Karviná zažila ofenzivní smršť. Jednadvacítka tři měsíce před Eurem smetla Slováky

Týmová fotografie české fotbalové reprezentace do 21 let
V brance nastoupil od začátku Luděk Vejmola z Mladé Boleslavi, kterého nahradil o přestávce gólman slovenských Michalovců Patrik Macej.
Soupeřem českého týmu byla reprezentace Slovenska. Také Slováci se probojovali na červnové Euro do Polska, ve skupině za sebou nechali Nizozemce, Turky, Bělorusy a Kypřany.
Post středního obránce zastával po celý zápas spolu s Filipem Kašou Stefan Simič (na obrázku). Dvaadvacetiletý obránce chorvatského původu patří slavnému AC Milán a momentálně působí v belgickém Mouscronu.
Místy byl nově zrekonstruovaný stadion v Karviné slušně zaplněn, místy ale bylo k vidění spoustu prázdných sedaček. Federální derby navštívilo ve městě poblíž polských hranic 2 725 fanoušků.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
24. 3. 2017 20:53
Podívejte se na fotografie z přípravného zápasu jednadvacítek Česka a Slovenska. Lvíčata v Karviné zvítězila díky parádnímu představení v prvním poločasem a třem brankám Václava Černého.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy