Video: Fotbalisté smetli Miss Florida. Pozvání na rande pak bryskně odmítla

Rudolf Černík
23. 11. 2018 15:42
Tak tohle se nepovedlo. Hráči amerického fotbalu poslali v zápalu boje k zemi reportérku stanice ESPN. Když ji pak jeden z nich jako omluvu pozval na rande, dostal košem.
Hráči amerického fotbalu smetli reportérku | Video: Youtube.com

Ke kolizi došlo během utkání nejvyšší univerzitní ligy NCAA mezi University of Georgia a University of Massachusetts. Domácí running back Prather Hudson blokoval soupeře tak vehementně, že se dostali mimo hřiště. Naneštěstí právě do míst, kde měla svůj vstup reportérka sportovní stanice ESPN Laura Rutledgeová.

Znesváření kohouti si jí nevšimli a bývalou Miss Florida smetli. Jako omluvu pak Hudson, jenž nakonec slavil vítězství, pozval Rutledgeovou na rande. "Fakt promiň, že jsem tě poslal k zemi, ale… Můžu tě vyzvednout v sedm," napsal jí přes sociální síť.

Populární reportérka Rutledgeová, jež je vdaná za profesionálního baseballistu Joshe Rutledge, však pozvání rychle odmítla.

Rutledgeová je někdejší Miss Florida:

View this post on Instagram

I miss Florida sunsets 🌅

A post shared by Laura Rutledge (@lauramrutledge) on

 

Právě se děje

Aktualizováno před 16 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy