Video: Šílený kouč. Dal "hlavičku" hráči v helmě, odnesl to krvavým šrámem na čele

Netradiční způsob hecování zvolil trenér v univerzitní lize amerického fotbalu. Bolelo to.
americký fotbal, NCAA, LSU Tigers - Mississippi State Bulldogs, asistent trenéra LSU Jake Reidel poté, co dal "hlavičku" hráči v helmě | Video: Youtube.com

New York - Svérázným způsobem zkusil vyhecovat Jake Reidel, asistent trenéra týmu LSU Tigers, hráče před duelem univerzitní ligy NCAA proti Mississippi State Bulldogs. Kouč chytil Raceyho McMatha za mřížku helmy a dvakrát mu dal "hlavičku". Jelikož sám žádnou ochranu hlavy neměl, byl to pěkně bolestivý čin - a na Reidelově čele se také okamžitě objevil krvavý šrám. Nejspíš se však jeho oběť vyplatila, nabuzení Tygři totiž zdolali soupeře 19:3…

 

Právě se děje

před 32 minutami

Útočník s nožem zavraždil u Paříže policejní úřednici, policie ho zastřelila

Útočník s nožem ve francouzském městě Rambouillet u vchodu na policejní stanici zavraždil policejní úřednici. Policisté ho postřelili, později zemřel. Podle médií byl muž občanem Tuniska.

Aktualizováno před 57 minutami

Koalice Spolu navrhuje, aby šéf BIS Koudelka dostal státní vyznamenání

Koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) navrhuje, aby ředitel Bezpečnostní informační služby (BIS) Michal Koudelka obdržel státní vyznamenání. Chce tím ocenit práci kontrarozvědky pro českou bezpečnost, informovalo uskupení v tiskové zprávě. Medaile Za zásluhy by byla podle nich adekvátním oceněním i za zvládnutí situace v posledních dnech, kdy vyšly najevo informace o zapojení ruských agentů do výbuchu muničního skladu ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014.

Koudelka podle koalice Spolu nynější situaci, která vyústila v diplomatickou krizi mezi ČR a Ruskem, zvládl bravurně, i když byl vystaven "různým tlakům a zájmům ze strany zahraničních i domácích spolupracovníků cizích mocností". "Ředitel BIS Koudelka je člověk, který slouží občanům této země s plným nasazením. Dělá práci, o které se většinou vůbec nedozvíme, ale přesto je pro naši bezpečnost naprosto zásadní," uvedl v tiskové zprávě předseda lidovců Marian Jurečka.

Zeman činnost BIS a Koudelky dlouhodobě kritizuje, šéfa kontrarozvědky pětkrát odmítl jmenovat generálem. Premiér Andrej Babiš (ANO) tento týden uvedl, že kabinet opět navrhne Koudelkovo povýšení do hodnosti generála. Vláda o tom bude rozhodovat v pondělí. Rovněž udělování státních vyznamenání patří mezi pravomoci prezidenta.

Další zprávy