Focení zezadu, štěbetání trenérů i kousání sítí. To jsou hlášky oslavenkyně Ledecké

Focení zezadu, štěbetání trenérů i kousání sítí. To jsou hlášky oslavenkyně Ledecké
O čerstvé spolupráci jejího trenéra Franze Gampera a Livia Magoniho, dalšího Itala a kouče Petry Vlhové. "Vždycky si poštěbetaj do vysílaček a já čekám na final result, protože nerozumím ani slovo."
O rozdílu mezi Franzem Gamperem a bývalým trenérem Ondřejem Bankem. "Franz je Ital takže je mnohem otevřenější k ženám. A teď nemyslím ke mně, ale to své charisma trousí po kopci. Jemu sice asi 68 ale je šarmantní a vypadá tak na 50 a holky po něm dost jedou, až se tomu s Méďou vždycky smějeme. Po Ondrovi sice jely taky, ale on byl takový stydlín, ten do toho takhle nešel."
Po druhém čtvrtém místě na MS v Cortině. "Je to sport, bude bramboračka k večeři. Kluci italští zase říkají, že to je plechová medaile, tak ti zase budou mít novou střechu plechovou."
O výkonech na letošním MS po posledním závodu v kombinaci. "Nasazení jednička s hvězdičkou. A výsledky? To je těžké, ale za tu dnešní jízdu bych si dala poznámku."
Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Content Pool
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
Aktualizováno 24. 3. 2021 14:22
Sportovní obojživelnice Ester Ledecká, olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování i snowboardingu, oslavila 26. narozeniny. Projděte si její nejvtipnější hlášky, které pronesla v rozhovorech.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Fotbalisté Norwiche se po roce vracejí do Premier League

Fotbalisté Norwiche se po roční pauze vracejí do nejvyšší anglické soutěže. "Kanárci" sice ve 42. kole druhé ligy podlehli po dlouhém oslabení Bournemouthu 1:3, postup už ale měli zajištěný před utkáním díky remízám třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0). Norwich je z jejich dosahu a má osmibodový náskok na druhý Watford. K zajištění prvního místa mu v posledních čtyřech duelech stačí uhrát pět bodů.

Norwich před dvěma lety postoupil do Premier League jako vítěz, ale mezi elitou skončil beznadějně poslední. K návratu mu pomohl zejména finský kanonýr Teemu Pukki, který je s 25 trefami mezi střelci druhý.

Do Premier League přímo postoupí nejlepší dva týmy, další čtyři se utkají o zbývající volné místo.

Zdroj: ČTK
Další zprávy