reklama
 
 

Mladíček Hložek porušil zákaz. Po posledním hvizdu zápasu se vydal za fanynkou

9. 4. 2019 9:40
Sparta porazila Zlín díky gólům Adama Hložka a Benjamina Tetteha 2:0. Šestnáctiletý záložník vstřelil svou druhou ligovou branku, opět patřil mezi nejlepší hráče na hřišti. Po konci utkání se nezvykle vydal přes letenský trávník směrem k tribuně a fanynce předal svůj dres.

K celé situaci došlo poté, co si Hložek všiml, že fanynka drží transparent s nápisem, na kterém je jeho jméno a prosba o dres. "Měli jsme zakázané dávat naše dresy," přiznal po zápase Hložek.

Ten tak chvíli váhal, zda příznivkyni Sparty vyjít vstříc. "Ale jak tam byl ten transparent, tak mě k tomu kluci vyhecovali a byl jsem ho předat," vysvětlil. "Bylo to zakázané, takže ten dres asi budu muset zaplatit," dodal se smíchem.

V utkání opět patřil k nejlepším hráčům a před derby jej pochválil i trenér Zdeněk Ščasný. "Situace řeší skvěle. Ukázal to u gólu, protože stál tam, kde stát měl. Věděli jsme, že Zlín v těch prostorech má problém," řekl kouč Sparty na adresu nejmladšího hráče zápasu.

Toho čeká v neděli první dospělé derby pražských S. "Těším se, nikdy jsem proti Slavii nehrál. Pouze asi před rokem v dorostu," vyhlíží šlágr příštího kola Hložek.

Trenér Ščasný s ním počítá. "Je výborný. Řeší situace naprosto fotbalově. Proti Zlínu mu navíc pomohla změna, kdy se po střídáních dostal víc do středu hřiště. Hraje vyspěle," hodnotil výkon svého svěřence.

autor: Marek Janoš | 9. 4. 2019 9:40

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama