McGregor zase řádil. Elektrikář čekal pozdrav, místo toho dostal ránu pěstí

Rudolf Černík
26. 4. 2019 11:11
Irský bojovník Conor McGregor zase vyvolal poprask. V exhibičním boxerském utkání překvapil svého amatérského soupeře, když ho místo tradičního pozdravu rovnou udeřil.
Irský bojovník Conor McGregor
Irský bojovník Conor McGregor | Foto: Reuters

V jednom rohu nejslavnější bojovník MMA Conor McGregor, ve druhém amatérský boxer Michael McGrane, povoláním elektrikář. Když zazněl zvon, oznamující v dublinském Crumlin Boxing Clubu začátek zápasu, McGrane předpokládal, že se oba rivalové nejprve jako tradičně pozdraví ťuknutím rukavicemi o rukavice.

Přepočítal se.

McGregor se na něj rovnou vrhnul a překvapeného protivníka trefil levým hákem do oka. "To byla nejlacinější rána, co jsem kdy dostal," povzdechl si McGrane po skončení zápasu.

Podívejte se na drsný začátek zápasu mezi McGregorem a McGranem:

Přes nepříjemný incident a pořádný monokl se McGrane po utkání fotil s ikonou MMA v přátelském duchu. Multimilionář McGregor, jenž mimochodem navlékl boxerské rukavice poprvé od kasamače proti Floydu Mayweatherovi v roce 2017, s ním zapózoval i se šekem na symbolických 70 dolarů.

"Moc oceňuju, že jsem měl šanci bojovat s někým tak slavným, jako je Conor. Doufám, že mi takhle zkušenost v dlouhodobém horizontu pomůže, abych byl ještě lepší," svěřil se McGrade a uvažuje prý o tom, že pověsí zkoušečku na hřebík a zkusí se věnovat boxu na plný úvazek.

To kontroverzní McGregor má úplně jiné starosti. Od slavné říjnové prohry s Chabíbem Nurmagomedovem v rámci prestižního MMA šampionátu UFC už sice dvakrát ohlásil ukončení kariéry, ale teď se zase připravuje na návrat do oktagonu.

 

Právě se děje

Další zprávy