Diskuse k článku: Kauza o Vaňkovi mě šokovala, na konci sezony bych se ale choval jinak, říká bývalý kouč Plzně Krejčí

Kauza o Vaňkovi mě šokovala, na konci sezony bych se ale choval jinak, říká bývalý kouč Plzně Krejčí "Informace o Ondrovi Vaňkovi byly pro mě šokující. Žádné náznaky jsem v kabině ohledně této kauzy nezaznamenal," říká bývalý trenér Plzně Karel Krejčí

Aktuálně.cz má zájem poskytovat prostor jen korektně a slušně vedené debatě. Tím, že zde publikujete svůj příspěvek, se zároveň zavazujete dodržovat Kodex diskutujících. V opačném případě se vystavujete riziku, že příspěvek administrátor odstraní z diskuse na Aktuálně.cz. Při opakovaném porušení kodexu Vám administrátor může zablokovat možnost přispívat do diskusí na Aktuálně.cz. Přejeme Vám zajímavou a inspirativní výměnu názorů. Redakce Aktuálně.cz.

Právě se děje

před 1 hodinou

Japonci na úvod MS zdolali Rusko

Mistrovství světa ragbistů začalo očekávanou výhrou Japonska nad Ruskem. Favorizovaný domácí výběr dovedl k vítězství 30:10 v Tokiu křídelní hráč Kotaro Macušima, který jako první hráč položil na světovém šampionátu v jednom utkání tři pětky. Rusové mezi světovou elitou startují teprve podruhé.

Další zprávy