hod diskem

Komentář: Propad atletů byl nevyhnutelný. Češi musí fungovat jako tým
Atletika

Atletické MS dopadlo z českého pohledu podle předpokladů. Aby Češi mohli znovu vozit medaile, musí změnit přístup a nepodrážet si nohy navzájem.
Hejnová skončila na MS pátá, vítězka Muhammadová překonala vlastní světový rekord
Atletika

Zuzana Hejnová skončila na MS v běhu na 400 m překážek pátá za 54,23. Američanka Muhammadová překonala vlastní světový rekord časem 52,16.
Od Šupčíka po Ledeckou. Takové byly památné sportovní momenty ve stoleté historii
Sport

Sportovci se na galavečeru v Praze dozvěděli výsledky ankety významných momentů 100 let českého sportu. V aktuální dekádě vyhrála Ester Ledecká.
Perkovičová v Římě překonala 32 let starý rekord, nad překážkami zazářil Samba
Atletika

Hlavní program mítinku Diamantové ligy v Římě začne ve 20:00. Představí se v něm i český dálkař Radek Juška.
Další opožděná medaile z OH? Mně už se sen splnil. Byť po devítiletém čekání, směje se Cechlová
Olympijské hry

Diskařka Věra Cechlová se znovu přiblížila dodatečné olympijské medaili. Opožděné radosti nelituje.
Cechlové opět pomohl doping soupeřky, na OH v Pekingu skončila čtvrtá

Kubánka Yarelys Barriosová podle nových testů na hrách v Pekingu dopovala, takže přijde o své olympijské stříbro. Věra Cechlová se díky tomu posune
Malachowski prodává olympijské stříbro pro nemocného chlapce

Polský diskař Piotr Malachowski dal do aukce svou stříbrnou olympijskou medaili z Ria, aby vydělal peníze pro léčbu malého chlapce. Tříletý Olek…
VIDEO Atleti se bouří proti IAAF: Už vám nevěříme
Ostatní sporty

Diskař Robert Harting a další převážně němečtí atleti natočili video, na němž vyjádřili nedůvěru mezinárodní atletické federaci IAAF.
Diskařka Müllerová si na Silvestra vzala svou partnerku

Německá diskařka Nadine Müllerová si na Silvestra vzala svou dlouholetou partnerku
Diskařka Cechlová ukončila kariéru, čeká potomka

Olympijská medailistka z Atén Věra Cechlová-Pospíšilová ukončila svou sportovní kariéru.
Smůla v úvodní den MS. Ukrajinka byla trefena diskem do nosu

Ukrajinská diskařka Natalia Semjonovová si z dnešní kvalifikace na mistrovství světa v Moskvě odnesla krvavé zranění nosu.
Diskařka Cechlová získala po devíti letech olympijský bronz

Atletka Věra Cechlová se po devíti letech dočkala olympijské medaile.
Bělorusku diskvalifikovali, Cechlová bude brát bronz z Atén

Mezinárodní olympijský výbor dnes diskvalifikoval za doping původně bronzovou Bělorusku Irinu Jatčenkovou.
Maďarský diskař má za opakovaný doping osmiletý trest

Osmiletý distanc dostal maďarský diskař Róbert Fazekas za opakovaný doping.
Diskař Serbus hodil na paralympiádě evropský rekord

Český diskař František Serbus obsadil na paralympijských hrách v Londýně páté místo v kategorii F32/33/34.
Diskařka Cechlová se do finále nepodívá, stejně tak dálkaři

Česká diskařka Věra Cechlová-Pospíšilová se do finále na olympijských hrách nepodívá.