OBRAZEM Hvězdná láska. Woods a Vonnová přiznali vztah

OBRAZEM Hvězdná láska. Woods a Vonnová přiznali vztah
Golfový mág a krásná lyžařka tvoří hvězdný pár, dá se předpokládat, že budou v ještě větším zájmu médií než doposud.
Svůj vztah oficiálně oznámili prostřednictvím internetové sítě.
Vonnová na svůj facebookový profil napsala: "Asi to nebylo nejlépe střežené tajemství, ale ano, chodím s Tigerem Woodsem."....
... "Lindsey a já jsme byli nějakou dobu přátelé, ale v posledních měsících jsme se sblížili a dali jsme se dohromady," přidal Woods a na svých webových stránkách vystavil několik společných fotek.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
18. 3. 2013 23:14
Podívejte se na fotografie hvězdného páru - golfisty Tigera Woodse a lyžařské krásky Lindsey Vonnové.

Podívejte se na fotografie hvězdného páru - golfisty Tigera Woodse a lyžařské krásky Lindsey Vonnové, kteří oficiálně odtajnili svůj vztah.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Airbus reorganizuje výrobu, ve Francii závody spojí, v Německu naopak rozdělí

Evropský výrobce letadel Airbus ohlásil největší reorganizaci svých výrobních závodů ve Francii a Německu za více než deset let. Informovala o tom agentura Reuters, podle níž Airbus výrobu uskupí do tří celků. Ve Francii výrobu sloučí, v Německu rozdělí. O provozu ve Španělsku se vede debata.

Ve Francii výrobce letadel spojí výrobu aerostruktur do jednoho subjektu. Závody v Saint-Nazaire a Nantes, kde se montují trupy letounů, se tak sloučí s divizí Stelia s globální působností.

V Německu Airbus rozdělí divizi Premium Aerotec. Část z ní sloučí se závody ve městech Stade a Hamburk, z části vznikne samostatná divize, která se bude zabývat výrobou detailních součástek v omezeném množství.

"Posuzujeme různé vlastnické struktury s cílem najít to nejlepší řešení," uvedl mluvčí společnosti ohledně naposledy zmíněné divize. Ta produkuje jak jednoduché součástky za pár dolarů, tak i ty složitě obráběné, co stojí desítky tisíc dolarů. Spadat by pod ní měla i část továrny v Augsburgu a rumunský závod v Brašově.

Šéf podniku Guillaume Faury před dvěma měsíci označil výrobu aerostruktur, do nichž se řadí i trupy letadel, za hlavní předmět podnikání Airbusu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy