Petr Vrána

Patnáct let od poslední medaile. Věděli jsme, že Finy porazíme, vzpomíná Vrána
Reprezentace

Za 80 dní začne v Ostravě a v Třinci hokejové MS juniorů. Kapitán bronzového týmu z roku 2005 Petr Vrána se přišel podívat na představení medailí.
Když je méně více. Třinec nastoupil ocelářskou cestu. A vyplatilo se
Extraliga

Pokora, stabilita a trpělivost. Nové hodnoty přinesly Ocelářům druhý titul extraligových šampionů. Finále bylo střetnutím špičkových organizací.
Vrána uťal předlouhé čekání na zlato: Je to skvělé. Třinci děkoval za šanci
Extraliga

Petr Vrána slaví první titul po těžké sezoně, v které do týmu Ocelářů ze Sparty. Po šesti prohraných finálových sériích si konečně sáhl na zlato.
Strašně moc jsme obětovali, řekl Polanský. Šmíd zažil největší zklamání v kariéře
Extraliga

Obrovská radost na straně vítězného Třince, slzy a lavina zklamání u hokejistů poraženého Liberce. Hokejová extraliga vyvrcholila přívalem emocí.
Odvolání faulu je urážka rozhodčího, reaguje Vůjtek na Pešána. Ševc zahrál divadlo
Extraliga

Vyrovnaná finálová série pokračuje dnes v 17 hodin v Liberci. Bývalý trenér české i slovenské reprezentace Vladimír Vůjtek komentuje její průběh.
Nepůjdeme po Bartošákovi, hrajeme hokej, zní z Třince. Po předkole zavládlo nadšení
Extraliga

Moravskoslezský kraj se po osmi letech těší na derby v play off. Třinec chce udržet rivalitu s Vítkovicemi v mezích pravidel, neplánuje provokovat.
Třinec během třetiny otočil derby z 0:3 na 4:3. Bouřka v kabině nebyla, řekl Vrána
Extraliga

Oceláři během šestnácti minut otočili derby ve Vítkovicích z 0:3 na 4:3 a Petr Vrána se na tom podílel gólem a asistencí.
Jak zlepšit český hokej? Pánové ve vedení jen debatují a nic se nedělá, míní Farda
Extraliga

Richard Farda pro Aktuálně.cz pravidelně komentuje dění nejen v extralize. Pozastavuje se nad krizí českého hokeje a mluví o napadení kouče Lubiny.
Sparta mění kapitána. Vrána jde do Třince, opačným směrem putuje Bukarts
Extraliga

Oceláři ještě bez posily z Prahy vyhráli v extralize na ledě Chomutova 4:0.
Erata potěšila souhra s Plekancem. V první třetině jsme se pouze dívali, uznal Krupp
Extraliga

Souhra Tomáše Plekance a Romana Erata v extraligovém šlágru dlouho trápila hokejisty Sparty. Nakonec se ale Pražané radovali z vítězství.
Příděly nastavily Spartě zrcadlo. Nejsme velcí hráči, musíme zase makat, nabádá Vrána
Extraliga

Sparťané třikrát v řadě nebodovali a v listopadu inkasují pět gólů za zápas. Ukazuje se, že v čele byla Sparta zásluhou tvrdé práce a Machovského.
Góly všeho druhu, tvrdá bitka a galimatyáš na závěr. Zápas Třince proti Spartě bavil
Extraliga

Kouzla Petra Vrány, nečekaný bijec Jiří Polanský, zmatky při nájezdech. Třinec podlehl Spartě v dovednostní disciplíně, utkání zvedalo ze sedaček.
Spartu vytočil sporný gól Vlacha. Byli jsme si jistí, že ho neuznají, divil se Vrána
Extraliga

Roman Vlach vstřelil gól Karlových Varů na 2:0 bruslí a sparťané se domnívali, že nebude platit. Opačné rozhodnutí sudích je pak nakoplo k obratu.
Karlovy Vary vedly v Praze o dvě branky, ale po velkém obratu bere tři body Sparta
Extraliga

Sparťané odčinili nedělní porážku se Zlínem a v předehrávce 10. kola extraligy porazili Karlovy Vary 5:2. Pražané dokonali obrat ve třetí části.
Trest pro Černocha? Je adekvátní, taky bych chtěl někoho přetáhnout, říká Richter
Extraliga

Sparta s Uwem Kruppem získala v devíti zápasech o bod více než ta loňská s Jiřím Kalousem. Pavel Richter čeká větší produktivitu klíčových hráčů.
Litvínov poprvé prohrál proti Třinci. Hradec natáhl vítěznou šňůru a vévodí extralize
Extraliga

Litvínov poznal v sedmém kole extraligy poprvé hořkost porážky, když doma proti Třinci vůbec neskóroval. Mountfield porazil mistrovskou Kometu.