Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně

Ledecká slaví 25. Korejci ve vzduchu a malé kuře aneb Nejlepší hlášky oslavenkyně
O tom, že stále častěji stojí po lyžařských závodech na stupních vítězů: "Jak by řekl Jára Cimrman, to se neochodí."
O zrušení finále Světového poháru, kde měl trenér Tomáš Bank splnit prohranou sázku a obléct se do závodní kombinézy: "Všichni to svádějí na koronavirus, ale já si myslím, že tam Tomas přišel, že se nebude ztrapňovat v kombinéze a oni to zrušili. Má všude dobré kamarády a konexe. Myslím, že to úplně není kvůli tomu koronaviru…"
Když po olympijském triumfu na lyžích nesundala brýle ani při rozhovorech: "Na rozdíl od ostatních holek jsem na tohle nebyla připravená, takže jsem si ráno neudělala make-up."
Po vyhraném super-G na OH 2018: "Já tomu vůbec nerozumím. Strašně ráda bych vám řekla něco jinačího a ne takhle nervózního a zmateného, ale jsem tak příjemně překvapená. Pořád si na to nedokážu úplně zvyknout."
Foto: Ondřej Pýcha/Red Bull Content Pool
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
23. 3. 2020 7:09
Sportovní obojživelnice Ester Ledecká, olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování i snowboardingu, slaví 25. narozeniny. Tady je výběr 25 jejích nejvtipnějších hlášek, které pronesla v rozhovorech.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy