Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně

Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně
O tom, že stále častěji stojí po lyžařských závodech na stupních vítězů: "Jak by řekl Jára Cimrman, to se neochodí."
O zrušení finále Světového poháru, kde měl trenér Tomáš Bank splnit prohranou sázku a obléct se do závodní kombinézy: "Všichni to svádějí na koronavirus, ale já si myslím, že tam Tomas přišel, že se nebude ztrapňovat v kombinéze a oni to zrušili. Má všude dobré kamarády a konexe. Myslím, že to úplně není kvůli tomu koronaviru…"
Když po olympijském triumfu na lyžích nesundala brýle ani při rozhovorech: "Na rozdíl od ostatních holek jsem na tohle nebyla připravená, takže jsem si ráno neudělala make-up."
Po vyhraném super-G na OH 2018: "Já tomu vůbec nerozumím. Strašně ráda bych vám řekla něco jinačího a ne takhle nervózního a zmateného, ale jsem tak příjemně překvapená. Pořád si na to nedokážu úplně zvyknout."
Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Content Pool
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
23. 3. 2020 7:09
Sportovní obojživelnice Ester Ledecká, olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování i snowboardingu, slaví 25. narozeniny. Tady je výběr 25 jejích nejvtipnějších hlášek, které pronesla v rozhovorech.
 

Právě se děje

před 55 minutami

U Černožic se při předjíždění čelně střetla dvě vozidla, tři lidé zemřeli

Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku v neděli dopoledne zemřeli tři lidé. Silnice I/33 je uzavřena, policie dopravu odklání po jiné trase, řekla mluvčí krajské policie Alena Kacálková.

U Černožic se srazila dvě osobní auta. Ředitel dopravní policie Jiří Zlý uvedl, že jedno z osobních vozidel předjíždělo, přičemž se čelně srazilo s protijedoucím autem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy