Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně

Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně
O tom, že stále častěji stojí po lyžařských závodech na stupních vítězů: "Jak by řekl Jára Cimrman, to se neochodí."
O zrušení finále Světového poháru, kde měl trenér Tomáš Bank splnit prohranou sázku a obléct se do závodní kombinézy: "Všichni to svádějí na koronavirus, ale já si myslím, že tam Tomas přišel, že se nebude ztrapňovat v kombinéze a oni to zrušili. Má všude dobré kamarády a konexe. Myslím, že to úplně není kvůli tomu koronaviru…"
Když po olympijském triumfu na lyžích nesundala brýle ani při rozhovorech: "Na rozdíl od ostatních holek jsem na tohle nebyla připravená, takže jsem si ráno neudělala make-up."
Po vyhraném super-G na OH 2018: "Já tomu vůbec nerozumím. Strašně ráda bych vám řekla něco jinačího a ne takhle nervózního a zmateného, ale jsem tak příjemně překvapená. Pořád si na to nedokážu úplně zvyknout."
Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Content Pool
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
23. 3. 2020 7:09
Sportovní obojživelnice Ester Ledecká, olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování i snowboardingu, slaví 25. narozeniny. Tady je výběr 25 jejích nejvtipnějších hlášek, které pronesla v rozhovorech.
 

Právě se děje

před 13 minutami

Senát USA odmítl námitku, že soudit Trumpa po odchodu z funkce je protiústavní. Podle AP se ale ukázalo, že úspěch ústavní žaloby je nepravděpodobný

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Federální soudce zakázal vládě USA vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti

Federální soudce zakázal americké vládě vymáhat 100denní moratorium na deportace, které po inauguraci nového prezidenta Joea Bidena nařídilo ministerstvo vnitřní bezpečnosti. Příkaz soudce Drewa Tiptona novou politiku blokuje na 14 dní, přičemž se vztahuje na celé americké území. Podle agentury Reuters se očekává, že vláda se proti verdiktu odvolá. Vydáním dočasného zákazu soudce vyhověl státu Texas, který v pátek federální vládu kvůli pozastavení deportací zažaloval. Moratorium se týká většiny deportací a je klíčovou součástí Bidenovy imigrační politiky, píše agentura AP.

Zdroj: ČTK
Další zprávy