"Sleduj zápas a zavři tu zk... hubu." Hvězda zaplatí za nadávky divákovi půl milionu

Sport ČTK Sport, ČTK
21. 11. 2018 10:45
Hvězda NBA Kevin Durant musí zaplatit pokutu 25.000 dolarů (zhruba 570 tisíc korun) za nadávky divákovi při sobotním zápase Golden State v Dallasu.
Kevin Durant z Golden State nadává divákovi | Video: Youtube.com

Kanonýr hostujících Warriors se neudržel v závěru první čtvrtiny a na fanouška Dallasu se osočil sprostými slovy. "Sleduj ten zku*venej zápas a zavři tu zku*venou hubu," řekl Durant divákovi. V úterý za to třicetiletému basketbalistovi udělilo vedení ligy finanční trest.

Durant, nejužitečnější hráč posledních dvou finále NBA a tahoun úřadujících mistrů, měl v minulém týdnu bouřlivou hádku se spoluhráčem Draymondem Greenem. Ten za incident dostal od klubu stop na jeden zápas, nyní pyká za svá slova Durant.

Šampioni z Golden State v sobotu prohráli v Dallasu 109:112. Durant byl s 32 body nejlepším střelcem zápasu.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

V domově důchodců v Unhošti hoří, hasiči evakuovali kolem 90 lidí

Hasiči likvidují požár v areálu domova důchodců v Unhošti na Kladensku. Evakuovali kolem 90 klientů, oheň již mají pod kontrolou. Nikdo nebyl zraněn, pouze jedné ženě se udělalo nevolno a skončila v péči záchranářů, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Jaroslav Gabriel.

Událost byla hlášena kolem 17:15. Oheň podle mluvčího zcela zachvátil prostory kadeřnictví, které jsou součástí areálu. "Místnost byla požárem zasažena v plném rozsahu," uvedl Gabriel. Po necelé půlhodině se hasičům podařilo dostat plameny pod kontrolu, kolem 18:45 budovu dohašovali.

Domov je v centru města, kvůli zásahu byla zastavena doprava. Po uhašení bude podle Gabriela možné klienty pustit zpátky. "Z požáru už nejdou zplodiny hoření a většina domova je normálně dál obyvatelná," dodal.

Další zprávy