Video: Šílený kouč. Dal "hlavičku" hráči v helmě, odnesl to krvavým šrámem na čele

Sport Sport
22. 10. 2018 8:00
Netradiční způsob hecování zvolil trenér v univerzitní lize amerického fotbalu. Bolelo to.
americký fotbal, NCAA, LSU Tigers - Mississippi State Bulldogs, asistent trenéra LSU Jake Reidel poté, co dal "hlavičku" hráči v helmě | Video: Youtube.com

New York - Svérázným způsobem zkusil vyhecovat Jake Reidel, asistent trenéra týmu LSU Tigers, hráče před duelem univerzitní ligy NCAA proti Mississippi State Bulldogs. Kouč chytil Raceyho McMatha za mřížku helmy a dvakrát mu dal "hlavičku". Jelikož sám žádnou ochranu hlavy neměl, byl to pěkně bolestivý čin - a na Reidelově čele se také okamžitě objevil krvavý šrám. Nejspíš se však jeho oběť vyplatila, nabuzení Tygři totiž zdolali soupeře 19:3…

 

Právě se děje

před 52 minutami

Březina na MS v kanoistickém maratonu podlehl jen obhájci titulu

Kanoista Jakub Březina se stal vicemistrem světa v maratonu. Český reprezentant na šampionátu v Číně přidal stříbro ke čtvrtečnímu bronzu z krátké trati.

Březinu porazil o deset sekund španělský kanoista Manuel Campos, který obhájil loňské prvenství a získal čtvrtý titul. Čtyřiatřicetiletý favorit nezískal z posledních třinácti šampionátů medaili jen v roce 2008.

Jan Dlouhý závod na 26 kilometrů se šesti přeběhy nedokončil, mezi kajakáři byli Anna Kožíšková osmá a Jakub Adam jedenáctý. Tituly získali premiérově Dán Mads Pedersen a podruhé za sebou Vanda Kiszliová z Maďarska.

V neděli jsou v Číně na programu závody dvoučlenných posádek a Březina s Dlouhým budou na C2 obhajovat bronz z minulého šampionátu v Portugalsku. Už v pátek skončily v Šao-Singu na třetím místě mezi juniorkami kajakářky Adéla Házová s Kateřinou Zárubovou.

před 1 hodinou

Země G20 se shodly na regulaci kryptoměn,obávají se jejich zneužití k praní špinavých peněz

Finanční představitelé zemí ze skupiny G20 zahrnující 20 největších ekonomik světa se shodli na přísnějších regulací kryptoměn, jako je plánovaná libra firmy Facebook. Vydávání těchto tzv. stablecoin by podle nich nemělo být povoleno, dokud nebudou vyřešena různá globální rizika, která tyto měny představují. Vyplývá to z prohlášení zveřejněném po zasedání ministrů financí a šéfů centrálních bank G20.

Ministři financí a šéfové centrálních bank zemí G20 se shodli na tom, že stablecoiny by mohly teoreticky přinést výhody z finanční inovace, současně však umožňují vznik řady vážných rizik. Tato rizika, zejména ta související s praním špinavých peněz, nepovoleným financováním a ochranou spotřebitelů a investorů, je potřeba před zahájením těchto projektů vyhodnotit a vyřešit.

G20 také požádala Mezinárodní měnový fond (MMF), aby prozkoumal ekonomické důsledky vydávání těchto měn, včetně otázek měnové suverenity.

Zdroj: ČTK
Další zprávy