Světový pohár

Johaugová je krok od rekordu. Sdruženář Portyk získal další body, skokani vyhořeli
Zimní sporty

Norka Therese Johaugová vyhrála skiatlon v Lillehammeru a po třetím vítězném závodu v sezoně si upevnila celkové vedení.
Šok jako na olympiádě. Nebylo to tak rychlé, říkala si senzační Ledecká v cíli

Za dobře odstartovanou sezonu označila Ester Ledecká své první vítězství ve Světovém poháru na lyžích.
Skvělá generálka na sezonu. Ledecká zajela v tréninku pátý nejrychlejší čas

Česká reprezentantka, jež byla v Kanadě ve středečním úvodním tréninku osmá, zvládla dnešní druhý test na své oblíbené sjezdovce ještě lépe.
Davidová nedotáhla slibně rozjetý závod, chybovala na střelnici. Vítková vzdala
Biatlon

Biatlonistka Markéta Davidová dokončila vytrvalostí závod žen ve švédském Östersundu na jedenáctém místě.
Vymetala večírky, odmítla fotit pro Playboy. Teď Wiererová dál vládne biatlonistkám
Biatlon

Stala se první Italkou, která ovládla Světový biatlonový pohár. Dorothea Wiererová i na začátku nové sezony potvrzuje, že je v nejlepší formě.
Nadějný start. Ledecká byla v úvodním tréninku na sjezd v Lake Louise osmá
Sjezdové lyžování

V pátek a sobotu se jedou v Lake Louise úvodní dva sjezdy sezony Světového poháru, jež bude pro Ledeckou pátá mezi elitou.
Ledecké chtěli v Kanadě nabídnout občanství, tak dlouho zde ještě nikdo netrénoval

Ester Ledeckou čeká tento týden start ve Světovém poháru.
Nové Město je opět nejlepší. Alespoň pro bikery
Cyklistika

Světový pohár v Novém Městě na Moravě byl poosmé vyhlášen nejlepším závodem v cross country na horských kolech v sezoně.
Krčmář byl ve sprintu šestnáctý, Štvrtecký poprvé bodoval. Vyhrál obhájce Bö
Biatlon

Stříbrný olympijský medailista Michal Krčmář zahájil novou biatlonovou sezonu šestnáctým místem ve sprintu.
Razýmová potvrdila překvapivou formu. V Ruce udržela elitní desítku a doběhla devátá

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová den po životním pátém místě udržela ve stíhačce na 10 km volnou technikou elitní desítku.
Bída biatlonistů. České kvarteto ztratilo přes tři minuty, dvojice vůbec nedojela
Biatlon

Češti reprezentanti zajeli na úvod biatlonové sezony ve švédském Östersundu dva výrazně nepovedené závody.
Jogínka, trenérka, moderátorka. Křížová si našla více profesí, Ledecké přeje průlom

Klára Křížová, účastnice dvou olympiád a dcera bronzové medailistky ze Sarajeva Olgy Charvátové, zůstala u sportu i po konci lyžařské kariéry.
"Chci být zase nejlepší," burcuje Fourcade. Jeho norský rival si před sezonou nevěří
Biatlon

Fanoušci už se nemůžou dočkat až Francouz Martin Fourcade a Nor Johannes Thingnes Bö rozehrají další drama v boji o velký křišťálový glóbus.

Úřadující vítěz Riiber ovládl úvod SP sdruženářů, Pažout má bod

Úvodní závod Světového poháru v severské kombinaci vyhrál ve finské Ruce obhájce celkového prvenství Jarl Magnus Riiber z Norska před třemi krajany. Ondřej Pažout získal bod za 30. místo, druhý český sdruženář Tomáš Portyk byl třiatřicátý.

Úvodní závod SP v severské kombinaci v Ruce (Finsko):

1. J. M. Riiber 13:30,7, 2. Björnstad -53,3, 3. Oftebro -1:17,1, 4. Graabak (všichni Nor.) -1:51,7, 5. Riessle -1:52,9, 6. Faisst (oba Něm.) -1:53,3, 7. Fritz -1:53,6, 8. Rehrl (oba Rak.) -2:05,1, 9. Costa (It.) -2:36,8, 10. Geiger (Něm.) -2:38,5, …30. Pažout -4:58,2, 33. Portyk (oba ČR) -5:21,6.