Video: Brutální "trest" za trojku. Basketbalista srazil soupeře ranou loktem do hlavy

Rudolf Černík
16. 11. 2018 8:24
Nechutné napadení předvedl v americké univerzitní lize Kewan Platt. Nic netušícího soupeře poslal k zemi brutálním úderem loktem do obličeje.
basketbal, hráč dal v univerzitní lize soupeři loktem do hlavy | Video: Youtube.com

K incidentu došlo v zápase univerzitní ligy divize III. Nate Tenaglia z týmu Nichols College sledoval, jak míč z jeho ruky proplouvá za tři body obroučkou, když k němu dávno po odehrání míče přiběhl Kewan Platt z domácího celku Fitchburské státní univerzity a naprosto nesmyslně a zbaběle napálil soupeře loktem do obličeje. Bezmocný Tenaglia padl k zemi, agresor zápas pochopitelně nedohrál.

"Chci se tímto omluvit a vyjádřit nejhlubší lítost nad svým jednáním, které nastalo během zápasu s Nichols College předchozí večer. Co jsem udělal, je naprosto neomluvitelné a žádným způsobem ospravedlnitelné," kál se druhý den hříšník v prohlášení zaslaném médiím.

"Byl jsem frustrovaný a ztratil jsem kontrolu nad svým chováním. Vím, že tato slova nemohou vzít zpět moje špatné chování. Slibuji, že v budoucnu se rozhodnu lépe. Neomlouvám se jen Natu Tenagliovi, ale také svým spoluhráčům, trenérům, univerzitě a celé basketbalové komunitě," doplnil Platt, kterému hrozí i vyloučení z univerzity.

Omluva Kewana Platta:

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Turecká palba v Idlibu zabila devět lidí na straně Damašku

Síly podporující režim syrského prezidenta Bašára Asada v pondělí přišly o devět bojovníků při tureckém ostřelování v provincii Idlib, kde se nachází poslední syrské pozice džihádistů a povstalců podporovaných Ankarou. Napsala to agentura AFP s odvoláním na Syrskou organizaci pro lidská práva (SOHR). Ofenziva vlády, kterou podporuje Rusko, na severozápadě Sýrie trvá bez přestávky od prosince.

Zdroj: ČTK
před 3 hodinami

Úřady rozbily síť pašeráků čínských anabolik, zatčeno bylo 21 Slováků

Bezpečnostní složky několika evropských zemí si v posledních dnech došláply na síť překupníků řízenou ze Slovenska, která v Evropě obchodovala se zakázanými anabolickými steroidy vyrobenými v Číně. Oznámila to dnes francouzská policie, která při více než dvouletém vyšetřování sehrála klíčovou roli. Francie byla hlavním odbytištěm nelegálních podpůrných látek, většinu podezřelých ovšem tvoří Slováci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy