, včetně dětí. Nálet byl namířen proti hnutí Tálibán, které krátce předtím ve stejné provincii zabilo téměř čtyři desítky příslušníků afghánských jednotek.

Další zprávy