Zbláznil se? Hvězdný McGregor nezápasil, ale vlétl do klece a předvedl nepříčetnou show

Sport Sport
11. 11. 2017 13:19
Conor McGregor, který nedávno úctyhodně, leč neúspěšně boxoval s mistrem v oboru Floydem Mayweatherem, znovu plní stránky světových novin. Předvedl totiž úlet, kvůli němuž mu hrozí potíže.
Conor McGregor
Conor McGregor | Foto: Reuters

Praha - Populární zápasník McGregor sledoval z hlediště duel MMA v irském Dublinu mezi Charliem Wardem, týmovým parťákem, a Johnem Redmondem.

Jelikož Ward zvítězil už v prvním kole, McGregor začal slavit. Jenže až příliš horlivě. Vletěl do oktagonu, což nesměl, a s gratulacemi doslova skočil na vítěze. Přestože od uznávaného rozhodčího Marca Goddarda pocítil zřetelnou výzvu k odchodu, neuposlechl a do sudího ještě strčil.

Místo vyhrazené pro boj nakonec opustil až díky úsilí několika mužů. To ale nebylo všechno.

McGregor začal za aplausu diváků rozhazovat rukama a směrem ke Goddardovi volal: "Je mi z tebe zle!" Největší rozruch vyvolal, když vylezl na klec a zřejmě praštil jednoho z mužů, kteří mají na starost řádný průběh zápasu.

Incident může 29leté irské hvězdně vynést tučnou pokutu, nelze vyloučit ani suspendaci.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus, úřad bude uzavřený

Počítačovou síť radnice Prahy 3 napadl virus. Lidé se tak nemohli s úřadem elektronicky spojit. Technici městské části stále pracují na nápravě, radnice bude kvůli tomu bude ve středu uzavřena. Vyplývá to z informací na facebooku Prahy 3, na které upozornil server Computerworld. Radnice vyzvala občany, aby místo e-mailů zatím raději s úřadem komunikovali po telefonu.

před 7 hodinami

Hokejista Edmontonu je kvůli krvácení do mozku v kómatu

Hokejista Edmontonu Colby Cave skončil kvůli krvácení do mozku na jednotce intenzivní péče. Lékaři v nemocnici v Torontu museli pětadvacetiletého útočníka uvést do umělého spánku. Informovali o tom zástupci klubu na sociálních sítích.

Před přerušením sezony odehrál Cave v NHL jedenáct zápasů za Oilers, na farmě v AHL nastoupil ke 44 duelům. Celkem má v NHL v dresu Bostonu, který ho v roce 2015 angažoval jako nedraftovaného hráče, a Edmontonu na kontě 67 utkání. Do statistik si zapsal devět bodů za čtyři góly a pět asistencí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy