Stránský sestřelil Kometu a navnadil se na bitvu s bratrem: Podruhé s ním neprohraju
Extraliga

Třinecký Matěj Stránský se vrátil po reprezentačním srazu v dobré pohodě a vyhlíží souboj s bratrem. Po zářijové porážce s ním dva dny nepromluvil.
Svačina: Slova Fialy nekomentuju. Kometa prožívá nejhorší krizi za posledních pět let
Extraliga

Rezignace Fialy a nástup Zábranského neměly pro Kometu okamžitý přínos. Brňané prohráli pošesté v řadě, což se jim stalo naposled před pěti lety.
Sparta získala na třetí pokus tři body. Proti Třinci smazala ztrátu dvou gólů
Extraliga

Pražané poprvé naplno bodovali a po výhře 4:2 se posunuli na třetí místo. Oceláři prohráli v této sezoně i třetí duel na ledě soupeře a jsou sedmí.
V bratrském boji Stránských zůstalo u krosčeků. Bukartse povzbudily góly Lundqvistovi
Extraliga

V rodinném souboji Stránských mladší Šimon poprvé porazil staršího Matěje. Obrat Vítkovic proti Třinci režíroval obrozený lotyšský střelec Bukarts.
Skoro osm třetin bez gólu, pak perfektní obrat. Nevěšeli jsme hlavu, řekl Kundrátek
Hokej

0:1 a 0:2 v Lahti a Minsku, 0:3 ve 21. minutě domácího zápasu. Gól Tomáše Kundrátka pak ale odšpuntoval málo vídaný obrat Ocelářů v Lize mistrů.
Kladno s Jágrem utrpělo debakl v Plzni, Karlovy Vary zdolaly účastníka KHL
Extraliga

Kladno doma v přípravném zápase podlehlo Plzni 2:8. Třinec nastřílel šest gólů Kometě, Hradec vyzrál na Vídeň a Karlovy Vary přehrály Soči.
Titul je minulost, tvrdí Peterek. Třinecká kostra zůstala, Bartošák přiživí rivalitu
Extraliga

Třinec bude v extralize obhajovat titul, ale nedává si přehnané cíle. Sportovní ředitel Peterek ví, že i s hvězdami typu Bartošáka je důležitá pokora.
Po předčasném konci v KHL dohraje Stránský sezonu ve Švédsku
Hokej

Český hokejový útočník Matěj Stránský po předčasném konci angažmá v Čerepovci v Kontinentální lize dohraje sezonu ve švédské lize za Moru.
Špatný začátek, od druhé třetiny převaha. Jandače ve Francii potěšily další góly nováčků
Reprezentace

Čeští hokejisté otočili v prvním ze dvou zápasů proti Francii nepříznivý stav 0:2 a zvítězili 5:2. Trenér Josef Jandač byl přesto spíše kritický.
Francie zlobila jen v první třetině. Češi po velkém obratu pokračují ve vítězné sérii

Čeští hokejisté vyhráli v přípravě před MS třetí ze tří zápasů cyklu Euro Hockey Challenge. Ve Francii uspěli poměrem 5:2.
Skvělý den českých brankářů v KHL. Francouz, Furch i Kovář vychytali výhry v play-off
Hokej

Francouz uspěl s Čeljabinskem proti Nižněkamsku v osmifinále play-off KHL i podruhé. Furch a Jakub Kovář pomohli svým týmům srovnat stav série.
Stránský po 17 zápasech skóroval. Francouz vychytal nájezdy, Štěpánek má nulu
Hokej

Útočník Čerepovce Matěj Stránský se počtvrté v sezoně zapsal mezi střelce v Kontinentální hokejové lize.
Horákův první gól v sezoně pomohl Podolsku po třech porážkách slavit výhru
Hokej

První gól Romana Horáka v sezoně pomohl hokejistům Viťazu Podolsk ukončit v Kontinentální lize sérii tří porážek.
České góly Čerepovci nestačily, Holík se poprvé trefil v KHL
Hokej

Petr Holík poprvé skóroval v Kontinentální hokejové lize.
Góly a body nestačily. Stránský šanci nedostal, a tak zamířil z farmy Dallasu do KHL