Video: Fotbalisté smetli Miss Florida. Pozvání na rande pak bryskně odmítla

Rudolf Černík
23. 11. 2018 15:42
Tak tohle se nepovedlo. Hráči amerického fotbalu poslali v zápalu boje k zemi reportérku stanice ESPN. Když ji pak jeden z nich jako omluvu pozval na rande, dostal košem.
Hráči amerického fotbalu smetli reportérku | Video: Youtube.com

Ke kolizi došlo během utkání nejvyšší univerzitní ligy NCAA mezi University of Georgia a University of Massachusetts. Domácí running back Prather Hudson blokoval soupeře tak vehementně, že se dostali mimo hřiště. Naneštěstí právě do míst, kde měla svůj vstup reportérka sportovní stanice ESPN Laura Rutledgeová.

Znesváření kohouti si jí nevšimli a bývalou Miss Florida smetli. Jako omluvu pak Hudson, jenž nakonec slavil vítězství, pozval Rutledgeovou na rande. "Fakt promiň, že jsem tě poslal k zemi, ale… Můžu tě vyzvednout v sedm," napsal jí přes sociální síť.

Populární reportérka Rutledgeová, jež je vdaná za profesionálního baseballistu Joshe Rutledge, však pozvání rychle odmítla.

Rutledgeová je někdejší Miss Florida:

View this post on Instagram

I miss Florida sunsets 🌅

A post shared by Laura Rutledge (@lauramrutledge) on

 

Právě se děje

před 59 minutami

Američanka obvinila britského prince Andrewa z toho, že ji jako 17letou sexuálně zneužil

Pětatřicetiletá Američanka Virginia Guiffreová obviňuje britského prince Andrewa, že ji coby 17letou dívku zneužil. Princovi ji prý "dodal" už nežijící americký finančník Geoffrey Epstein. Buckinghamský palác toto obvinění odmítl jako "falešné a bezdůvodné".

Epsteinova blízká přítelkyně Ghislaine Maxwellová, která působila jako jeho dohazovačka, údajně v Londýně Guiffreové nařídila, aby pro "prince Andrewa udělala to, co dělává pro Epsteina". Guiffreová vzpomíná, že princ ji zneužil v koupelně a pak v ložnici. Prý se k ní nechoval nijak hrubě, poděkoval jí. "Nemohla jsem uvěřit tomu, že je do toho zapleten i člen královské rodiny," vzpomíná. Princ Andrew ji prý zneužil ještě na dvou dalších místech, jednou v Epsteinově rezidenci v New Yorku a jednou v jeho komplexu v Karibiku.

před 1 hodinou

U Hrušovan na Litoměřicku spadlo ultralehké letadlo, dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění

Ultralight spadl dnes dopoledne u Hrušovan na Litoměřicku. Dva lidé utrpěli středně těžké až těžké zranění. O jeho pádu se záchranáři dozvěděli po 10:00. "Jednu osobu jsme transportovali leteckou záchrannou službou do ústeckého traumacentra, druhá osoba jela sanitou také do ústeckého traumacentra," uvedl krajský mluvčí záchranné služby Prokop Voleník. Okolnosti nehody policie šetří. "Rovněž byl vyrozuměn ústav pro zjišťování leteckých nehod," dodala mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Zdroj: ČTK
Další zprávy