Tenisová láska potvrzena: Štěpánek dostal polibek od Kvitové

Radek Štěpánek a Petra Kvitová.
Petra Kvitová odměňuje Radka Štěpánka za jeho výkon proti Juanu Mónakovi.
Jejich duel sledovala v lóži s Vítězslavem Veselým a Janem Železným...
..."Pozvání jsem dostala od Radka, ale v lóži se mi sedělo lépe, než za hráči," vysvětlila své důvody česká tenisová ženská jednička.
...
Foto: CPA Eduard Erben
Eduard Erben
13. 9. 2013 22:07
Podívejte se na speciální fotogalerii ze zákulisí dnešního semifinále Davis Cupu.

Podívejte se na speciální fotogalerii ze zákulisí pátečního semifinále Davis Cupu. Našemu fotografovi Eduardovi Erbenovi se podařilo při intimnostech "nachytat" tenisty Radka Štěpánka s Petrou Kvitovou, jejichž vztah byl již několik týdnů veřejným tajemstvím.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Česká ekonomika ve druhém čtvrtletí meziročně stoupla o 3,7 procenta

Česká ekonomika v letošním druhém čtvrtletí podle zpřesněných údajů Českého statistického úřadu meziročně stoupla o 3,7 procenta. Ve srovnání s předchozím čtvrtletím byl hrubý domácí produkt (HDP) vyšší o 0,5 procenta. Výsledky se tak proti předchozímu odhadu z konce srpna nezměnily. Vyplynulo to z pátečních informací ČSÚ na webu.

K meziročnímu růstu HDP přispěly podle dřívějšího vyjádření statistiků zejména výdaje na konečnou spotřebu vládních institucí a výdaje na tvorbu hrubého kapitálu. Analytici pak upozornili na to, že meziroční údaje za druhé čtvrtletí ovlivňuje srovnání s rokem 2021, kdy platila opatření proti šíření koronaviru.

Statistici doplnili, že příjmy domácností podle sezonně očištěných údajů mezičtvrtletně klesly o 1,2 procenta a proti loňskému druhému čtvrtletí o 8,1 procenta. Reálná spotřeba domácností na obyvatele mezičtvrtletně stagnovala a meziročně se zvýšila o 0,9 procenta.

Zdroj: ČTK
Další zprávy