Karviná zažila ofenzivní smršť. Jednadvacítka tři měsíce před Eurem smetla Slováky

Týmová fotografie české fotbalové reprezentace do 21 let
V brance nastoupil od začátku Luděk Vejmola z Mladé Boleslavi, kterého nahradil o přestávce gólman slovenských Michalovců Patrik Macej.
Soupeřem českého týmu byla reprezentace Slovenska. Také Slováci se probojovali na červnové Euro do Polska, ve skupině za sebou nechali Nizozemce, Turky, Bělorusy a Kypřany.
Post středního obránce zastával po celý zápas spolu s Filipem Kašou Stefan Simič (na obrázku). Dvaadvacetiletý obránce chorvatského původu patří slavnému AC Milán a momentálně působí v belgickém Mouscronu.
Místy byl nově zrekonstruovaný stadion v Karviné slušně zaplněn, místy ale bylo k vidění spoustu prázdných sedaček. Federální derby navštívilo ve městě poblíž polských hranic 2 725 fanoušků.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
24. 3. 2017 20:53
Podívejte se na fotografie z přípravného zápasu jednadvacítek Česka a Slovenska. Lvíčata v Karviné zvítězila díky parádnímu představení v prvním poločasem a třem brankám Václava Černého.
 

Právě se děje

před 11 minutami

Ukrajina začala vyšetřovat údajné vměšování do voleb v USA

Ukrajina zahájila vyšetřování ohledně vměšování do prezidentských voleb ve Spojených státech, oznámila agentura Reuters s odvoláním na kancelář ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Spojené státy tento měsíc uvalily sankce na několik Ukrajinců, včetně vlivného poslance z prezidentovy strany, za jejich spoluúčast na pokusech zdiskreditovat Joea Bidena před prezidentskými volbami v USA.

Šéf prezidentské kanceláře Andrij Jermak v prohlášení, zveřejněném na webu prezidentova úřadu, přislíbil, že státní orgány učiní vše, co je v jejich silách, aby postavily před soud ty, kteří vměšování organizovali, anebo se na něm podíleli, a to bez ohledu na jejich postavení.

Kriminální ústředna DBR podle Jermaka zahájila v této věci trestní řízení. "Vyšetřování probíhá a čekáme na jeho výsledky. Vyšetřování musí zodpovědět na mnoho otázek," uvedl šéf prezidentské kanceláře. Ujistil, že Kyjev by si přál, aby spolupráce s novou americkou vládou dosáhla zcela nové kvality.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zeman se po více než roce chystá na zahraniční cestu. Vyrazí na summit V4 do Polska

Prezident Miloš Zeman se osobně zúčastní summitu prezidentů zemí visegrádské čtyřky, tedy Česka, Slovenska, Polska a Maďarska. Konat by se měl v Polsku 9. a 10. února, Pražský hrad nyní čeká na potvrzení termínu z Polska, řekl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. V Polsku se český prezident zároveň připojí na videokonferenční summit 17+1, na kterém budou země střední a východní Evropy jednat s Čínou.

Prezidentský summit se měl konat již na podzim, kvůli pandemii koronaviru ale byl odložen. Zeman účast přislíbil již na začátku prosince, kdy do Prahy přijel polský prezident Andrzej Duda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy