"Ó, můj Bože." Slováci dojali Shiffrinovou, klavírista jí zahrál přímo na letišti

mih mih
4. 3. 2021 20:00
Když čtyřnásobná medailistka z posledního mistrovství světa Mikaela Shiffrinová dosedla v soukromém tryskáči na letiště v Popradu, nestačila se divit. Americkou lyžařku přivítal přímo na přistávací dráze klavírista.

Pro největší zahraniční hvězdu lyžařského Světového poháru v Jasné připravili slovenští pořadatelé velké překvapení. Na přistávací dráze na ni čekal klavírista Peter Pavlička, který spustil Fly od Ludovica Einaudiho.

O tomto skladateli totiž americká sjezdařka kdysi prohlásila, že patří mezi její oblíbené. 

Když ji ředitel letiště Peter Dujava přivítal a prozradil překvapení, byla hodně dojatá. "Ó, můj Bože," reagovala okamžitě Shiffrinová.

Přitom Američanka bude o víkendu v Jasné velkou rivalkou domácí hvězdy Petry Vlhové, které jde o získání Velkého křišťálového glóbu pro vítězku Světového poháru. V Tatrách je na programu sobotní obří a nedělní klasický slalom.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 hodinami

Porota shledala expolicistu Chauvina vinným ve všech třech bodech žaloby v případě vraždy a zabití Afroameričana Floyda. Verdikt přečetl soudce

Floyd zemřel loni v květnu poté, co mu běloch Chauvin devět a půl minuty klečel na krku, i když si Floyd stěžoval, že nemůže dýchat. Případ vyvolal celosvětové protesty proti rasismu, násilí a debatu o rasismu a postupech policie v USA.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Ukrajinský prezident Zelenskyj vyzval ruského prezidenta Putina, aby přijel na východní Ukrajinu a projednal s ním snížení napětí

Zdroj: ČTK
Další zprávy