Vzpěračky opět odhalily krásná pevná těla kvůli kalendáři

České vzpěračky nafotily již tradiční kalendář, kterým chtějí pomoci propagaci tohoto sportu. Podívejte se v naší galerii, jak se jim to povedlo.
České vzpěračky stejně jako loni i letos nafotily kalendář na nový rok, aby dokázali, že i tento sport dokáže na ženském těle vykouzlit sexy křivky.
Tentokrát se odhalila dvacítka vzpěraček ze všech koutů České republiky i Slovenska.
Při focení si zjevně užily spoustu zábavy.
Focení se odehrávalo v prostorách Smíchov gym.
Foto: David Nogol
Sport Sport
25. 10. 2015 6:30
České vzpěračky nafotily již tradiční kalendář, kterým chtějí pomoci propagaci tohoto sportu. Podívejte se v naší galerii, jak se jim to povedlo.

Praha - Chtějí dokázat, že tento sport může dělat každá dívka bez rozdílu věku. České vzpěračky se opět odhalily pro kalendář, na kterých ukazují krásná pevná těla, která jim tento sport dal.

Na rozdíl od loňského kalendáře fotily tentokrát přímo u činek a zapojila se dvacítka vzpěraček z celé republiky, dokonce i ze Slovenska, ve věkovém rozmezí od 14 do 44 let. Objednat si ho můžete na www.vzperacky.cz/e-shop.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Phoenix zvládl závěr a získal v semifinále NBA proti Clippers druhou výhru

Basketbalisté Phoenixu pojedou do Kalifornie na třetí a čtvrté semifinále NBA proti Los Angeles Clippers za stavu 2:0 na zápasy. Vítězství 104:103 zajistil druhému týmu Západní konference košem 0,7 sekundy před koncem Deandre Ayton, autor 24 bodů a 14 doskoků. Nejlepším střelcem Suns byl s 29 body Cameron Payne. Clippers táhl s 26 body Paul George, ale osm vteřin před koncem minul dva trestné hody.

Další zprávy