Odložená olympiáda? Je to čára přes rozpočet, už jsem chtěla rodinu, přiznává Sluková
Ostatní sporty

Pro volejbalistku Markétu Nausch Slukovou to znamená, že plány na založení rodiny musí zase o rok odložit.
Koronavirus nás neděsí, ale vše komplikuje, říká Sluková. A myslí už i na těhotenství

"Koronavirus zrušil už několik turnajů, čímž se naše situace komplikuje," řekla v rozhovoru pro Aktuálně.cz jednatřicetiletá Markéta Sluková.

Perušič se Schweinerem skončili na písku v Mexiku pátí

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner se rozloučili se sezonou pátým místem na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Mexiku. Do čtvrtfinále se letos v tomto seriálu probojovali počtvrté, jejich maximem je stříbro z domácího turnaje v Ostravě na začátku června.

Do mexického Chetumalu česká dvojice zamířila po dlouhém soustředění v Římě. V třicetistupňovém vedru Perušič se Schweinerem nejprve porazili nově složenou ruskou dvojici Licholetov, Bykanov 2:1, poté Kanaďany Pedlowa, Schachtera 2:0 a v osmifinále francouzský pár Aye, Gauthier-Rat po další třísetové bitvě.

Do bojů o medaile je nepustili Američané Trevor Crabb, Tri Bourne. Čtvrtá dvojice z letošního mistrovství světa zvítězila v sobotu 21:18 a 21:12. Z Mexika si čeští hráči odvezli za dělené páté místo 480 bodů. V olympijském žebříčku byli před turnajem na 12. místě, přičemž na hry v Tokiu příští rok z žebříčku postoupí patnáct dvojic.

Michaela Kubíčková s Michalou Kvapilovou skončily na písku v Chetumalu sedmnácté, v 1. kole play off prohrály se Španělkami Amarantou Fernándezovou a Angelou Lobatovou 21:18, 32:34 a 12:15. České jedničky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová start v Mexiku zrušily.

Tokio by zklamaným Češkám nemělo uniknout. Hermannová překvapila myšlenkami o konci

Markétě Nausch Slukové a Barboře Hermannové na turnaji v Číně těsně unikla kvalifikace na OH. Přesto by se měly do Tokia podívat díky žebříčku.
Olympiáda byla blízko. Sluková s Hermannovou nevyužily v Číně dva mečboly

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková zůstaly v čínské kvalifikaci těsně před branami olympiády.
Slukovou s Hermannovou dělí jedna výhra od olympiády

Plážové volejbalistky Barboru Hermannovou a Markétu Nausch Slukovou dělí jedna výhra od účasti na olympijských hrách v Tokiu.
Sluková s Hermannovou v Číně poprvé prohrály, dál však živí naději na postup do Tokia
Olympijské hry

Se Španělkami Lilianou a Elsou měly Češky letos bilanci 0:2 a ani napotřetí je neporazily.
Sluková s Hermannovou se blíží k Tokiu, čeští beachvolejbalisté z kvalifikace vypadli

I ve tříčlenné skupině druhého kola vyhrály Češky oba zápasy a dál procházejí soutěží bez ztráty setu.
Semifinále bez Čechů. Oba páry na finálovém turnaji beachvolejbalistů v Římě vypadly

Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou i Ondřej Perušič a David Schweiner obsadily dělené páté místo.
Senzační Češky. Sluková a Hermannová vyřadily světové jedničky, jsou ve čtvrtfinále

Mezi posledních osm dvojic postoupila v mužské soutěži i česká dvojice Ondřej Perušič, David Schweiner.
Perušič se Schweinerem i Hermannová a Sluková skončili v Moskvě v osmifinále

Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem i Barbora Hermannová a Markéta Sluková obsadili na čtyřhvězdičkovém turnaji v Moskvě dělené deváté místo.
Sluková s Hermannovou kvůli zranění přijdou také o mistrovství Evropy

Elitní české plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová vynechají po světovém šampionátu také mistrovství Evropy.
Sluková s Hermannovou skončily na majoru ve Vídni páté

Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová vybojovaly na majoru ve Vídni páté místo a zároveň nejcennější výsledky v této sezoně.
Volejbalistky Hermannová a Sluková prošly ve Vídni do play off

V rakouské metropoli si tak po úvodní porážce udržely šanci na obhajobu loňského triumfu, který pro ně znamenal největší úspěch v kariéře.
Odplata nevyšla. Hermannová a Nausch Sluková skončily v Tokiu opět deváté

Česká dvojice obsadila v dějišti olympijských her v příštím roce deváté místo stejně jako na předchozích akcích v Espinhu a Gstaadu.
Hermannová a Sluková vypadly v Espinhu v osmifinále proti Američankám

Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková obsadily na čtyřhvězdičkovém turnaji Světového okruhu v Espinhu deváté místo.
Hermannová se Slukovou začaly v Espinhu hladkou výhrou

Beachvolejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková zahájily hladkým vítězstvím čtyřhvězdičkový turnaj Světového okruhu v Espinhu
České beachařky zase válí. Sluková a Hermannová jsou na majoru v Gstaadu v osmifinále

V osmifinále je i nejlepší český mužský pár, Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem zdolali dvojnásobného mistra Evropy.
České jedničky jsou zpět. Sluková s Hermannovou po nucené pauze už zase vítězí

Nejlepší mužský český pár Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem naopak zahájili skupinu na majoru v Gstaadu porážkou.