Zbláznil se? Hvězdný McGregor nezápasil, ale vlétl do klece a předvedl nepříčetnou show

Sport Sport
11. 11. 2017 13:19
Conor McGregor, který nedávno úctyhodně, leč neúspěšně boxoval s mistrem v oboru Floydem Mayweatherem, znovu plní stránky světových novin. Předvedl totiž úlet, kvůli němuž mu hrozí potíže.
Conor McGregor
Conor McGregor | Foto: Reuters

Praha - Populární zápasník McGregor sledoval z hlediště duel MMA v irském Dublinu mezi Charliem Wardem, týmovým parťákem, a Johnem Redmondem.

Jelikož Ward zvítězil už v prvním kole, McGregor začal slavit. Jenže až příliš horlivě. Vletěl do oktagonu, což nesměl, a s gratulacemi doslova skočil na vítěze. Přestože od uznávaného rozhodčího Marca Goddarda pocítil zřetelnou výzvu k odchodu, neuposlechl a do sudího ještě strčil.

Místo vyhrazené pro boj nakonec opustil až díky úsilí několika mužů. To ale nebylo všechno.

McGregor začal za aplausu diváků rozhazovat rukama a směrem ke Goddardovi volal: "Je mi z tebe zle!" Největší rozruch vyvolal, když vylezl na klec a zřejmě praštil jednoho z mužů, kteří mají na starost řádný průběh zápasu.

Incident může 29leté irské hvězdně vynést tučnou pokutu, nelze vyloučit ani suspendaci.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Marhoulovo Nabarvené ptáče bude usilovat o nominaci na Oscara

Česká filmová a televizní akademie vyšle Nabarvené ptáče režiséra Václava Marhoula do boje o nominaci na Oscara pro nejlepší cizojazyčný film. Akademici to oznámili dnes ráno. Vybírali z deseti českých hraných a dokumentárních snímků, větší počet bodů dále získaly tituly Na střeše od Jiřího Mádla a basketbalové historické drama Zlatý podraz. Nominace na Oscary budou známy 13. ledna 2020, vítězové cen pak 9. února. Oscara pro nejepší cizojazyčný film získaly v 60. letech Obchod na korze režisérů Jána Kádára a Elmara Klose a Ostře sledované vlaky Jiřího Menzela, zatím naposledy roku 1996 uspěl Kolja filmaře Jana Svěráka.

Zdroj: ČTK
Další zprávy