Video: Ostrovní derby bolí! Ir Coleman si v utkání s Walesem zlomil nohu

Sport Sport
25. 3. 2017 6:33
Derby utkání mezi Irskem a Walesem v rámci kvalifikace na MS 2018 skončilo bezbrankovou remízou, ale fanouškům se vryje do paměti jiným způsobem. V 69. minutě totiž velšský záložník Neil Taylor likvidačním skluzem zlomil nohu irskému kapitánovi Seamusi Colemanovi. Fotbalista Evertonu opustil trávník v Dublinu v bolestech a zamířil na operaci.
Faul Neila Taylora na Seamuse Colemana | Video: Youtube

Dublin - Wales toužil v Irsku bezpodmínečně uspět, aby se dotáhl právě na Iry a Srby na prvních dvou místech tabulky. Jenže Neil Taylor to se svou snahou a agresivitou v 69. minutě naprosto přehnal, nechutným skluzem zajel do centrujícího Seamuse Colemana a okamžitě obdržel od italského rozhodčího Rizzoliho červenou kartu.

Ke Colemanovi přiběhl spoluhráč Shane Long a okamžitě odvrátil pohled zraněného od zlomené končetiny. Irskému fotbalistovi byl během ošetřování dodán kyslík a okamžitě byl převezen do nemocnice. Ke zlomení holenní kosti došlo evidentně ještě před dopadem Colemana na trávník. Nezbývá než doufat, že se obránce Evertonu z těžkého zranění brzy zotaví.

Záložník Neil Taylor, působící momentálně v Aston Ville, paradoxně sám utrpěl těžkou zlomeninu kotníku v roce 2012, kdy oblékal dres Swansea. Wales se po jeho vyloučení dokázal ubránit a utkání v Irsku tak skončilo bez branek.

 

Právě se děje

před 27 minutami

V rybníku na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil dvaačtyřicetiletý muž

V rybníku u obce Bílý Kámen na Jihlavsku se v neděli večer zřejmě utopil muž narozený v roce 1979. Jeho tělo vytáhli z vody policejní potápěči dnes asi v 00:30. Pro potvrzení příčiny úmrtí bude nařízená pitva. ČTK to řekla mluvčí policie Dana Čírtková.

Policie se o události dozvěděla po 18:00. Dva muži se šli koupat do rybníku Lomák. "Jeden vlezl do vody a měl plavat a druhý po chvíli zjistil, že už ho na hladině nevidí, tak to oznámil policii, spustilo se pátrání," řekla Čírtková.

K rybníku přijeli hasiči, policisté i jejich potápěči. "V nočních hodinách, kolem 00:30 bylo skutečně nalezeno tělo utonulého muže - zřejmě utonulého, taky mohl mít zdravotní potíže," řekla Čírtková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy