McGregor zase řádil. Elektrikář čekal pozdrav, místo toho dostal ránu pěstí

Rudolf Černík
26. 4. 2019 11:11
Irský bojovník Conor McGregor zase vyvolal poprask. V exhibičním boxerském utkání překvapil svého amatérského soupeře, když ho místo tradičního pozdravu rovnou udeřil.
Irský bojovník Conor McGregor
Irský bojovník Conor McGregor | Foto: Reuters

V jednom rohu nejslavnější bojovník MMA Conor McGregor, ve druhém amatérský boxer Michael McGrane, povoláním elektrikář. Když zazněl zvon, oznamující v dublinském Crumlin Boxing Clubu začátek zápasu, McGrane předpokládal, že se oba rivalové nejprve jako tradičně pozdraví ťuknutím rukavicemi o rukavice.

Přepočítal se.

McGregor se na něj rovnou vrhnul a překvapeného protivníka trefil levým hákem do oka. "To byla nejlacinější rána, co jsem kdy dostal," povzdechl si McGrane po skončení zápasu.

Podívejte se na drsný začátek zápasu mezi McGregorem a McGranem:

Přes nepříjemný incident a pořádný monokl se McGrane po utkání fotil s ikonou MMA v přátelském duchu. Multimilionář McGregor, jenž mimochodem navlékl boxerské rukavice poprvé od kasamače proti Floydu Mayweatherovi v roce 2017, s ním zapózoval i se šekem na symbolických 70 dolarů.

"Moc oceňuju, že jsem měl šanci bojovat s někým tak slavným, jako je Conor. Doufám, že mi takhle zkušenost v dlouhodobém horizontu pomůže, abych byl ještě lepší," svěřil se McGrade a uvažuje prý o tom, že pověsí zkoušečku na hřebík a zkusí se věnovat boxu na plný úvazek.

To kontroverzní McGregor má úplně jiné starosti. Od slavné říjnové prohry s Chabíbem Nurmagomedovem v rámci prestižního MMA šampionátu UFC už sice dvakrát ohlásil ukončení kariéry, ale teď se zase připravuje na návrat do oktagonu.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Egypťan Bahader je v téměř 75 letech fotbalovým rekordmanem

Egypťan Ezzeldin Bahader byl krátce před 75. narozeninami zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako nejstarší profesionální fotbalista na světě. Podle agentury Reuters získal tento primát po sobotním zápase v egyptské třetí lize, v níž podruhé nastoupil za tým 6th October a znovu odehrál celých 90 minut.

První duel zvládl Bahader v březnu, kdy dokonce skóroval z penalty, a pak na potřebný další start čekal déle, než myslel, protože sportovní svět zastavila pandemie koronaviru. O rekord dědeček šesti vnoučat nyní připravil Izraelce Isaaka Hayika. Ten ještě loni hrál ve věku 73 let, a to jako brankář. Hadaderovi bude pětasedmdesát let 3. listopadu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy