Evropská liga: vysílají se zápasy Liberce i Mladé Boleslavi

Sport Sport
23. 7. 2014 13:45
Čeští televizní diváci uvidí oba čtvrteční zápasy předkola Evropské ligy
Bude se Jasmin Ščuk radovat po postupu Boleslavi přes jeho bosenské krajany?
Bude se Jasmin Ščuk radovat po postupu Boleslavi přes jeho bosenské krajany? | Foto: ČTK

Praha - Dobrá zpráva pro fotbalové fanoušky: obě čtvrteční vystoupení českých zástupců ve 2. předkole Evropské ligy mají možnost sledovat v televizi.

Od 19 hodin se ve čtvrtek hraje zápas Liberec-Košice (první zápas 1:0 pro Severočechy). Skupina Nova už dříve avizovala, že utkání odvysílá na programech Fanda a Nova Sport.

Ve 20.30 má v Širokém Brijegu v Bosně výkop zápasu s Mladou Boleslaví, která si do odvety nese malý náskok v podobě domácího vítězství 2:1. Zápas týmu Karla Jarolíma přiblíží svým divákům v přímém přenosu ČT Sport.

Pohárová ruleta se ale bude točit i dál. V úterý 29. července uvítá Sparta na Letné od 19.20 ve III. předkole Ligy mistrů lepšího z dvojice Malmö FF - FK Ventspils. I toto utkání bude vysílat ČT Sport.

Viktoria Plzeň zahájí svou pohárovou cestu příští týden na hřišti soupeře, který vzejde z dvojice Ploješť - Flamurtari Vlora. Odveta III. předkola Evropské ligy v Plzni se bude hrát 7. srpna. A také tento zápas odvysílá ČT Sport. "Utkání bude zahájeno v 19.50," informovala Karolina Blinková z tiskového oddělení České televize.

"V září, po startu základních kol, se diváci na ČT Sport budou pravidelně setkávat se středečními utkáními Ligy mistrů UEFA a čtvrtečními zápasy Evropské ligy," dodává Blinková.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy