Vzpěračky opět odhalily krásná pevná těla kvůli kalendáři

České vzpěračky nafotily již tradiční kalendář, kterým chtějí pomoci propagaci tohoto sportu. Podívejte se v naší galerii, jak se jim to povedlo.
České vzpěračky stejně jako loni i letos nafotily kalendář na nový rok, aby dokázali, že i tento sport dokáže na ženském těle vykouzlit sexy křivky.
Tentokrát se odhalila dvacítka vzpěraček ze všech koutů České republiky i Slovenska.
Při focení si zjevně užily spoustu zábavy.
Focení se odehrávalo v prostorách Smíchov gym.
Foto: David Nogol
Sport Sport
25. 10. 2015 6:30
České vzpěračky nafotily již tradiční kalendář, kterým chtějí pomoci propagaci tohoto sportu. Podívejte se v naší galerii, jak se jim to povedlo.

Praha - Chtějí dokázat, že tento sport může dělat každá dívka bez rozdílu věku. České vzpěračky se opět odhalily pro kalendář, na kterých ukazují krásná pevná těla, která jim tento sport dal.

Na rozdíl od loňského kalendáře fotily tentokrát přímo u činek a zapojila se dvacítka vzpěraček z celé republiky, dokonce i ze Slovenska, ve věkovém rozmezí od 14 do 44 let. Objednat si ho můžete na www.vzperacky.cz/e-shop.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Czech Point bude od 25. října mimo provoz, odstávka potrvá tři dny

Informační systém Czech Point, ze kterého lze získat například výpis z katastru nemovitostí či rejstříku trestů, bude kvůli přechodu na nové technické vybavení od příštího pátku tři dny mimo provoz. Na jeho kontaktních místech si lidé nebudou moci pořídit žádný výpis ani využít žádnou jinou službu od 25. října 20:00 do 29. října 06:00. Na webu systému to uvedlo ministerstvo vnitra, které projekt řídí. Lidem doporučuje, aby si potřebné výpisy obstarali mimo uvedenou dobu.

Podle vnitra v době odstávky Czech Point nebude v provozu ani úřednický [email protected] a nebude možné se prostřednictvím služby JIP/KAAS přihlásit do řady agendových informačních systémů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy