Třinec znovu ztratil nadějné vedení, Sparta dovršila obrat. To byl šlágr v O2 aréně

Hokejisté Sparty se radují ze vstřeleného gólu proti Třinci.
Sparťané začali v duelu proti úřadujícím mistrům aktivněji, prahli po prvním tříbodovém zisku. Lukáš Rousek se pokoušel vyzrát na Guntise Galvinše.
Ale přesto nakonec první třetině dopadla lépe pro Oceláře. Petr Vrána nastoupil v Praze proti mužstvu, ve kterém působil skoro tři roky, ale letos v zimě byl vyměněn za Robertse Bukartse. Na ledě se potkal i s bývalým spoluhráčem Michalem Řepíkem.
V jedenácté minutě otevřel skóre po přihrávce právě od Vrány obránce Milan Doudera (na snímku se raduje vlevo).
Zkraje druhé třetiny navýšil vedení Třince v přesilovce Michal Kovařčík (uprostřed)...
Sport Milan Kammermayer, Sport
19. 9. 2019 22:36
Podívejte se na fotografie z utkání třetího kola Tipsport extraligy mezi Spartou a Třincem. Sparťané poprvé zvítězili za tři body.

před 3 hodinami

Americký soud potrestal Rusa Jevgenije Nikulina za hackerské útoky sedmi lety a čtyřmi měsíci vězení. Informovala agentura RIA Novosti

před 4 hodinami

Španělské lize vládne Getafe, ještě nedostalo gól

Fotbalisté Getafe nedostali gól ani ve třetím utkání ve španělské lize a po domácí výhře 3:0 nad Betisem Sevilla vedou se sedmi body tabulku, poznamenanou pozdějším startem favoritů. Druhá je o skóre Valencie, která ve čtvrtém kole připravila San Sebastianu první porážku: na soupeřově hřišti zvítězila 1:0.

Getafe rozhodlo zápas už v první půli. Nejprve se v akrobatické pozici prosadil Ángel Rodríguez, který pak krátce před poločasem přidal po přečíslení i třetí gól. Mezitím výstavní ránou pod břevno skóroval Marc Cucurella.

Valencie se v San Sebastianu dostala do vedení v 75. minutě, kdy se zblízka trefil uruguayský útočník Maxi Gómez. Domácí, kteří na počátku ligy neprohráli ani s mistrovským Realem Madrid, mohli v nastaveném čase vyrovnat, videorozhodčí ale po jejich gólu odhalil hraní rukou.

Španělská fotbalová liga - 4. kolo:

San Sebastian - Valencie 0:1 (75. M. Gómez), Getafe - Betis Sevilla 3:0 (13. a 43. Ángel, 39. Cucurella).

před 5 hodinami

Španělský fotbalista Thiago z Liverpoolu má koronavirus

Nová posila fotbalistů Liverpoolu Thiago Alcántara má koronavirus. Španělský záložník, jenž do týmu anglického mistra přišel před dvěma týdny z Bayernu Mnichov, nyní musí do karantény. Oznámili to zástupci Reds, neupřesnili ale, kdy měl Thiago pozitivní test.

Devětadvacetiletý fotbalista debutoval v dresu Liverpoolu 20. září při výhře 2:0 nad Chelsea, u pondělního vítězství 3:1 nad Arsenalem už ale chyběl.

Vedení Premier League v pondělí zveřejnilo, že v posledním kole testů na koronavirus za uplynulý týden se objevila nemoc covid-19 u deseti lidí. Identitu nakažených ale jako obvykle neprozradilo.