České vzpěračky opět nafotily kalendář, tentokrát ještě odvážněji

Dívky tentokrát vyrazily i k vodě.
Je to tradice. Už potřetí v řadě totiž vychází během podzimu nový kalendář následujícího roku, na kterém české vzpěračky dokazují, že i s tímto sportem mohou mít krásná sexy těla.
Tentokrát nefotily v tělocvičně, ale vyrazily do terénu.
Vybraly si moravské exteriéry, konkrétně Plumlov, Lešany u Prostějova či Vilémov u Litovle.
V kalendáři pro rok 2017 bude tentokrát 12 vzpěraček.
Foto: Helena Kadlčíková
Sport Sport
28. 9. 2016 9:09
Podívejte se na obrázky českých vzpěraček, které se odvážně odhalily pro nafocení kalendáře.
 

Právě se děje

před 38 minutami

V sobotu bude foukat silný vítr. Lidé by se neměli vydávat na horské túry, varují meteorologové

Východní polovinu České republiky zasáhne v sobotu silný vítr, který v nárazech může dosahovat až rychlosti 70 kilometrů v hodině. Na hřebenech hor může foukat až o síle kolem 110 kilometrů v hodině. Na západě a severozápadě Čech se čeká sněžení. Připadnout by mělo kolem deseti centimetrů sněhu, v Krušných horách kolem 15 centimetrů. Informoval o tom v pátek Český hydrometeorologický ústav.

Současně upozornil, že o víkendu se mohou zvednout hladiny řek v okolí Veselí nad Moravou v Jihomoravském kraji a ve Zlínském kraji v okolí Luhačovic, Uherského Brodu, Valašských Klobouk, Vizovic a Zlína. Voda by se ale neměla vylévat z břehů.

Se silným větrem by měli počítat lidé od půlnoci na sobotu do nedělního odpoledne na severovýchodě Pardubického kraje a v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. V sobotu dopoledne bude foukat i na východě Jihomoravského kraje a ve Zlínském kraji.

Podle meteorologů může silný vítr poškodit stromy a způsobit menší škody na budovách. Na horách by lidé měli omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií, uvedli meteorologové.

Zdroj: ČTK
Další zprávy