Ester Ledecká

Česká snowboardistka a lyžařka (*23. 3. 1995), dcera zpěváka Janka Ledeckého. Úspěchy sbírá především na snowboardu, na kterém se zúčastnila i olympijských her v Soči. Dvakrát ale nepostoupila ze čtvrtfinále.

Stala se dvojnásobnou juniorskou mistryní světa 2013 ve slalomu, ale v roce 2015 už ovládla také světový šampionát mezi dospělými a to v paralelním slalomu.

Američanka Kordová kleje česky, Ledecká trénuje nový olympijský sport
2:20
Ostatní sporty

Ester Ledecká zkouší nový druh prkna, ovšem na vodě. Jessica Kordová na golfovém hřiště nadávala. To vše uvidíte v novém dílu Sportovního Sociálu.
Samková je královnou bílé stopy. Na lyžařském trůnu střídá Ledeckou
Zimní sporty

Snowboardcrossařka Eva Samková po pěti letech získala ocenění Král bílé stopy.
Češi mají na boj o medaile v rukávu Ledeckou, Finům fandí i Santa Claus
1:18
MS v hokeji

V novém díle Hokejového Sociálu se dozvíte, které sportovní hvězdy už přijely fandit českým hokejistům na světový šampionát.
Ledecká dostává z hokeje záchvaty. Po přípravě zamíří na tenisové French Open

Česká snowboardistka a lyžařka sní o setkání s Rafaelem Nadalem.
Nejvíc vydělala Davidová. Na odměnách brala 1,6 milionu, víc než Sáblíková i Ledecká
Biatlon

Markéta Davidová si z českých sportovců v uplynulé zimě vydělala na odměnách ze závodů nejvíc peněz.
Glóbus jako narozeninový dárek. Ledecká je počtvrté v řadě vítězkou Světového poháru

Seriál v paralelních disciplínách ovládla Ledecká počtvrté v řadě, což se dosud nikomu nepodařilo. Ve Winterbergu jí stačila pátá pozice.
"Lítala jsem tam jako Orel Eddie." Ledecká litovala, že jela sjezd jako snowboarďačka

Ester Ledeckou při sjezdu ve finále Světového poháru v andorrském Soldeu potěšily nevelká ztráta na vítězku a zlepšení ve srovnání s tréninky.
Ledecká se "sichrovala", ve finále sjezdu skončila na osmnáctém místě

Švýcar Feuz a Rakušanka Schmidhoferová jsou nejlepšími sjezdaři Světového poháru. Finálové sjezdy vyhráli Ital Paris a Rakušanka Puchnerová.
Líbí se mi to, smála se Ledecká. Jeden glóbus už má, blízko je i velký křišťálový

Snowboardistka Ester Ledecká skončila druhá v paralelním obřím slalomu ve Scuolu a má na dosah čtvrtý celkový triumf v pořadí paralelních disciplín.
"Bylo to jako sklo." Ledecká měla co dělat, aby ubrzdila lyže, sjezd jí pak zrušili

Česká hvězda Ester Ledecká se díky zrušení závodu kvalifikovala ve sjezdu mezi pětadvacítku pro finále Světového poháru.
Ledecká bude ve Špindlerově Mlýně chybět, fanoušky teď láká Vlhová

Druhý březnový víkend se ve Špindlerově Mlýně po osmi letech uskuteční Světový pohár v ženském alpském lyžování.
Ledecká ve Špindlerově Mlýně nepojede, bude na SP ve snowboardu

Ester Ledecká se nezúčastní závodů Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve Špindlerově Mlýně 8. a 9. března.
Ledecká spadla na břicho a skončila v paralelním slalomu pátá, dál celkově vede SP

Ledecká startovala v paralelním slalomu poprvé v sezoně a po více než roce.
Ledecká skončila na svahu, kde se pojede olympiáda, druhá a zajistila si malý glóbus

Snowboardistka Ester Ledecká skončila druhá v paralelním obřím slalomu v čínském Secret Garden a s předstihem má jistý malý glóbus v této disciplíně.
Ledecká sportovního Oscara nezískala. Cenu Laureus mají Bilesová i Djokovič

Mezi muži triumfoval počtvrté v kariéře srbský tenista Novak Djokovič.
Po zlatu bronz. Ledecká vybojovala na olympijské trati další medaili

Ester Ledecká skončila v druhém paralelním obřím slalomu Světového poháru na snowboardu v Pchjongčchangu třetí.
Zlatý návrat do Pchjongčchangu. Ledecká slaví triumf ve Světovém poháru

Finále paralelního obřího slalomu mělo stejné obsazení jako na olympiádě a Ledecká v něm Němku Selinu Jörgovou znovu jasně porazila.