reklama
 
 

Smůla v úvodní den MS. Ukrajinka byla trefena diskem do nosu

10. 8. 2013 17:30
Ukrajinská diskařka Natalia Semjonovová si z dnešní kvalifikace na mistrovství světa v Moskvě odnesla krvavé zranění nosu.

Moskva - Ukrajinská diskařka Natalia Semjonovová si z dnešní kvalifikace na mistrovství světa v Moskvě odnesla zlomený nos a otřes mozku.

Při rozcvičování ji kilogramovým diskem drženým v ruce nešťastně trefila polská soupeřka Žaneta Glancová.

Bronzová medailistka z loňského mistrovství Evropy Semjonovová seděla u sektoru na lavičce, zatímco si Glancová vedle ní zkoušela s diskem v ruce otočku. Neodhadla ale vzdálenost a udeřila Ukrajinku do obličeje.

Semjonovová se zalepeným nosem hodila v kvalifikaci 55,79 metru a nedělní finále bude bez ní. V nemocnici jí nos sešili dvěma stehy a až splaskne otok, rozhodnou lékaři, zda bude nutná operace.

"Je to škoda, měla jsem na finále"

"Je strašná škoda, co se mi dnes stalo, protože jsem byla ve skvělé formě a v tréninku jsem házela daleko. Byla jsem si jistá, že se dostanu do finále," uvedla Semjonovová v tiskovém prohlášení ukrajinského týmu.

Po incidentu ji trenéři vyzývali, aby do kvalifikace ani nenastupovala, to však diskařka odmítla.

"Chtěla jsem ukázat svému manželovi a rodičům, kteří se dívali na televizi doma v Doněcku, že jsem živá, že se cítím dobře a že jsem jako vždycky 'Železná žena'," dodala smolařka prvního dne šampionátu.

autoři: ČTK, Sport | 10. 8. 2013 17:30

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama