Video: Boxerský šampion asi zešílel. V televizi zlomil čelist maskotovi

Rudolf Černík
15. 10. 2018 8:38
Americký boxer Deontay Wilder se připravuje na ostře sledovaný zápas s Tysonem Furym. Jenže si nezvolil ideálního sparingpartnera...
box, Deontay Wilder zlomil čelist maskotovi | Video: Youtube.com

New York/Praha - Tak tohle se boxerskému šampionovi Deontayi Wilderovi nepovedlo. Americký boxer předvedl svou dělovou ránu poněkud nevhodným způsobem. Jeho pěst přistála v obličeji muže, který na sobě měl oblek maskota televizní stanice. Knockoutovaný nešťastník padl k zemi se zlomenou čelistí.

Dvaatřicetiletý Wilder dosud v ringu neprohrál, ze 40 duelů jich 39 let skončilo knokautem. Mistrovský titul získal v lednu 2015 a od té doby jej sedmkrát obhájil. Naposledy ho v březnu neúspěšně vyzval Kubánec Luis Ortiz. Prvního prosince se v dlouho očekávaném duel střetne o titul mistra světa těžké váhy organizace WBC s britským vyzyvatelem Tysonem Furym.

Wilder byl hostem studia televizní stanice ESPN a na žádost moderátorů měl ukázat pár stínových výpadů proti televiznímu maskotovi. Jenže rodák z Alabamy měl asi nějaké zatmění a maskota napálil plnou silou. Za svůj čin se později zraněnému omluvil.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

České basketbalistky zahájily boje o ME výhrou v Itálii

České basketbalistky vstoupily do kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2021 vítězstvím 62:52 na palubovce favorita skupiny Itálie. Další zápas čeká výběr trenéra Štefana Svitka v neděli, kdy v pražské hale Královka nastoupí proti Rumunsku.

Nejlepší střelkyní hostujícího celku byla v Cagliari s 15 body Julia Reisingerová, 11 bodů přidala Kia Vaughnová a český tým tak úspěšně vykročil za čtrnáctou účastí na mistrovství Evropy za sebou. Na šampionát postoupí vítězové devíti kvalifikačních skupin a pět nejlepších celků z druhých míst.

Kvalifikace basketbalistek o postup na mistrovství Evropy 2021 - skupina D:

Itálie - ČR 52:62 (19:16, 29:33, 41:44)

Nejvíce bodů: Zandalasiniová 16, Dottová 13, Bestagnová 10 - Reisingerová 15, Vaughnová 11, Elhotová 9. Fauly: 14:16. Trestné hody: 13/6 - 8/7. Trojky: 4:3. Doskoky: 35:47.

Rumunsko - Dánsko 70:55 (39:29).

Další zprávy