FOTO Vzpěračky boří předsudky, v kalendáři ukazují sexy těla

Podívejte se, jak české vzpěračky bojují proti předsudkům o jejich sportu. Nafotily sexy kalendář.
Denně bojují s předsudky, které si s sebou kvůli svému sportu nosí. Proto se české vzpěračky rozhodly nafotit kalendář, který dokáže, že zvedání činek není ryze mužská disciplína a že ženská těla naopak vylepšuje.
Co měsíc, to akt jedné vzpěračky, jak se můžete přesvědčit v tomto náhledu.
V kalendáři je na každé straně jednoho měsíce umělecká fotografie vzpěračky a vedle ní ještě jedna malá, kde má dívka činku nad hlavou pro srovnání.
Obrázek z příprav kalendáře.
Foto: Patrik Pšeja/Art foto Zlín
Sport Patrik Pšeja/Art foto Zlín, Sport
17. 10. 2014 6:22
Podívejte se, jak české vzpěračky bojují proti předsudkům o jejich sportu. Nafotily sexy kalendář.

Praha - Denně bojují s předsudky, které si s sebou kvůli svému sportu nosí. Proto se vzpěračky rozhodly nafotit kalendář, který dokáže, že zvedání činek není ryze mužská disciplína a že ženská těla naopak vylepšuje.

V kalendáři je na každé straně jednoho měsíce umělecká fotografie vzpěračky a vedle ní ještě jedna malá, kde má dívka činku nad hlavou pro srovnání.

Kalendářů bylo vytištěno celkem 500. 100 bylo rozdáno, dalších 100 zamluveno, takže k prodeji je nyní 300 kusů. Objednat si ho můžete na http://vzperacky.cz/e-shop.

V druhé části galerie si prohlédněte podobné ukázky kalendářů z jiných sportů.

 

Právě se děje

před 23 minutami

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

USA zablokovaly přístup k desítkám zpravodajských serverů kvůli dezinformacím z Íránu

Americké ministerstvo spravedlnosti se zmocnilo zhruba 30 webových stránek, z nichž řada byla spojena s dezinformačními aktivitami Íránu. Podle agentury Reuters to uvedl nejmenovaný americký vládní činitel. Íránská státní agentura IRNA předtím oznámila, že Spojené státy zablokovaly přístup na několik zpravodajských serverů napojených na íránský stát, napsala agentura AFP.

Na stránkách se místo tradičního obsahu objevila zpráva, že se serveru zmocnily americké úřady, doplněná pečetí Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI) a ministerstva obchodu. Mezi zasažené servery patří například Al-Alam, který poskytuje informace v arabštině, anglická mutace webu íránské státní televize PressTV, či server Al-Masíra, který patří jemenským povstalcům z řad Húsíů podporovaným Íránem. Výpadek postihl i několik dalších webů.

Podle agentury AP, která se rovněž odvolává na zdroj z americké vlády, je krok USA součástí rozsáhlejšího zákroku proti íránským médiím v době vyhrocených vztahů s Teheránem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy