Focení zezadu, štěbetání trenérů i kousání sítí. To jsou hlášky oslavenkyně Ledecké

Focení zezadu, štěbetání trenérů i kousání sítí. To jsou hlášky oslavenkyně Ledecké
O čerstvé spolupráci jejího trenéra Franze Gampera a Livia Magoniho, dalšího Itala a kouče Petry Vlhové. "Vždycky si poštěbetaj do vysílaček a já čekám na final result, protože nerozumím ani slovo."
O rozdílu mezi Franzem Gamperem a bývalým trenérem Ondřejem Bankem. "Franz je Ital takže je mnohem otevřenější k ženám. A teď nemyslím ke mně, ale to své charisma trousí po kopci. Jemu sice asi 68 ale je šarmantní a vypadá tak na 50 a holky po něm dost jedou, až se tomu s Méďou vždycky smějeme. Po Ondrovi sice jely taky, ale on byl takový stydlín, ten do toho takhle nešel."
Po druhém čtvrtém místě na MS v Cortině. "Je to sport, bude bramboračka k večeři. Kluci italští zase říkají, že to je plechová medaile, tak ti zase budou mít novou střechu plechovou."
O výkonech na letošním MS po posledním závodu v kombinaci. "Nasazení jednička s hvězdičkou. A výsledky? To je těžké, ale za tu dnešní jízdu bych si dala poznámku."
Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Content Pool
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 24. 3. 2021 14:22
Sportovní obojživelnice Ester Ledecká, olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování i snowboardingu, oslavila 26. narozeniny. Projděte si její nejvtipnější hlášky, které pronesla v rozhovorech.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy